Kupował ktoś w Ole Ole!?

profi

Member
Kupowałem rok temu żonie prezent na Gwiazdora. Do sklepu nie mam zastrzeżeń.
Towar doszedł szybko, taki jak zmówiłem, cena dobra. Cóż wiecej można chcieć.
 

mystaloba

New member
Ja kupiłem tam 2 rzeczy, tzn. kamerkę i TV. Kontakt znakomity! Przesyłka bardzo szybka! Jedynie co trochę deprymuje to długość czekania na duży sprzęt RTV, AGD. Zamówiłem w środę telewizor, następnego dnia zadzwoniłem żeby wskazać termin dostawy [niby na ich stronie i różnych porównywarek cen, np. ceneo pisze "w 24h dostawa"] i tu niespodzianka, Pan z infolinii powiedział, że jedynie w środy odbywa się transport dużego sprzętu RTV, AGD. Czyli jak dobrze policzyć musiałem czekać 6 dni. Także jak teraz będę coś zamawiał to tylko w poniedziałek :) Oczywiście jeśli chodzi o sam sprzęt z tego sklepu to 1 klasa. W tym czasie gdy kupowałem ta sama kamerka kosztowała w MM o 700zł drożej!
Acha bym zapomniał, trzeba sprawdzać pudełka po rozpakowaniu bo nie raz sklep zapomina o naklejkach z podpisem do gwarancji.
 

skreem

New member
"Ole Ole!" to sklep internetowy firmy Euronet - tej samej, która jest właścicielem sieci Euro RTV AGD. Także sklep jest w miarę zaufany - mają wspólny magazyn etc.
 

exekutor

New member
Miesiąc temu kupowałem u nich frytkownicę, paczka przyszła w ciągu dwóch dni a towar zgodny z zamówieniem.Polecam śmiało
 

k3kaczy

New member
Potwierdzam. To jest to samo co RTV EURO AGD (nawet transport z szyldem ten sam) . Od zamówienia do doręczenia dwa dni. Ale kasują za wszystko. Dysponują własnym transportem i doręczają w godzinach od 10 do 21 i na mają prośbę, że potrzebuje 1 h wcześniej info mieć żeby być na miejscu usłyszałem, że nie ma takiej możliwości ale pracownik na pewno zadzwoni jak nikogo nie zastanie (ręce mi opadły chyba im też powinno zależeć żeby ktoś towar odebrał a na darmo nie jeżdzili). Ale nie ma rzeczy nie możliwych bo jak chce to za opłatą 19,95 !!! nawet do 2 h można zawęzić czas doręczenia włącznie z informacją telefoniczną na godzinę przed przyjazdem. Przy zamówieniu na prawie 8 tyś mogli by mieć ciut lepsze podejście w tym temacie.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Potwierdzam. To jest to samo co RTV EURO AGD (nawet transport z szyldem ten sam) . Od zamówienia do doręczenia dwa dni. Ale kasują za wszystko. Dysponują własnym transportem i doręczają w godzinach od 10 do 21 i na mają prośbę, że potrzebuje 1 h wcześniej info mieć żeby być na miejscu usłyszałem, że nie ma takiej możliwości ale pracownik na pewno zadzwoni jak nikogo nie zastanie (ręce mi opadły chyba im też powinno zależeć żeby ktoś towar odebrał a na darmo nie jeżdzili). Ale nie ma rzeczy nie możliwych bo jak chce to za opłatą 19,95 !!! nawet do 2 h można zawęzić czas doręczenia włącznie z informacją telefoniczną na godzinę przed przyjazdem. Przy zamówieniu na prawie 8 tyś mogli by mieć ciut lepsze podejście w tym temacie.

