Loewe Nemos 32 cale

Danek1

New member
Witam !
Mam pytanie,gdzie jeszcze można kupić Loewe Nemos 32 cale, ze stolikiem, najchętniej platynowy ( ewentualnie może być antracyt z DR+, ale też ze stolikiem). Przy okazji, może ktoś napisze swoją opinię, czy sprawdzi się on przy przeciętnym sygnale z kablówki.
 

Goliat

New member
Bez reklam
Danek1 napisał:
Witam !
Mam pytanie,gdzie jeszcze można kupić Loewe Nemos 32 cale, ze stolikiem, najchętniej platynowy ( ewentualnie może być antracyt z DR+, ale też ze stolikiem). Przy okazji, może ktoś napisze swoją opinię, czy sprawdzi się on przy przeciętnym sygnale z kablówki.
Ja kupiłem w Audiomedia w Poznaniu ale niestety musiałem zrezygnować i oddać TV dystrybutorowi (DSV) gdyż nie spełnił moich oczekiwań.
TV jest niezgodny z opisem na stronie dystrybutora,w katalogu dystrybutora (brak 3-go Euro,sygnał RGB tylko na 1-Euro,brak wejścia komponent.....)
Miałem DR+ i co mogę o nim napisać to:
-dźwięk naprawdę suuuper (ten bas!!!)
-obraz bdb (ale po 1-miesiącu zaczął zachowywać się dziwnie tzn. przy rannym odpaleniu zaczęły pojawiać się kolorowe kólka w narożnikach i obraz się ściemniał...po czym wracał do normy :( Loewe stosuje kineskopy LG-Philips o baaardzo złej sławie).
Za kwotę którą wydasz na zakup kupisz spokojnie inny sprzęt który będzie ci służył długie latka..
Pozdrawiam.
 
Do góry