Samsung LE40M61B w Saturn

rkuzmiak

New member
Ostatnio mają promocję.... powyższy TV za 5999. Lecz w gazetce "Końcówki serii, towar z ekspozycji i pojedyncze egzemplarze". O co chodzi? Co o tym myślicie?
 

robertt

New member
rkuzmiak napisał:
Ostatnio mają promocję.... powyższy TV za 5999. Lecz w gazetce "Końcówki serii, towar z ekspozycji i pojedyncze egzemplarze". O co chodzi? Co o tym myślicie?

Ta promocja była tylko przez ten weekend 22-24 września.
 

Adamm

New member
Jarwisz - zła cena?
To wskaż mi taką w sklepie o jakieś renomie.
Kupuję teraz tv i czekam na nowe Sharpy, ale w tej cenie to chyba bym kupił na "przeczekanie".
Pozdrawiam
 

jarwisz

New member
Bez reklam
chodziło mi o to że ten LCD był non-stop eksploatowany,na pewno odrapany itp
nie dotyczyło to samego modelu - sklep nie wyprzedaje dobrych rzeczy po tak niskich cenach
 

jarwisz

New member
Bez reklam
nigdy nie twierdziłem że każdy jest podrapany
ale jaką masz gwarancję że akurat twój będzie igła nowy i bez wypalonych pixeli - żadnej.Chyba że masz układy w sklepie
A swoją drogą wątpię aby w Saturnie było ich 60 szt. Ktoś Cię robi w balona.
W marketach jest góra 5-7 szt.jak je wyprzedają to sprowadzaja nowe itd.

pozd
 

rkuzmiak

New member
Właśnie wróciłem z Saturna... Powiedzieli, że były w 100% nowe i sprawne. Były, bo około 16 sprzedano ostatnią sztukę. Spóźniłem się chwilkę :(

No i trochę się zawiodłem podpowiedzią...
 

oliwka20

New member
;) witaj .ja kupilam za 5799zl w MM (wroclaw).telewizory byly w pudlach ,sortowane po jednej sztuce dla klienta.bylo ich na sklepie 50szt.poszly chyba w tydzien .Mam cyfre i telewizor radzi sobie z tym sygnalem bardzo dobrze.Podzwon, poszukaj jeszce moze gdzies znajdziesz w innych miastach ,bo mysle ,ze za te pieniadze jest tego wart.I nie sluchaj wszystkich GORU na tym forum,sila sugestii jest wielka .pozdrawiam oliwia;)
 
Do góry