Znacie Best-media lub Max24

mogul

New member
Witam!
Czekają mnie większe zakupy sprzętu RTV , poszukuję więc opini ale nie ze stron typu ceneo lub skąpiec. Moje typy to Max24.pl lub Best-media.pl
Dzięki za odzew!:)
 

henio21

New member
witam
..wiesz ja tyle co własnie skonczyłem zakupy w max24..a niech ich tam szlag trafi...zapomnij wszystko fajnie cacy dopuki nie złozysz zamówienia ..a potem ..to nie ma tego to drugi ktos nawalił sprzet juz jedzie i tak w sumie czekałem 2 tygodnie na cały zestaw kina domowego ...w dodatku wcisnęli mi zesytaw głosników który był drozszy o 600zł..w zamian miał byc jakis kabelek ..i nie było ...napisali ze ten co obiecał to juz nie pracuje..zenada..daj spokój..jezeli mozge ci porodzic to spróbuj u kikiego ..wiesz napisz mu maila ..co chcesz ..potarguj i zobaczysz ..załował nie bedziesz ..swój chłop..i zna sie na rzeczy ,,skóry tez nie zedrze..an zadowolony bedziesz .Max ja mijam z dalekatobie tez radze
henio21
 

fx25

Klub HDTV.com.pl
VIP
witam

ja właśnie kupowałem u nich (max24) kino LG, zamówienie złożyłem 25/08/2006 a odebrałem 14/09/2006.
Tłumaczeń było tyle że brakłoby tu miejsca ...
Oczywiście teksty z niespodzianką/gratisem też były .... (za to że tyle pan czeka dorzucę panu ....) - tylko teksty - niespodzianki nie :p
Mogę jeszcze tylko dodać że w międzyczasie (jak czekałem) sprzęt potaniał u nich o ok 40 zł. (moja cena zakupu się nie zmieniła:p ).

Ogólnie tak jak wszędzie , jak mają to max24h, jak nie to max24 dni .....

pozdr
 

jasa

New member
max24

Ja kupiłem u nich Yamhę PianoCraft, błyskawiczna przesyłka, pełny "monitoring" e-mailowy, naprawdę byłem zadowolony, do tego pełna faktura, poprostu OK. Ale z Kikim napewno idzie się dogadać co do ceny, nie sądze aby ci nie sprzedał za podobną cenę co w max24, a opinie ma...niczego sobie:D i w przeciwieństwie do max24 zna się na swoim towarze i wie co Ci sprzedaje.
 

mogul

New member
ani max ani best

Na początek dzięki za wszystkie posty!:)
Wybrałem jednak inne żródło;''Zadowolenie'' z Krakowa. Oferta, szybkość, cena;SUPER. I do tego możliwość negocjacji ceny. TV zamówiłem w poniedziałek, odebrałem w czwartek rano; cena 0.5% wyższa niż w best lub max. Co do polecanego e-panasonica; porażka
-pierwsze zaptanie bez reakcji
-długie oczekiwanie na odpowiedż na kolejne( wg mnie oczywiście )
-oferta z netu nijak się nie miała do mail-ej
-kolejna podobnie
Jeszcz raz dzięki i pozdro:mrgreen:
 
Do góry