Sklep audiovideo.com.pl

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
toki0987 - Dostał możliwość zamiany telewizora na taki jakie chciał. Po czym zrezygnował z zamiany. Dla mnie to oznaczało że nie ma już żadnych problemów.
Wiele razy wymienialiśmy telewizor, zamienialiśmy telewizory - więc to żadna łaska ani żadna sensacja.
Tu zgłoszenie o chęci wymiany było po kilku miesiącach użytkowania.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Co do mojej opinii. 100% polecam! Kiedyś kupowałem ampli Yamaha i kolumny 5.1. Oczywiście kulturka ;)
 

eedviking

Banned
Dziękuję Ci Kiki

Serdeczne podziękowania za miłą i fachową obsługę , za prezent i sympatyczne spotkanie na żywo! :krol: Pozdrawiam również całą ekipę z salonu LOCO ( fajny salon i odjechane krzesła!) Kiki jesteś wielki. ;-):-D

Telewizorek już podłączony, internet i aplikacje śmigają aż miło !!!
Dzięki za porady podpowiedzi i w końcu realizację zakupu TV Philips 42PFS7509. Ludzie ten TV to po prostu poezja! Idę dalej testować. ;-)
 

eedviking

Banned
Bym zapomniał, w drodze powrotnej w Nartach kupiliśmy jeszcze ciepłe dwie pyszne wędzone Sielawy ( prawie 2 kg.) , więc podróż udana na maksa. ;)
 

eedviking

Banned
Fajnie, więc zbieraj i warto się wybrać, wszak oprócz odwiedzin we wiadomym celu , Olsztyn i okolice to piękne tereny. Drogę powrotną celowo zrobiliśmy przez Szczytno. ;-)
 

murzyn997

New member
Również polecam,jakiś czas temu nie doszło do transakcji bo utargowałem podobną cenę u siebie w mieście,ale tym razem kolega blackninja cenowo zostawił w starterach innych.
Bardzo dobry kontakt,miła obsługa,bardzo cierpliwi jak chodzi o odpowiedzi na zadawane pytania,zarówno kiki jak i blackninja.Sklep godny polecenia,towar pewny bez żadnego kombinowania.
Szczególne podziękowania dla Ciebie blackninja,za super cenę,za ekspresową wysyłkę i za bardzo dobry kontakt.Pełna kultura
 

mariuszelect

New member
Witam, jestem nowy, i nie wiem gdzie zadać takie pytanie wiec postanowiłem iż tu.
Potrzebuję kupić TV 4k 65-70 cali myślę o philips 9809 lub samsung hu7500 Ew sharp 70"
Ale do tego potrzebuje również posłuchać radia internetowego wiec rownież potrzebuje :
Albo amplitunera (preferowana yamaha) albo coś innego jeszcze nie wiem co.... Całość musi być obsługiwana jednym pilotem gdy oglądam TV , lub osobnym pilotem gdy słucham radia. Do tego musi być zestaw głośników 2.1 z tym ze sub powinien być bezprzewodowy, (wiem ze philips ma , ale nie wiem jak podłączyć dodatkowe głośniki.... )
Najlepiej jakby wszystko było bezprzewodowe (za wyjątkiem prądu) i działało przez Bluetooth.
Jak macie jakieś propozycje techniczne i cenowe to proszę o info.
Admina proszę o Ew przeniesienie do odpowiedniego wątku , bo to nie jest typowe typu kupie sprzęt xxxx, potrzebuje kupić kompleksowe rozwiązanie...
 

cinek7

New member
Dokładnie, zagadaj do Kiki, może będziesz miał więcej szczęścia niż ja. W ciągu prawie 8 dni (od zeszłego czwartku) napisałem 3 wiadomości na priv bez odzewu (podobno problemy z serwerem). Dwie udane próby dodzwonienia się przez 2 dni i najpierw czekanie z wyceną na powtórną odpowiedź na priv (poprzednia też podobno poszła, ale ja nic nie otrzymałem). Potem po drugiej rozmowie telefonicznej ponad doba czekania na sms z cenę bo przez telefon nie dało rady (miał być w ciągu 30 minut). Dzisiaj rano wysłałem kolejny sms z przypomnieniem o wycenę też bez odzewu. Jedyny plus jaki mogę przedstawić z mojego doświadczenie po wielu próbach kontaktu z Kiki to sympatyczna i rzetelna rozmowa telefoniczna jeśli chodzi o temat kamer cyfrowych Panasonic, po niej łatwiej mi było zdecydować się na konkretny model. Na koniec tylko dodam, że w tym samym czasie pisałem też na priv do Blackninja i odpowiedzi miałem w ekspresowym tempie, ale niestety to Kiki jest od kamer i z tego co czytam też od telewizorów. Wybrany produkt namierzyłem w innym sklepie, ale zakupu na razie nie dokonałem bo jeszcze dzisiaj postanowiłem zaczekać na sms lub wiadomość na priv z może bardziej atrakcyjną ceną, dając Kiki ostatnią szanse :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze nie dostałem wyceny na kamerę z Panasonica.
U mnie na wsi nie ma zasięgu więc tylko smsy.
I odpisałem że czekam na info.

