Kraków MM bez Vat-u

Bartman

New member
Wszystkie telewiory taniej o wartość podatku Vat 22%
Akcja trwa 3 dni od 21.04 do 23.04

Osobiście to powiem że zachęcająco ale to Media M. a znimi to różnie bywa...
No zobaczyć można :)

hyhy fajne jest to że na reklamie są ceny np.
- 4917,21 zł (z 5999) za Plazme Panasonica 42 PA 50 m i LCD Sony 32 A 10

choć raz nie ma końcówki ..,99zł :D
 

klucho

New member
Ostroznie z tymi "okazjami". Jak znajomy chcial kupic bez vatu panasonica 32" (normalnie ok.1700zl) to przy dniach bez vatu kosztowal on ... ponad 1800zl. cwaniaki skreslili cene 2199 i napisali ze teraz taniej. Taki przypadek mial miejsce w Lublinie i wiem bo osobiscie bylem z dnia na dzien w MM. O dziwo drozsze modele faktycznie byly tansze o 22% ale nie kazdy ma kase na np Sony 50" 3LCD za 6433zl (inna sprawa ze za ta cene moznaby juz pewnie znalezc ten model w necie z vat-em).
 

izon

New member
powiedzcie mi czy oplaca sie brac Tego Sonego 32 A 10 za 4917zl??Do tej pory uzytkowalem Samsunga R51B ale musze go wymienic bo ma niestety wady mechaniczne.Moze ktos cos poiwedziec o tym Sonym i porownac go z Samsungiem??Ogladam przedewszystkim cyfre+ a orpocz tego w przyszlosci x360 i dvd..
 

Grisza

New member
W opolskim MM weekend bez VATu był dla naiwnych, niedzielnych i "bezpiecznych" kupców. 90% TV posiadała ceny producentów, co po odjęciu VATu dawało i tak po kilkaset PLN więcej niż w dowolnym sklepie netowym czy na Allegro.
 

sebastian1312

New member
A ja kupiłem w czwartek Sonego 32" "S" za 5.500 a dziś w MM widziałem za niespełna 5.000. Było 5 na magazynie - pytałem.

Pośpiech kosztował mnie 500 :(

Raz się jest na wozie raz pod...
 
Do góry