AV_Partner UWAGA!!! Zdecydowanie odradzamy!

Status
Zamknięty.

maks2

New member
zakupy u av partner

witam.
Z tą gwarancja pioneera to ściema ,firma sprowadza towar z niemiec !!!
Bez polskiej gwarancji i rachunku.
 

maks2

New member
zakupy u av partner

Witam.

Znajomy kupował u nich plazme sony 42xs1 , miała byc polska gwarancja .
Była euro i niemiecki rachunek /jakis swistek nawet nie paragon /.
Sprzedaja towar z niemiec bez gwarancji daja niemieckie kwity omijajac
podatki .

Na stronie DSV oficjalnego dystrybutora wymieniami są jako nie autoryzowani sprzedawcy .
Piszac że tylko produkty z dsv maja gwarancje w polsce
dają dowód swojej głupoty i braku szacunku dla klienta // masło maslane //

Radzę szczególną ostroznosć !!!!


pozdrawiam
 

rak31

New member
zakupy

Witam.
zamówiłem u nich nagrywarke pioneer !!!!?. Na allegro pisali że jest od ręki ,czkałem kilka tygodni ,zdenerwowany dzwonie > odbiera jakiś człowiek zaspany mówi ze wrocił z niemiec bełkotał cos pod nosem jakby miał kluski w gebie ,że jest ale bedzie 100zł dopłaty bo euro poszło niby do góry .Miałem kupic jeszcze plazme lub lcd i kupilem tylko gdzie indziej .
Teraz po przeczytaniu innych postów widzę że inni tez sie nabrali .
Ta firma to jakiś horror .!!!!!

Przez allegro tez u nich nie kupisz, wszystko aukcja prywatna .


pozdrawiam !!!
 

czaki58

New member
rak31 napisał:
Witam.
zamówiłem u nich nagrywarke pioneer !!!!?. Na allegro pisali że jest od ręki ,czkałem kilka tygodni ,zdenerwowany dzwonie > odbiera jakiś człowiek zaspany mówi ze wrocił z niemiec bełkotał cos pod nosem jakby miał kluski w gebie ,że jest ale bedzie 100zł dopłaty bo euro poszło niby do góry .Miałem kupic jeszcze plazme lub lcd i kupilem tylko gdzie indziej .
Teraz po przeczytaniu innych postów widzę że inni tez sie nabrali .
Ta firma to jakiś horror .!!!!!

Przez allegro tez u nich nie kupisz, wszystko aukcja prywatna .


pozdrawiam !!!
Ja natomiast kupilem u nich tv taniej niz w innych sklepach internetowych i nie mialem zadnych problemow zaznacze ze sporo taniej to nie horor tylko oszczednosc paru tys jestem zadowolony .
 

robo007

New member
Witam !!!!!
Na początku, jeśli macie jakieś niepwności to warto zapytać - ja zanim kupiłem w tej firmie porozmawiałem z wlaścicielem, który jasno mi powiedział, że sprzęt Pioneera sprowadza z Niemiec ze względu na cenę - jeśli z DSV amplituner kosztuje 6000zl to w AVPartner to samo można kupić za 3200zł - tyklo że gwarancja jest w wersji EURO (wszystkie kraje poza Polską - wymysł DSV - lub straszne zdzierstwo !!!!!). Z gwarancją nie ma problemu - towar dodtarczamy kurierem do firmy na ich koszt i po 2 tygoniach odbieramy lub zostanie do nas wysłany
Jeśli chodzi o inne firmy to na pewno SAMSUMG ma Polską gwarancję, a co do innych trzeba się zapytać.
Pozdrawiam
 

Anu8is

New member
Witam, zastanawiam się nad zakupem Sharp'a LC-37XD1E w sklepie internetowym AV Partner "sklep RTV online", głównie ze względu na cenę jak też lokalizację. Wobec powyższego interesuje mnie czy ktoś wie jak jest z gwarancją sharpa realizowaną przez ww. sklep?
 