Noa lae masz rozwiązanie tego problemu. Za dopłatą będziesz miał info. Chcesz konkretnie się umówić no to płacisz. Spróbuj się umówić z firmami kurierskimi, nawet za 10.000 sprzętu.
Powiedz, czy te 20 zł to tak dużo przy 8 tyś.?
 

k3kaczy

New member
Noa lae masz rozwiązanie tego problemu. Za dopłatą będziesz miał info. Chcesz konkretnie się umówić no to płacisz. Spróbuj się umówić z firmami kurierskimi, nawet za 10.000 sprzętu.
Powiedz, czy te 20 zł to tak dużo przy 8 tyś.?

Zgadzam sie z Toba. Umawiam sie na godzine i dodatkowo place - taka usluga sobie zycze wiec za nia place. Tylko tak sie skada ze nie chcialem sie umowiac na konretna godzine tylko tyle zeby dostawca dal znac ze jedzie i to wszystko - tak aby obie strony mialy pewnosc ze sprawe pozytywnie zalatwi. To sie dowiedzialem ze na pewno zadzwoni jak nikogo nie zastanie. Widac zbyt duzo wymagalem. Wiec nie pozostalo mi nic innego niz zaplacic za usluge umowienia sie na godzine. Liczac 20 zl od x razy iles klientow i robie sie ciekawa suma wiec nie dziwie sie ze maja takie podejscie.Ale nie zmienia faktu ze ogolne wrazenia ze sklepu pozytywne i mozna polecac:)
 

slawko_23

New member
Bez reklam
W dzisiejszych czasach za wszystko się płaci. A wtedy możesz wymagać, że mają być w konkretnych godzinach i tyle. Pewnie organizacja Twojego dnia też będzie spokojniejsza. Też wolę wiedzieć (i zapłacić, bo to niewiele) niż bać się wyjść do kiosku po gazetę.

pozdr :)
 

oszukany

New member
oszukany

Witam,nie dawno zrobiłem zakup w sklepie oleole,i bardzo tego żałuje sprzedali mi uszkodzony aparat a jak ich o tym poinformowałem to mnie wysłali do serisu,olali prawo rekojmi i prawa konsumenta,wystawiłem im negatywa to próbują podważyć że niby poinformowali jak trzeba,jesli jaki poważniejsze zakupy odradzam zakupów przez internet,pewnie jesli bedzie zakup ok i cały sprawny to będzie dobrze ale w momencie jak będzie coś nie tak to już nie licz na honorowe zachowanie sklepu,dla mni sklep poniżej poziomu:bober:
 

LUPO78

Banned
Witam,nie dawno zrobiłem zakup w sklepie oleole,i bardzo tego żałuje sprzedali mi uszkodzony aparat a jak ich o tym poinformowałem to mnie wysłali do serisu,olali prawo rekojmi i prawa konsumenta,wystawiłem im negatywa to próbują podważyć że niby poinformowali jak trzeba,jesli jaki poważniejsze zakupy odradzam zakupów przez internet,pewnie jesli bedzie zakup ok i cały sprawny to będzie dobrze ale w momencie jak będzie coś nie tak to już nie licz na honorowe zachowanie sklepu,dla mni sklep poniżej poziomu:bober:

jakie to uszkodzenie,sprawdziłeś sprzęt przy kurierze?
 
Ostatnia edycja:

oszukany

New member
oleole

no na tyle ile mogłem to sprawdziłem,nie pomyślałbym że taki numer może być.Kupiłem od nich aparat przy kurierze odpaliłem i działa a nie włożyłem karty w domu jak włożyłem karte też od nich pokazywało mi error card myslałem że cos z kartą , poszedłem do sklepu żeby sprawdzic inną i to samo,ten koles w sklepie mi ko tam obejrzał i dojrzał że są piny zagięte czy też brakuje.No wałek straszny.jak do nich zadzwoniłem to mnie odesłali do serwisu,nie poto kupiłem nowe żeby mieć naprawiane ale i tak mnie zmyli,a jak im wystawiłem negatywa to go podważyli i teraz sie z nimi kłóce na opineo bo twierdza że z ich strony wszystko ok u jeszcze mi teraz wkrecają że to ja niby popsółem nie czytałem instrukcji i karte żle włożyłem,żenada .zresztą sam jestem sobie winien bo najpierw kupiłem a póżniej dopiero przeczytałem opinie o nich ,gdybym to zrobił wcześniej na pewno bym od nich nic nie kupił, mondry Polak po szkodzie.:x
 