A na maile odpisałem również w terminie możliwym.
Jeśli jutro nie będzie odpowiedzi z Panasonica co do kamery 850 to odpuszczam.
Telewizory mamy na stanie non stop. Kamery niestety nie.
 

cinek7

New member
Dzięki za odpowiedź, dobrze że forum chociaż działa :) Nie dostałem od Ciebie do tej pory żadnej wiadomości/odpowiedzi ani na priv ani sms-em, ani maila z odpowiedzią w ,,możliwym" terminie (wszystko dokładnie opisałem powyżej). Jedyne sensowne wytłumaczenie zaistniałej sytuacji (ja nic nie dostałem a Ty wysyłałeś odpowiedzi) jakie mi przychodzi na myśl, to może pisałeś do kogoś innego i stąd te nieporozumienie? Ostatnia moja wiadomość wysyłana do Ciebie na priv (po rozmowie telefonicznej) była z potwierdzeniem jej odbioru dnia 19-11-2014, 15:16 i takiego zwrotnego potwierdzenie nie otrzymałem. Może jednak system coś nawala (do Blackninja wiadomości dochodziły) albo do innego Kiki pisałem, albo po prostu nie dochodzą do Ciebie te wiadomości? W każdym bądź razie mam je do wglądu u siebie w skrzynce, swoje wysłane odpowiedzi też powinieneś mieć na swoim koncie? Ok, ale było minęło, żeby już nie drążyć dalej tego tematu napiszę tylko, że jak najbardziej Cię rozumiem bo sam prowadzę sklep stacjonarny i internetowy, dlatego wiem że czasami sprzedawca jest między młotem (Klientem) a kowadłem (Dystrybutor/Handlowiec) i wymiana informacji działa z opóźnionym zapłonem, różnego rodzaju pomyłki też się zdarzają, w końcu jesteśmy tylko ludźmi :) Zaraz napiszę jeszcze raz do Ciebie na priv, jak coś to numer telefonu też znasz, dlatego odpowiedź może być również sms-em, oczywiście jak zasięg na wsi Ci na to pozwoli :) Daj znać do poniedziałku, ale podobno obecnie w magazynie Panasonica jej nie ma. Jeszcze raz dziękuję Ci za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
 

meda11

New member
Dołączam do grona zadowolonych klientów. Kontakt z blackninja bezproblemowy. Doradził (Loftów już nie ma na rynku więc stanęło na Studio 280 5.0 z AVR 161 w komplecie), wyczarował ceny jakich w porównywarkach i allegrach za nic bym nie dostał, a do tego w ekspresowym tempie wysłał. Oczywiście jak przystało na członka tego forum w zamyśle startowałem z innego pułapu cenowego, by ostatecznie po subtelnym czarowaniu sprzedającego skończyć na zwiększeniu budżetu. Finał jest taki, że moja dziewczyna trzeci dzień się nie odzywa i ogólnie "głośniki są wielkie, ogromne, ciężkie, przytłaczające". Za pare dni powinno jej przejść i gdy w końcu wejdzie do pokoju AV i posłucha jak to wszystko gra to zacznie zmieniać zdanie. Jeszcze raz wielkie dzięki blackninja za pomoc i wyrozumiałość. ;)
 

zapsu

New member
Polecam zakupy u kiki'ego!

Kontakt wzorowy, szybka wysyłka.

TV przyszedł dobrze zapakowany, cały i zdrowy. Matryca super, równe podświetlenie.

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam!

Pozdrawiam, Łukasz.
 

topola

New member
Jak chwalą to ja też chwalę:) zakup kolumn Dali Zensor za pośrednictwem blackninja, najlepsza cena, konkretny kontakt i zadowolony klient :)
 
Do góry