telewizory bez vatu

Kto_To_Jest

New member
Od jutra w Media Markt w Poznaniu (M1 i King Kross) wszystkie TV sprzedawane będą pomejszone o podatek vat czyli np tv za 5999zl kupimy za 4999,16zł:D:p
 

jacekkdf

New member
Kto_To_Jest napisał:
Od jutra w Media Markt w Poznaniu (M1 i King Kross) wszystkie TV sprzedawane będą pomejszone o podatek vat czyli np tv za 5999zl kupimy za 4999,16zł:D:p

o ile MM nie podniesie ceny wczesniej tak jak zrobili to w kraku

cena z vat 2000 zl cena bez vatu promocja 1949 zl niby taniej ale czy to 22% taniej ?
 

Goliat

New member
Bez reklam
Kto_To_Jest napisał:
Od jutra w Media Markt w Poznaniu (M1 i King Kross) wszystkie TV sprzedawane będą pomejszone o podatek vat czyli np tv za 5999zl kupimy za 4999,16zł:D:p
Warto ich sprawdzić :p w Lublinie wiem że bez vatu PV-60 kosztował 6499 :p (mam subskrypcje na maila ;) ) W końcu to idioci prowadzą sklep dla nie idiotów :D (pełnosprawni w pracy :D )
Mieszkam w Poznaniu więc wiem że to ściema ale sprwadzę jutro.
Pozdrawiam.
 

lookeen

New member
skuszony ofertą MM wybrałem się na mały rekonesans, ale jak zwykle wiele zachodu o nic, no prawie o nic... poza ofertą LG z serii LC2 (średnio o ok. 100zł taniej niż najtańsze oferty sklepów internetowych) i o ile dobrze pamietam Samsungiem LE32R71 lub 72 za niecale 2900 nic atrakcyjnego cenowo nie zauwazyłem. moze dlatego ze głownie poszukiwałem mojego faworyta Sharp'a LC37GA8E (bez vatu ok. 5600) i jak narazie będącego poza zasięgiem 37GA9E(cena bez vatu !!uwaga!!8200zł;) jak zwykle MM zrobilo promocje nie(?) dla idiotów i tylko Ci którzy polowali na wspomniane na poczatku modele LG i Samsunga mogli cos upolowac, ale patrzac na zainteresowanie promocja widać ze poznaniacy poznali sie juz na takich mega promocjach MM, pustki pustki pustki, ale moze najazd napalencow zacznie sie w weekend....

narazie i tak bede do nich zagladał by nacieszyc oczy widokiem 37GA9E, a zakupu i tak dokonam w necie, mozliwe ze u jednego z agitatorów marki Sharp aktywnie działającego na niniejszym forum;)
 
Do góry