MM pojechal z cenami !

color1

New member
Nie wiem na ile powaznie traktowac gazetke MM, ktora znalazlem dzis pod drzwiami (moze to tylko ceny na papierze bez towaru w magazynach), ale oferuja np. Sony KLV-S40 za 5999,- albo plazme Samsunga PS 42E71H za 4499,-
Na szybko przewertowalem oferty na allegro i innych skapcach czy ceneo, ale nigdzie taniej nie znalazlem (rozpietosc roznicy w cenie nawet od 500 do 1000 pln na korzysc MM).
Co o tym sadzicie ? Czy zaczela sie przedswiateczna wycinka cenowa czy ta "reklama" tylko na podpuche ?
 

arsenal

Moderator
VIP
Mają 8 urodziny więc szaleją. Rzucą 2 tv w tekiej cenie na jeden sklep a potem kamery i nagrywają " Bitwy Idiotów" o te 2 przecenione. Materiał niezbędny do nauki psychologii tłumu. Death Rising na żywo będzie, hehe.:p:lol::lol::lol:
 

musti

Banned
W Szczecinie mają paletę Sony, widziałem ponad 12szt. Samsungów też było sporo, tylko Funai (ten z wewnetrznym fuj;)) jeszcze nie dojechał :p. Generalnie towar jest.
 

Fux

Member
Macie racje... zjechali z cenami...
Model SAMSUNG 32" R71B kosztowal cos okolo 4.5k teraz tylko 3999pln...
To i tak za duzo o jakies 400 - 500pln w stosunku do konkurencji w necie ale zawsze cos...

Pozdrawiam
 

Tanhauser

New member
Byłem w piątek we wrocławskim MM na Bielanach. Samsungów było bez liku, stały też Soniacze. Jednyne na czym wisiała już rezerwacja, to 32-calowy Panas.
Tak sobie myślę, że dożyliśmy czasów, w których rynek TV już się nasycił i wszyscy (lub większość) tych, którzy mieli już coś kupić, to kupili. ;)
 

jasa

New member
W Warszawie w MM na Bemowie- LG LG 32LC2R za 2799 zł to o ok. 200 zł taniej niż w najtańszym sklepie internetowym (za skąpiec.pl). I napewno nie 2 sztuki:D
 

sewan

New member
Wczoraj w MM w Markach soniaki leżały przy samym wejściu na kilku paletach - kilkadziesiąt sztuk - zainteresowanie mizerne....:rolleyes:
Może faktycznie rynek się nasycił, lub ludzie czekają na jeszcze lepsze ceny na święta....
 

Fux

Member
Ja czekam co sklepy nie dla idiotów zrobią po świętach... w grudniu bądź co bądź można będzie obserwować większy popyt na elektronikę. Po fakcie w zależności od cen... zakupię w internecie lub u nich...
Pozdrawiam
 

Ru$lan

New member
Kto_To_Jest napisał:
W MM gdzie pracuje (Poznań King Kross) jets jeszcze 42szt Samsungów i kilkanascie sony.Pozdro.
A tak na marginesie wratokupic tego szajsunga za ta cene??
Sorry ale pracujesz w MM i pytasz czy warto kupić tego Samsunga. Powiedz mi co odpowiadasz klientowi kiedy spyta o to samo?
 

Romanoff

New member
Kto_To_Jest napisał:
W MM gdzie pracuje (Poznań King Kross) jets jeszcze 42szt Samsungów i kilkanascie sony.Pozdro.
A tak na marginesie wratokupic tego szajsunga za ta cene??

Buhahahaa, a to dobre :hihi::hihi:!! Takimi stwierdzeniami napewno utwierdzisz każdego co do kompetencji pracowników MM. No chyba ze jestes z innego działu-wtedy zwracam honor.
Pozdro
 

yanky

New member
Dajcie mu już spokój. A tak na marginesie, to chyba lepiej jest kupować w sklepach internetowych niż "tradycyjnych" np. MM. W internetowych mamy zawsze do 10 dni na oddanie towaru (np. po fajnym meczu ;)). W tradycyjnym to chyba by nie przeszło. A ceny to już inna historia.
 

jasa

New member
yanky napisał:
Dajcie mu już spokój. A tak na marginesie, to chyba lepiej jest kupować w sklepach internetowych niż "tradycyjnych" np. MM. W internetowych mamy zawsze do 10 dni na oddanie towaru (np. po fajnym meczu ;)). W tradycyjnym to chyba by nie przeszło. A ceny to już inna historia.
W sklepie "dla idiotów" przynajmniej w jednym z warszawskich masz 7 dni na oddanie. Wiem bo pytałem.
 

sponn

New member
jasa napisał:
W sklepie "dla idiotów" przynajmniej w jednym z warszawskich masz 7 dni na oddanie. Wiem bo pytałem.

Prawie ze tak... a prawie jak wiadomo robi wielka roznice :D

Faktycznie jest mozliwosc "oddania" - z tym ze nie zwroca ci pieniazkow a jedynie mozesz zamienic to co kupiles na cokolwiek innego (w tej samej cenie /ew. wyzszej za doplata/, przy czym nie koniecznie jeden towar) .
 

jasa

New member
Fakt...tak jest - pieniążków nie oddadzą:( , ale kiedy masz wybór pomiędzy np. 3 LCD, bierzesz do domu najtańszy, sprawdzasz, oddajesz i tak w górę:D ...ale kupić już musisz to fakt...w końcu to sklep nie dla idiotów:D
 

Kto_To_Jest

New member
Ru$lan napisał:
Sorry ale pracujesz w MM i pytasz czy warto kupić tego Samsunga. Powiedz mi co odpowiadasz klientowi kiedy spyta o to samo?


Pracuje na dziale foto.W tej dziedzinie mozesz pytac o wszystko:)
A pytam o opinie,bo moze ktos ma ten tv odjakiegos czasu i podzieli sie wrażeniami,.....:)
 
Do góry