Kto kupował w RTVMEDIA, podejrzane opinie

Silver

New member
Witam,

Robię przymiarki pod zakup telewizorka LCD. Buszując po Allegro zauważyłem firmę RTVMEDIA - patrząc na ceny całkiem przyzwoicie. Chciałem się jednak zapoznać z opiniami ich klientów... Trafiłem na ceneo.pl, tu:

http://www.ceneo.pl/AccountReviews.aspx?AccountID=267&productID=103479

Może mi się wydaje, ale mam wrażenie że ktoś kreatywny siedział i pracowicie je tam wpisywał... Wg mnie są wyjątkowo mało wiarygodne. Stąd moje pytanie, czy ktoś zamawiał cokolwiek od nich?

Pozdrawiam,
Silver
 

pawel300

New member
Witam!!!
Kupiłem w tym sklepie już dwie rzeczy: lodówkę i plazme Samsunga s5s. Mogę z czystym sumieniem potwierdzić te wszystkie komentarze bo załatwiają wszystko profesjonalnie. Mam jednak zastrzeżenia co do jakości oferowanego przez nich sprzętu. Lodówkę kupowałem około rok temu i wszystko działa (odpukać) ok, ale przysłali mi inny model niż zamawiałe i już jej nie wymieniałem.
Plazmę kupiłem w listopadzie i pojechałem po nią osobiściem (mieszkam w Krakowie). Na miejscu włączyłem, wszystko wydawało się działać ok. Od tamtego czasu plazma jest większość czasu w serwisie niż u mnie w domu.
Po paru dniach na ekranie zauważyłem nieregularną plamke (nie był to efekt wypalenia, tylko trwałe uszkodzenie matrycy), o której pisałem juz w temacie "Niegrgularne plamki...". I to był początek sensacji. Pojutrze mija 21 dzień kolejnego serwisu. Zobaczymy czy tym razem cokolwiek naprawią. Niby jest gwarancja ,ale Samsung wogóle nie reaguje na moje zgłoszenia. Cała sprawa zakończy się chyba w sądzie konsumenckim.
Przed zakupem tej plazmy też wyszukiwałem w internecie najniższej ceny i wskazało mi m.in. RTVMEDIA w Prudniku. Zaczynam sie powoli zastanawiać czy ta najniższa cena nie jest przypadkiem kosztem jakości oferowanego przez nich sprzętu.
 

Grisza

New member
Poczytałem sobie opinie pod linkiem z pierwszego postu i faktycznie - troche te wszystkie zachwyty zastanawiające. Jedno co mnie uderza - jeżeli jakiś podrzędny sklep w Prudniku ma tylu klientów w tak krótkim czasie, to dynamika polskiego rynku RTV/AGD przewyższa pewmie poziom zachodni ;)
 

barraqda

New member
Hehe nie dosc ze sa po 2 wpisy dziennie to same zenki i stefany tam kupuja :>

Niewiem jak wy ale ja sie nie wpisuje z imienia i nazwiska w takich miejscach.
 

el@Pajaco

New member
witam,
ja pozytywnie oceniam zakupy w tym sklepie. Transakcja b. szybka i bez większych zastrzeżeń. Aby otrzymać gwarancję i rachunek trzeba poczekać około tygodnia. Kontakt b. dobry.
Pozdro ALL
 

Rast

New member
Także jestem klientem tego sklpeu. Kupiłem tam swojego Samsunga i jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze doskonały kontakt telefoniczny i mailowy. Po drugie doskonała cena! - jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem w MM ten sam telewizor i 2100 zł droższy!!! Po trzecie - kurier przyjechał i przy mnie odpakował towar - sprawdziliśmy, czy nie ma uszkodzeń mechanicznych - gdyby takie były, TV wraca do firmy. Ja osobiście polecam.
 

bildex

New member
pawel300 napisał:
Witam!!!
Kupiłem w tym sklepie już dwie rzeczy: lodówkę i plazme Samsunga s5s. Mogę z czystym sumieniem potwierdzić te wszystkie komentarze bo załatwiają wszystko profesjonalnie. Mam jednak zastrzeżenia co do jakości oferowanego przez nich sprzętu. Lodówkę kupowałem około rok temu i wszystko działa (odpukać) ok, ale przysłali mi inny model niż zamawiałe i już jej nie wymieniałem.
Plazmę kupiłem w listopadzie i pojechałem po nią osobiściem (mieszkam w Krakowie). Na miejscu włączyłem, wszystko wydawało się działać ok. Od tamtego czasu plazma jest większość czasu w serwisie niż u mnie w domu.
Po paru dniach na ekranie zauważyłem nieregularną plamke (nie był to efekt wypalenia, tylko trwałe uszkodzenie matrycy), o której pisałem juz w temacie "Niegrgularne plamki...". I to był początek sensacji. Pojutrze mija 21 dzień kolejnego serwisu. Zobaczymy czy tym razem cokolwiek naprawią. Niby jest gwarancja ,ale Samsung wogóle nie reaguje na moje zgłoszenia. Cała sprawa zakończy się chyba w sądzie konsumenckim.
Przed zakupem tej plazmy też wyszukiwałem w internecie najniższej ceny i wskazało mi m.in. RTVMEDIA w Prudniku. Zaczynam sie powoli zastanawiać czy ta najniższa cena nie jest przypadkiem kosztem jakości oferowanego przez nich sprzętu.


