Studio ARCAN-VISION Kraków - prosze o opinie

jezikk

New member
Witajcie, czy znacie moze firme ARCAN-VISION z Krakowa. Maja salon za Geantem, handluja tez na Allegro.

Zamierzam sie do zakupu sprzetu w tej firmie gdyz naja niezle ceny jak na krakow.

A moze znacie jakies inne firmy w krk ktore maja dobre ceny na TV, Kino Domowe, sprzet AGD ;)

z gory dzieki za wszelkie opinie.
 

Piopio

New member
Niedługo zamierzam zakupić u nich na allegro odtwarzacz CD. Na allegro są nowi i mają mało transakcji. Skoro mówisz, że mają fizycznie salon to potwierdza ich wiarygodność ... Mają tam dużo sprzetu ? Ceny mają rewelacyjne. Gdybym miał u nich coś kupować w sklepie to bez wachania.

pzdr
 

jezikk

New member
No ich salon miesci sie w domku jednorodzinnym, caly parter to sklep. Sprzetu maja calkiem duzo, widzialem tylko 2 pomieszczenia a podobno maja jeszcze magazyn tam. Kwotowo moge powiedziec ze spokojnie za jakies 150tys zlotych. Ja tam bylem ogladac Pionieera 436XDE (mieli tez wersje SXE) i 506XDE i Philipsa. Do tego maja duzo sprzetu na wystawie. Wygladaj na firme powazna, dzis wlasciciel podjechal do mnie aby doradzic jaki sprzet wybrac i jak najlepiej to polaczyc i rozmiescic.
 

Tco99

New member
Witam!

Jestem...niestety klientem Arcan Vision.Za nim zakupicie w tej firmie cokolwiek proszę szczegółowo zapoznać się z warunkami gwarancji..i jeśli odpowiadają to czemu nie....
Obsługa,profesjonalizm,zgodność towaru...jak najbardziej tak.

pozdro
 

jezikk

New member
tez jestem ciekaw co jest nie tak z gwarancja ???

Bylem juz zdecydowany na zakup u nich bo naja najlepsze ceny w krk i okolicach a swoim postem mnie zmartwiles.

Napisz cos wiecej o tej firmie, gwarancji, instalacji sprzetu, etc ....

dzieki za informacje
 

Tco99

New member
Witam

...najprościej....przeczytać oferowane warunki gwarancji przez Arcan-Vision......i samemu zdecydować...Nie chcę i nie będę nikomu nic sugerował....Poprosić o przeczytanie lub wysłanie faxem....

pozdro
 

duck.d.duck

New member
witam wszystkich, zacznę moj pobyt na forum od maila nietechnicznego :) nie wiem, jakie warunki daje szanowne arcan-vision, ale chciałbym zwrócić uwagę, ze poniewaz mamy ustawe o zgodnosci towaru z umowa (cos na ksztalt rekojmi konsumenckiej) to tresc gwarancji przestaje miec zasadnicze znaczenie, bo prawie zawsze bedzie mniej korzystna niz ustawa (chyba ze chcemy gwarancji na ponad dwa lata).
Oczywiscie sprzedawca moze unikac tej odpowiedzialnosci odmawiajac uznania reklamacji, ale w sumie z gwarancji tez moze ( a z ustawy ryzykuje obowizek zwrotu calej ceny, wiec ryzykowna zabawa). BTW gwarancję daje zazwyczaj producent, wiem tez nie rozumiem za bardzo co takiego złego robi firma AV. Może - w krancowym wypadku - nie dawac w ogole gwarancji, to fakt, oburzajace, ale wtedy mamy owa ustawe, a jej trzymac sie musza, czy chca czy nie
napisz, co cie zezlilo, ciekawym.. poza tym moze AV samo nie wie, co musi wykonac na żądanie konsumenta :)
 

gawlin

New member
Arcan-Vision - Subiektywna ocena

Byłem w tej firmie na początku roku, jak chciałem się zorientować w temacie oferowanych głośników centralnych. Po poczekaniu około 15 minut na obsługę (trafił się wyjątkowo niezdecydowany klient) sprzedawca pokazał mi katalogi, po czym spytał się "To który Pan kupuje". Na pytanie o różnice pomiędzy głośnikami sprzedawca zaczął mi otwierać katalogi i wskazywać gdzie mogę sobie poczytać o parametrach. Trochę kiepskie podejście do kwestii kupowania głośników (zobaczenie i posłuchanie głośnika to absolutne minimum). Trochę odpychające bardzo prosprzedażowe podejście jak dla mnie.

W Krakowie z czystym sumieniem polecam sklep ********************************* na al. Pokoju. Na miejscu obsługują tylko płatności gotówką, ale za to można liczyć na znaczny rabat w stosunku do cen katalogowych (nie będąc zbyt częstym klientem proponowano około 20% rabatu na głośniki jednej z brytyjskich firm) lub ciekawą ofertę na towary z ekspozycji. No i przede wszystkim każdy sprzęt można sobie przetestować przed zakupem (do testów głośników zawoziłem do nich swój sprzęt - żadnych problemów).
 

Faraon_Krakow

New member
Zgadzam się w 100% z kolegą gawlin'em. Byłem raz chcąc zakupić ampli. Sprzedawca zupełnie nieuwzględniając moich wymagań na siłę starał się mi wcisnąć produkt, który akurat miał na półce. I nie przeszkadzało mu to, że to co mi oferował w najmniejszym stopniu nie odpowiadało moim wymaganiom. Jak zapytałem, ile by kosztował konkretny interesujący mnie model do zamówienia usłyszałem cenę zaporową. Na pytanie dlaczego tak drogo, jak inni to samo mogą dużo taniej sprzedawać, pan odparł, że nie robi zamówień po to by towar tylko zmienił miejsce... No comments. Też dokonałem zakupu tam gdzie kolega gawlin. Pozdrowienia dla obsługi za fachowe doradztwo.
 
Do góry