LUPO78

Banned
no na tyle ile mogłem to sprawdziłem,nie pomyślałbym że taki numer może być.Kupiłem od nich aparat przy kurierze odpaliłem i działa a nie włożyłem karty w domu jak włożyłem karte też od nich pokazywało mi error card myslałem że cos z kartą , poszedłem do sklepu żeby sprawdzic inną i to samo,ten koles w sklepie mi ko tam obejrzał i dojrzał że są piny zagięte czy też brakuje.No wałek straszny.jak do nich zadzwoniłem to mnie odesłali do serwisu,nie poto kupiłem nowe żeby mieć naprawiane ale i tak mnie zmyli,a jak im wystawiłem negatywa to go podważyli i teraz sie z nimi kłóce na opineo bo twierdza że z ich strony wszystko ok u jeszcze mi teraz wkrecają że to ja niby popsółem nie czytałem instrukcji i karte żle włożyłem,żenada .zresztą sam jestem sobie winien bo najpierw kupiłem a póżniej dopiero przeczytałem opinie o nich ,gdybym to zrobił wcześniej na pewno bym od nich nic nie kupił, mondry Polak po szkodzie.:x
doczytaj jakie dokładnie karty aparat obsługuje i jaką ty wkładasz? co to za aparat,jaki model? i gdzie te opinie wystawiłeś bo szczerze nie mogę znaleźć na opineo,z resztą na ceneo też nie
 
Ostatnia edycja:

oszukany

New member
doczytaj jakie dokładnie karty aparat obsługuje i jaką ty wkładasz? co to za aparat,jaki model? i gdzie te opinie wystawiłeś bo szczerze nie mogę znaleźć na opineo,z resztą na ceneo też nie


Kolego karta jest ok,i od tego aparatu,tu jest wszystko dobrze,aparat był od nowego uszkodzony i nie ma pod tym względem żadnych wątpliwości.A moją opinie narazie podważyli i dla tego jej nnie widać bo twierdza że moja opinia jest krzywdząca i ze swojej strony udzielili mi wystarczającej pomocy co jest bzdurą,kłamią w żywe oczy.wcisneli mi popsutą żecz ,może nie z ich winy nie wiem ale sposób i ich zachowanie w momencie reklamacji jest poniżej krytyki.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Szczerze współczuję, ale nie neguj od razu zakupów przez internet!
Powiem Ci, że kupiłem kiedyś TV w sklepie stacjonarnym ( znany duży sklep - był to już ładnych kilka lat temu) za który zapłaciłem bardzo dużo. Oczywiście w sklepie TV sprawdziłem a wada uwidoczniła się dopiero w domu. I co tak samo mnie olali! Ba nawet pomylili numery seryjne i wmawiali, że u nich nie kupowałem! Ile ja się z nimi nawalczyłem...
Ale to już przeszłość. Teraz kupuję w Internecie i nie narzekam. Oczywiście nie wykluczam, że też mogę mieć problem, ale nie generalizuję....samo życie.
Pozdrawiam
 

oszukany

New member
raz zyskasz a dwa razy stracisz z ole ole

zakupiłem już pare żeczy przez internet i tak naprawde tylko z jedna było wszystko dobrze,sklep ole ole mi wyjaśnił że nie warto od nich kupować i wogóle przez ten internet:cry: . Ja już nigdy nic nie kupie przez internet. Raz na jakis czas jak coś kupuje to już ide do sklepu i wiem gdzie moge wrócić jak jest coś nie tak a często jest nie tak,.. a przez ten internet to same wałki już idą,wszystko zależy ile masz szczęścia.
 
Do góry