małpotarny

New member
Witam.
Zakupiłem 42XD1 w AVpartner. Dali mi dwie gwarancje. Sharpa (jak dla mnie wygląda na 100% polską), oraz swoją własną. Obie na 24 m-ce.
Zadzwoniłem w piątek o 17, czy mają sprzęt od ręki i czy mogę przyjechać zakupić. Gość powiedział, żębym poczekał, a on mi przywiezie między 19 a 20.
"Jak mówią tak robią".
Jedyny feler to taki, że trzeba być już na coś zdecydowanym.
 

reters

New member
Witam.Panowie zamierzam zakupic z tego sklepiku tv jvc.I w zwiazku z tym mam pytanie do osob ktore nabyly towar bezposrednio w siedzibie firmy.Czy jest mozliwosc sprawdzenia tv pod wzgledem obrazu itp?
 

tokland

New member
AV Partner

Panowie nie wiem co jest grane ale ja pare dni temu kupiłem u nich 2 plazmy Pioneer 508xd kuro i dostałem polska gwarancję DSV dla pewnosci zadzwoniłem do pioneera Polska i bardzo milutka pani potwierdziła ze jest to firma która daje gwarancje Pioneera Polska pozdrawiam Ps. kupiłem duzo taniej niz gdzie indziej dlatego dziekuje bardzo im.
 

pku

New member
Tak se cos napisze o tych gwarancjach. A mianowicie, mi to sie wydaje ze jest tak:

Na terenie CAŁEJ UE wprowadzajacy towar do obrotu MUSI zapewnic prawa klienta wynikajace z gwarancji bez wzgledu na MIEJSCE/CENE/DATE/ zakupu.

Pojeciem kluczem jest ten wprowadzajacy. Ogolnie chodzi o to kto wyprodukowal/zaimportowal towar na teren UE.

Wyobrazmy sobie dwie sytuacje towaru bardzo znanej marki ABC.
Wersja 1. (gwarancje bezposrednia)
Firma ABC ma swoje przedstawicielstwo na tereni UE i ono produkuje/sprowadza - sprawa jest czysta jak drut ABC jest gwarantem i bez laski musi uznac gwarancje od KAZDEGO klienta kto ten towar kupił i gdzie by tego nie zrobil.
Wersja 2.
Firma ABC nie sprowadza/produktuje na terenie UE, ale wspolpracuje z siecią partnerow, dytrybutorow, dealerow. Wtedy gwarancje MUSI zapewnic TEN importer ( importer w sensie UE, a nie Polski - nie mylic). I tu jest caly kruczek. Jesli produkt bardzo znanej firmy ABC jest sprowadzony przez calkiem malutka firme DEF to mozna liczyc co najwyzej na gwarancje firmy DEF. Koncern ABC moze klientowi spokojnie pokazac znak Kozakiewicza.
Oznacza to ze w takich przypadkach NIE MASZ gwaracji producenta a tylko i wylacznie pana kazia z DEF /z calym szacunkiem do Kaziów, takze tych importerow/.

Jest takze wersja 2B. Kiedy to jest przedstawiciel marki ABC w UE /sprawdza/ ale nie w Polsce, a ze nie chce im sie miec biura w Polsce /koszty/ to maja zewnetrzne dystrybutora.

Wersja 2 i 2B są bardzo w Polsce popularne, szczegolnie jesli chodzi o mniej masowego razenia, a bardziej audio-video-filskie marki.

Dlatego tez problem o ktorym mowicie nie dotyczy np. Philipsa,Sony,Panasonica (chociaz ostatnio czytalem strasznie dziwaczna konstrukcje slowna na temat gwarancji P. na allegro),a dotyczy innych marek gdzie krotko mowiac jak kupisz w Niemczech to kupujesz u konkurencji (firmy DEF) lub u producenta (tez jest konkurentem DEF, chociaz DEF jest w Polsce jego partnerem ).

