Jest już Kiss DP-600!

twkrol

New member
Niektórzy dopytywali się kiedy będzie dostępny Kiss DP-600... otóż już jest oficjalnie w naszym kraju! :)
:)

Mogę ściągnąć z hurtowni dla chętnych: cena 1250 netto (czyli 1525 z VAT).

Pozdrawiam
TK
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Niech to ktoś ztestuje i napisze parę słów to potem będziemy kupować. Bulsshitu z sieci mam dosyć i czekania na ten odtwarzacz też. Ma to ktoś oprócz krytyka ??? Hallllooooo, Faaaabiaaaaaaaa ???
 

subzer0

New member
Ja też słyszę tu i tam, że odtwarzacz jest już dostępny, ale jakby był to mielibyśmy już jakieś testy, wątki itp. a nie tylko gadanieeeeeeeee........ i to nie tylko na polskich forach.
Halo Kiss gdzie jesteś, ojczyzna w potrzebie :cool:
 

twkrol

New member
DP-600 już rzeczywiście jest - dziś sprzęt dojechał na magazyny.
Ja niestety nie mam sprzętu do którego mógłbym go podłączyć i zrobić jakieś sensowne testy, ale pewnie lada dzień ktoś kupi i coś naskrobie.

Pozdrawiam
TK
 

pawelr

New member
A czy DP-600 z dyskiem tez mozecie zalatwic? Czy to jest towar z Polska gwarancja i od oficjalnego dystrybutora widniejacego na stronie kissa?
Dzwonilem do kilku w Warszawie i nie maja, wiec skad Wy macie jesli mozecie zdradzic rabek tajemnicy?
 

twkrol

New member
Tak, z oficjalnego kanału z polską gwarancją i wszystkimi należnymi prawami :)
Bez dysku twardego, z WLAN 802.11g.

Pozdrawiam
TK
 

krytyk

New member
kissy 600 dostepne już od ręki w digitalo, dzwoniłem mają
a ja swoj egzemplarz tez opisze przy współparcy z amoi 37"
 

murzynidea

New member
Skad taka podnieta??

Ludzie czemu wy sie tak podniecacie tym sprzetem.Tyle jest na rynku dvd i to wszystko co ten caly kiss prezentuje mozna miec w komputerze.Opamietajcie sie
 

Piopio

New member
Chłopaki już przetestowali ...
Totalna porażka wg nich ...
Czyżby KISS nie zawiódł i znów zaserwował chętnym walkę ze sprzętem (kto miał na przełomie 2003/2004 KISS DP-450, 500, 1000 ten wie ;) ) ???

pzdr
 

hojlo1

New member
Bez reklam
...dorzucę swoje "3grosze" (mam nadzieję, że w tym przypadku ten model złamie regułę, ale....:( ).

Tak się składa ,że wywodzę się z "forum KISSA" i prawdę mówiąc ten model/chip już b.dawno opisywany.
Nie jest to żadna rewelacja i nie można traktowac tego urządzenia jako full HD (na dzisiaj i wypada, że nie tylko).
Jeżeli do tego dołożycie sprawę upgradu softu (znaną od lat w tej firmie) - to przypuszczam, ze będzie mozna uznać....,że nie wart jest swojej ceny (jak poprzednie modele).

Oczywiście mogę się mylić, ale już widać "marketingowy bełkot" w porównaniu z praktyką (potem prawdopodobnie nastąpi "mydlenie oczu", że nowy soft już wkrótce i będzie przelomowy..... w starych modelach nic się nie sprawdziło).:(

Naprawdę zalecam ostrożność.;)
 

stereoman

New member
Potwierdzam
hojlo1 istotnie jest z forum KISS /forum.divx.pl:):)

mam od 2 lat KISS DP-1000 i było z tym baaaardzo różnie,
nie widzę żadnego ''powodu'',aby firma KISS cokolwiek zmieniła w swoim podejściu do klientów
może się mylę? :)
oby tak
pzdr
 

Piopio

New member
Właśnie sprzedałem swojego DP-500 :D
W sumie byłem z niego zadowolony. Softu nie zmieniałem od roku bo chodził ładnie. A wszystko dzięki pracy garstki zapaleńców.
Może ta sama ekipa poprawi soft do DP-600 zanim to zrobi sam KISS :D ???
Jutro kupuję Samsung HD-950. Poczkekam sobie spokojnie na drugą generację odtwarzaczy HD a może nawet na Blue-Ray. Niedługo Zoran wyda swój chipset HD i zapewne Samsung coś wypuści (i Manta :D ).

pzdr
 

hojlo1

New member
Bez reklam
....no i właśnie DP600 wypuszczony z takim poślizgiem (wszyscy mieli nadzieję ze soft poprawiają już w Cisco...).
Efekt premiery znany (czyli żadnych zmian - knot na wejście ...potem coś się załata - czyli po staremu, do tego uwaga na chipset...). :(

(zaznaczam, ze tutaj chodzi o poważne traktowanie klienta...co w tej marce ma niechlubną przeszłość).
 
Do góry