gdie w Warszawie najwiekszy wybór plazm&LCD ?

malinesqu

New member
Witam
Jako ze pochodze z nie najwiekszego miasta gdzie mam ograniczona mozliwość przetestowania a chociaz ogladniecia wielu modelow, chcialem skorzystac z okazji ze w jendym z najblizszych weekendów bede w Warszawie i gdzies spojrzec nna rozne modele plazm i LCD.
Prosze poleccie mi jakies mijesce/miejsca gdzie w jednym sklepei jest dosc bogata oferta, w gre najlepeij wchodza jakies centra handlowe, galerie ...itp. poniewaz moze to byc sobota popołudniu lub niedziela.

z gory dzieki za wszelkie namiary
...gdzie moglym w 1 miejscu porowanc np. sharp xd1, panasonic pv600, hitachi pd9700, samsung f71....itd

pozdrawiam
 

szymonunion

New member
Witam,

nie wiem jak bedziesz poruszac sie po Warszawie ani z kim, wiec podaje pare miejsc i ew. dojazd: (kolejnosc przypadkowa)

- Saturn w Arkadii - Rondo Radoslawa (dawniej Babka), oto link
- Media Markt - zalezy od lokalizacji - masz do wyboru pare - oto link, wybierz Warszawę i potem każdy z MM mozesz wybrac i bedzie mapka dojazdu.


Pozdrawiam,
 

maxi1306

New member
Proponowałbym wyprawę do MediaMarkt Marki obok 300m masz ElectroWorld.
Pomijając wszystkie aspekty w MediaMarkt jest specjalne przyciemnione pomieszczenie i będziesz mógł zobaczyć jakość obrazu, że tak powiem (warunki wieczorne), czego nie da się powiedzieć przy sztucznym oświetleniu w ElectroWorld.
Pozdrawiam
 
Do góry