Slowem trzeba bardzo uwazac na teksty typu gwarancja ABC Polska, bo tak naprawde może to gwarancja DEF Polska, za ktorą, w najlepszym wypadku, stoi wspołpraca DEF z ABC. Trzeba tylko pamiętać ze w Niemczech jest jakiś DEF_Deutchland i ma takie same układy (potocznie zwane umowami) z ABC - a moze nawet lepsze :).

W każdym razie gdzie sie nie kupi to jesli bylo to LEGALNIE wprowadzone na rynek UE to gwarancja jest. Jedne pytanie to jak daleko sprzet musi pojechac zeby zostal naprawiony. Bo jak z powyższego wynika DEF_PL i DEF_NRD nie musza sie kochać chociaż zyja z tego samego producenta ABC :(

Nasi to maja jeszcze dobrze bo na zachodzie jst ogolnie taniej, gdyby bylo odwrotnie to rowno pchaliby sprzet na zachod nic nie gadajac o gwaracji :)

To tyle, ... 15 lat robilem w handlu elektronika, cos moglo sie ostatnio zmienic ale raczej nie za duzo.
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
UWAGA!

Użytkownik subaru75 to użytkownik podstawiony przez sklep AV_PARTNER (lub po prostu pracownik). Wszelkie posty zostaną skasowane.

Ponieważ sam sklep AV Partner wiele razy łamał już regulamin i był banowany, prosimy o zgłaszanie użytkowników przedstawiąjących linki do owego sklepu administracji/moderacji.


ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO SKLEPU, jest to pierwszy przypadek w historii i miejmy nadzieję ostatni gdy tak stanowczo muszę zareagować na powtarzające się nieregulaminowe działania włączając w to czarny PR stosowany na forum w obec innych sklepów internetowych!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
ADMIN EDIT: 21 09 2009

Kolejne próby oczerniania konkurencji pod różnymi kontami.


UWAGA,

PRZESTRZEGAMY PORAZ KOLEJNY PRZED JAKIMI KOLWIEK KONTAKTAMI Z TYM SKLEPEM.




OTO TYLKO NIEKTÓRE POSTY Z JEDNEGO KONTA, A JEST ICH DUŻO WIĘCEJ (proszę zwrócić uwagę na daty):

13-04-2008 11:28 sebek2007 Z moich informacji wiem że Pioneer zmienia polityke cenową, sam osobicie zakupiłem w ********* ekran plazmowy 428 XD. To jest mój drugi zakup pioneera plazmy, pierwszy był w firmie plazmcenter z Łodzi. Ten fatalny zakup skonczył się w sądzie z powodu braku gwarancji DSV, ale nie bede opisywał wątku, który kosztował mnie duzo nerwów.

Wracają do *********, wlaściciel poinformował mnie że pomimo wzrostu cen na sklepach www i allegro to tak naprawde cena zakupu u dystrybutora nie zmieniła się. Po dłuższej negocjacji uzyskałem ceny 508 xd -- 8500 /428 XD ---7100 zł.
Osobiscie wybrałem model 428 XD i jestem bardzo zadowolony.

15-09-2008, 21:53 #1 sebek2007 vbmenu_register("postmenu_250487", true);
Junior Member



Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 7



icon1.gif
********* czy ktoś tam kupował ??
Witam

Od jakiegoś czasu czekałem na pojawienie się plazmy Pioneer PDP LX5090H.
Po zapoznaniu się z ofertami sklepów internetowych, natrafiłem na jeden z bardzo dobą ceną jak również dużą ilością pozytywnych komentarzy na ceneo. W zawiązku z tym mam pytanie do użytkowników, czy ktoś miał styczność ze sklepem av partner z warszawy ??
Z góry dziękuje za informację.

post_old.gif
26-09-2008, 23:17 #91 sebek2007 vbmenu_register("postmenu_254898", true);
Junior Member



Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 7



icon1.gif
vidi21 co to za firma *********
vidi21 bardzo zaciekawiła mnie twoja oponia na temat czerni w philipsie i nie ukrywam że nabieram coraz większego przekonania aby nabyć taki TV.
Napisz proszę co to za firma od której kupujesz , poniewaz w twoim poście pojawiają się jakies znaczki ( *********).
Czy ktoś mi może wyjaśnić czemu tak jest ??



