HiFi-Components

nowy66

New member
Kiedyś TomeKK pisał o sklepie o tej nazwie na Kudamie w Berlinie. Czy to jest to samo ? nie wiem. W Berlinie mają często fajne ceny. Patrz www.
 

jax

New member
Też mam zamiar wyposażyć kino w domu u tego jegomościa, ceny są dobre i sprzęt jak najbardziej ten za którym chodziłem, Denon i B&W. Ciekawe czy ktoś cos napisze.
 

angoos

New member
jax napisał:
Też mam zamiar wyposażyć kino w domu u tego jegomościa, ceny są dobre i sprzęt jak najbardziej ten za którym chodziłem, Denon i B&W. Ciekawe czy ktoś cos napisze.

Ja tez denon i B&W (AVR 1906 i DVD 1920 a głośniki seria 600) ;)

Gościu ma dobre ceny a jeszcze potargowałem się troche i dał jescze lepsze niz na allegro.
Właśnie szykuje się dziś lub w pzryszłym tyg. do kupna.

Daje 24 m-ce gwarancji PL na te Denony i na głośniki tez.
Opinie allegrowiczów to same pozytywy.

A i w Niemczech tez chyba handluje.

pozdro
 
Ostatnia edycja:

Forest

New member
Wydaje się, że gość jest OK. Wczoraj kupiłem u niego (odbiór osobisty) Denona AVR2106+ DVD1720. Zastanawiam się nad B&W, ale nie bardzo wiem, gdzie tego można posłuchać z Denonem. Nie jestem zwolennikiem kupowania rzeczy "z prywatnego importu", ale niezbyt chętnie na Denona udzielane są rabaty (rzekomo HORN by się zbulwersował). Dostałem propozycje 3-5% :)).
Teraz poszukuję kolumn. odsłuchałem Wharfedale 9.5, Evo30, Dali Ikon6 oraz KEF iQ7 i te ostatnie najbardziej przypadły mi do gustu.
 
Do góry