Witam!
Mam plazme philipsa i tez miałem nie regularna plamę na panelu, jednak philips wymienił panel bez żadnych problemów. Natomiast walcz z tym serwisem samsunga.
Pozdro
 

antonio

New member
rtvmedia w prudniku

Uwazajcie na ten sklep,
zaplacilem przelewem za tv lcd,
sprzet mial dotrzec w srode, w srode otrzymalem telefon ze bedzie w czwartek, w czwartek zadzwonil do mnie sprzedawca i powiedzial (cytuje) "sprzetu dzis nie bedzie bo kurier ROZPIEPRZYŁ paczke,
zapewnili mnie ze sprzet dotrze do mnie w sobote miedzy 10 a 14:00,
jest godz.17 a sprzetu jak nie bylo tak nie ma,
nigy nie spotkalem sie z takim traktowaniem klienta,
na stronie jest info ze pracuja w sobote do godz. 20, podanych jest 4 numery telefonu, nikt nie odbiera zadnego z nich, nawet komorki.
Stracilem polowe soboty na oczekiwanie na kuriera, wkurw.iony jestem po maksie,
gdybym wiedziale ze tak bedzie wolalbym dolozyc te 200-300zl ale przynajmniej nie musialbym miec kontaktu z tymi burakami ze sklepu.
pozdrawiam,
antonio
 

antonio

New member
ok, mam juz tv,
troche mnie ponioslo z tym poprzednim postem,
tak to jest jak czlowiek sie wkurzy ogólnie.
okazalo sie ze to wina firmy kurierskiej a nie sklepu bezposrednio.
 

Janlew4

New member
Lcd Tv

Także poszukuję telewizorka LCD.Ostatnio odwiedziłem Media Ekspert
LG 37LC3R cena 5799pln
Po rozmowie z ekspertem od sprzedarzy zaoferowano mi "bonus"-5399 gratis listwa przepięciowa.
Sprawdź-www.skapiec.pl Jestem 1000 do przodu po ich obniżce!
Pozdrawiam:)
 

MŁYNEK

New member
Witam serdecznie.

Czy ktoś jeszcze zamawiał w tym sklepie, mam zamiar zrobić tam zakupy za ponad 5000zł i nie chcę się sparzyć, ceny mają bardzo dobre.

Chcę zakupić tv:
Panasonic TH-42PV7


http://www.rtvmedia.pl/product.php?id=Panasonic+TH-42PV7&categorie=78

Oraz aparar cyfrowy:
Sony DSC-H9

http://www.rtvmedia.pl/product.php?id=Sony+DSC-H9S&categorie=111

Proszę o wasze opinie, a może znacie sklepy w wielkopolsce które oferują te towary po podobnych cenach? Z wrocławia, Poznania?

Pozdrawiam ;)
 

misza_d

New member
Stanowczo nie polecam tego sklepu!!!

Zamówiłem dvd, cena była 280pln, zaakceptowałem zakup, przelałem pieniądze i niby wszystko ok.... dostałem kilka maili o zmianie statusu zamówienia (trwało to z tydzień) włącznie z takim, że towar wysłano, nr przesyłki jest taki i taki. Po upływie kolejnego dnia dostałem maila, że cena produktu wzrosła o 50pln i wynosi teraz 330 i czy jestem skłonny dopłacić różnicę? Jak odpisałem, że zawarliśmy już umowę kupna z ceną 280 i nie mam zamiaru nic dopłacać, dostałem tylko wiadomość, że zamówienie odrzucone z powodu... BRAKU TOWARU! Na moje kolejne maile nie dostałem już żadnej odpowiedzi! Pieniądze zwrócili po kolejnym tygodniu.

Tak więc stanowczo odradzam jakiekolwiek zakupy w rtvmedia!!!
 

opall

New member
Ja zamówiłem w tym sklepie LCD Sharpa 46xd1e i wszystko poszło sprawnie. Złożyłem zamówienie ( po wczesniejszej rozmowie telefonicznej) o 14:05 a po 9:00 dnia nastepnego juz byl kurier z telewizorem. Wiec realziacja w mniej niz 24 H. Gwarancje mam 2 letnia sharp polska wiec wszystko jest git. Nie wiem jak inni ale ja jestem baaaaardzo zadowolony z tego sklepu, a moze po prostu mialem szczescie. Tak czy inaczej ze swojej strony moge polecic.
 

mortas

New member
MŁYNEK napisał:
Chcę zakupić tv:
Panasonic TH-42PV7

..

Proszę o wasze opinie, a może znacie sklepy w wielkopolsce które oferują te towary po podobnych cenach? Z wrocławia, Poznania?

Pozdrawiam ;)

Obecnie jest w MM za 2990zł, +promocja raty 0%
 
Do góry