POSTY NA TEMAT KONKURENCJI:

sebek2007 napisał:
15-12-2007, 15:25
Witam.

Od dłuższego czasu czytam forum i przyznaje, że jest to bardzo duża kopalnia wiedzy dla ludzi, którzy nie bardzo wiedzą na temat sprzętu AV i nie znają miejsc, w jakich można za dobre pieniądze nabyć swoją wymarzoną zabawkę.
Od ponad pół roku podejmowałem decyzję, co kupić aż wreszcie zapadła decyzja, że będzie to plazma, Pioneer PDP LX5080 D. Ceny, z jakimi spotykałem się w sklepach stacjonarnych były wygórowane, więc postanowiłem zakupu dokonać na www. Tak jak większość użytkowników tak i ja szukałem na allegro oraz na sklepach www. W większości sklepów padała taka sama odp. "brak modelu na magazynie DSV" a zaznaczam, że byłem zainteresowany zakupem TV Pioneer tylko i wyłącznie z Gwarancją DSV. Aż wreszcie natrafiłem na allegro na firmę "plazmacenter" ( http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3949741) i jak się okazało TV mają od ręki co bardzo mnie ucieszyło. Po krótkiej rozmowie sprzedawca zapewnił mnie, że gwarancja jest POLSKA, czyli DSV, co mnie bardzo ucieszyło, F.VAT nie potrzebowałem wiec wystarczył tylko paragon no i oczywiście instrukcja PL. Na pytanie, czemu ich firmy niema w spisie na stronie www.dsv.com.pl dostałem odp., że są młoda firmą i jeszcze DSV nie umieściła ich na swojej liście, dodatkowo, że mają podpisaną z nimi umowę, która mówi że ekrany plazmowe objęte są gwarancją 24 miesiące.
Po dwóch dniach ekran dojechał do mnie do domu i wszystko było OK.

Pech chciał, że po dwóch tygodniach ekran nie chciał się włączyć i zgodnie z procedurą zadzwoniłem do serwisu w Gdyni, aby uzyskać informację, co dalej robić. W serwisie poproszoną mnie o numery seryjne. Po godzinie otrzymałem informację, która mną "wstrząsnęła,” że ten produkt nie pochodzi z oficjalnej sieci DSV. Postanowiłem zadzwonić do firmy, DSV do Gdyni, aby po raz kolejny sprawdzić, co ja mam za ekran. W DSV powiedziano mi, że numery seryjne nie pochodzą z sieci DSV, mało tego firma PLAZMACENTER nie jest i nigdy nie była dealerem firmy DSV i nie kupiła ani jednego ekranu. Instrukcja PL okazała się zwykłą kopią a karta gwarancyjna, którą dostałem od wyżej wymienionej firmy nie jest honorowana w tym serwisie ani w żadnym innym na terenie całego kraju.
Po takiej informacji, moja cierpliwość dobiegła końca i postanowiłem zadzwonić do Plazmacenter. Sprzedawca bezczelnie zaczął odkręcać kota ogonem mówiąc, że gwarancja jest Polska, ale że naprawy dokonuje się w ich sklepie, w tym samym momencie dostałem szału, kupując ekran byłem zapewniany, że towar jest z DSV i gwarancja jest realizowana w każdym serwisie na terenie całego kraju.
Po krótkiej rozmowie zażądałem zwrotu pieniędzy za ekran i zabranie go jak najszybciej, ale do dzisiaj nie otrzymałem żadnej odpowiedzi w tej sprawie. Postanowiłem poczekać jeszcze do końca tygodnia, jeżeli sprawa nie zostanie załatwiona po mojej myśli to sprawę kieruje na Policję i do prokuratury.

