Plazma Center

Czaja

New member
Witam
Mam pytanko czy ktos juz moze kupowal cos z Plazma Center z allegro. Jestem zainteresowany Sharpem P55 a maja go w bardzo dobrej cenie.
Pozdrawiam
 

angoos

New member
O ile się nie mylę jest to nie tylko sklep internetowy ale również posiadają salon ze sprzętem na ul. Kinowej w Warszawie. Kinowa jest na Kamionku (między rondem Wiatraczna a rondem Waszyngtona). Przy skrzyżowaniu Kinowej z al. Waszyngona jest pasaż sklepowy i jest tam sklep RTV. To chyba ten sklep. Jeżeli mają sklep-salon to zawsze jest to w jakiś
sposób pewniejsze.

Pzdrw
 

andy0409

New member
Ja z kolegą kupiliśmy u Plazma Center dwa Hitachi 42PD7200 i 55PD5200.
Gość jest z Łodzi, przyjechał z towarem na wskazany adres o czasie. Sprzęt był nowy ale bez kartonów, ale dlatego że przyjechał autem combi i z kartonami by nie weszły. Dokonał podłączenia i chciał też nas przeszkolić w temacie obsługi ale miałem wrażenie że my z kolegą bardziej się orientujemy więc mu podziękowaliśmy. Gość dał nam paragony z Niemiec z cenami w Euro i datą zakupu z przed kilku dni i oryginalną gwarancje, ale jak powiedział wszelkie naprawy gwarancyjne mamy ewentualnie załatwiać przez niego. Jak do tej pory obie plazmy działają bezproblemowo a mamy je od października 2005. Tak więc nie mogę nic powiedzieć jak realizuje ewentualne naprawy na gwarancji. Wydaję sie że gość uczciwie zarabia na życie a ceny ma praktycznie najniższe i stale poszerza ofertę (obserwuje jego aukcje na allegro - przy okazji dołując się jak spadają ceny)

Pozdrawiam
 
Do góry