Po kolejnym telefonie do DSV dowiedziałem się, że gwarancji podlegają tylko te TV, których numery seryjne znajdują się w bazie danych firmy DSV.
Aby sprawdzić wystarczy zadzwonić pod numer. 058 661 28 00. Osobiście żałuje, że tego nie zrobiłem, zaoszczędziłbym sobie nerwów i straconego czasu na kontakt z tymi burakami i mam nadzieje, że ten posta będzie przestroga dla ludzi, którzy zdecydują się na zakup tak wspaniałego TV, jakim jest Pioneer.

Osobiście MOCNO odradzam zakup czegokolwiek u tych ludzi.

Sebastian


sebek2007 napisał:
15-12-2007 23:58 Kolega tutaj się nikt nie podnieca, kupując ten ekran zadałem sprzedawcy proste pytanie "czy towar pochodzi z DSV" i dostałem odp TAK, więc zdecydowałem się. To że w niemczech jest taniej to żadna tajemnica, wystarczy jechać do A12 ceneter do Frankurtu nad Odrą i za kwotę 4000 euro mozna kupić Pioneera LX5080D. Dla mnie to żadna rewelacja cenowa skoro po lekkiej negocjaji można taki sam ekran nabyć w sklepach które ogłaszają się na ceneo i mają najlepsze ceny. To oczywiście sprawdziłem już po fakcie. Co do wypowiedzi kolegi KIKI to myśle że jestes lekko w błędzie , bo dzwoniłem też do DSV i Pani na informacji przyznała że mają problemy z dostępnością tego modelu, w sklepach stacjonarnycch one oczywiście są , ale za znacznie wyższą kwotę.
Dzwoniąc do dwóch sklepów www z Warszaawy uzyskałem odpowiedż że ten model Tv jest dostępny od ręki i cena jaką mi zaproponowali jest lepsza od tej którą dostałem od palzmacenter.

13-04-2008 11:01 sebek2007 Kolego poczytaj sobie opinie na ceneo na temat tamtego sklepu i będziesz wszystko wiedział.
Moje odczucia się jednoznaczne "DNO"

13-04-2008 11:14 sebek2007 Slowo pozerzy dskonale do nich pasuje,pokazywanie się , szpan to ich motto na sprzedawanie. Na sreonie max24 jest napisane że w ich flocie znajduje się lódź motorowa, czyli co ?? dostarczaja towar lodzią motorową a może bawia się w szmugiel marychuany na polskich jeziorach. No a informacja na temat obrotów i zarobków -- DRAMAT. Tysiace firm generują znacznie wieksze obroty i nikt się tym nie chwali.

Żalosne i obrzydliwe.

02-08-2008 16:23 sebek2007 sklep oscar.pl to kolejny sposób na szybkie zarobienie pieniędzy bazując na naiwnych klientach , ktorzy chca wplacić pieniadze na konto. Zarówno jak jak i kilku moih kolegów zamówiło Tv w tej firmię, korzystając z formularza. Po dwóch dniach braku jakichkolwiek reakcji ze strony sklepu , postanowilismy że bedziemy dzwonić i pytać kiedy będzie zrealizowane zamówienie. Pani ktora odbiera Tv wszystkim powtarza identyczna regółe: "prosze wplacić pieniądze a my bedziemy zalatwiać towar"., tylko po wplacie pieniedzy na konto , zamowienie bedzie realizowane.
Takie podejscie do sprawy okazało się ryzykowne dla nas, zarówna ja jak i moi koledzy niezgodzilismy się na to i zaproponowalismy że z racji tego że jestesmy z warszawy to podjedziemy do firmy i sami odbierzemy towar i zaplacimy za niego. Wszesniej wspomniana pani zaczeło pokrętnie tłumaczyć że pod wskazanym adresem jest tylko biuro i tylko ona ona tam siedzi, natomiast cały towar wyjezdza do klientow z róznych hurtowni na terenie Polski. Na pytanie gdzie jest siedziba firmy Pioneer i gdzie maja magazyn i z kąd wyjedzie do nas plazma LX5090 pani nie potrafiła odpowiedzieć, natomiast podkreslala że podstawą realizacji zamówienia jest wpłata. Jeden z kolegow który zakupił TV SONY zaproponował że dokona wplaty pod warunkiem jak dostanie xero dokumentów działalności firmy oscar, nato pani bardzo szybko zaproponowała że skoro jestesmy z Warszawy to sami podwiozą takowy ekran za pobraniem.
Po dwoch dnaich przyjechała TAXI z TV, na pytanie do kierowcy czy pracuje w firmie oscar i zajmuje się transportem, kierowca zaprzeczył i powiedział że dostał zlecenie od dyspozytorki z firmy TELE TAXI a tv jakis pan dał mu na parkingu po centrum handlowe mediamarkt.
Dokument jaki dostalismy na ten Tv to F.VAT na której sprzedawca jest firma : REAL ESTATES AND FINANCING POLSKA GRUPA IFG SO.Z O.O. UL. WALEREGO SŁAWKA 41 30-633 KRAKÓW NIP. 679-290-79-47 ,oczywiście na F.VAT nie było stempla ani podpisu ani tez telefonu do firmy z Krakowa.
Szukają po całym internecie nie znalezlismy zadnej informacji na temat istnienia tagiego podmiotu gospodarczego. Sprawa zaczeła nam mocno smierdzieć , zaczelismy mieć podejrzenia że firma pscar to czysty twór wirtualny, więc postanowilismy odwiedzić siedzibę firmy oscar na ulicy ROZSZERZONA 15 w Warszawie.
I co sie okazało ???????????

Niema takiej firmy, numery domów na ulicy ROZSZERZONA konczą się na numerze 13 a potem tylko las.

Wniosek jest jeden i to oczywiście moje i moich znajomych zdanie:
oscar.pl szuka naiwnych klientow ktorzy wplaca poieniądze na towar i bedą cierpliwie oczekiwać . Wszyscy ci którzy za wszelka cene chca otrzymac towar za pobranieim i zaczynają straszyć policją itp. to firma oscar zalatwi taki towar , taka jak było w naszym przypadku, kupując nawet w mediamarkt. Wszystko poto , aby splawic klienta i łowic dalej naiwnych którzy wplaca na konto. Dodam jeszcze ,że jak miała być dostawa to zadzwonil bardzo miły Pan i poinformował nas o dostawie , oczywiscie numer telefonu się nie wyświetlał, na pytanie czy możemy uzyskac do niego numer telefonu, grzecznie odpwoedział że on nie daje prywatnego numeru tel. swoim klientom, wszelki kontakt odbywa się droga elektroniczną.

Wedlug mnie to JEDNA WIELKA ŚCIEMA, podobna historia miała miejsce około połtora miesiaca temu na allegro. Pojawila się firma która miala Tv w super cenach , ale pod warunkiem wpłaty na konto, po dwóch tygodniach konto zostalao zawieszona a firma znikneła, a wraz z nią pieniadze ktore wplacili klienci.

Ja osobiście odradzam zakup w tym sklepie, chyba że podjedziecie sobie na ulicę ROZSZERZONA 15 w Warszawie i odbierzecie osobiście.

Dziwię się jednak dlaczego servis ceneo.pl pozwala na tak ewidentne oszustwo i dlaczego jeszcze Policja nie zajela się tą sprawą.

Sebastian

02-08-2008 17:18 sebek2007 Cytat:
sał andy0409
Przed chwilą znalazłem sklep internetowy Oscar Media gdzie mają super niskie ceny np. LX-5090 kosztuje 8991,- a LX-6090 16994,-.
Sklep pracuje w godz. 12-18 więc na razie nie udało mi się porozmawiać z nimi i potwierdzić czy w tych cenach są w stanie sprzedać te TV.
Inne produkty także mają w rewelacyjnych cenach. Czy ktoś z Was miał już okazję coś kupić u nich bo wygląda że sklep jest nowy na rynku?





Ten sklep to wielka sciema , jestem z Warszawy i wybrałem się do nic osobicie, opisałem to w innym watku, NACIAGACZE, takie ceny jakie oferuja sa nierealne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry