Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

najciekawsza prezentacja na avs 2017

Gdzie kupić? - opinie o sklepach.Opinie o sklepach.

Wróć HDforum > HDTV > Gdzie kupić? - opinie o sklepach. > Kupował ktoś w Ole Ole!?
Odpowiedz

Junior Member

Meldunek: Dec 2010
03-12-2010, 23:19
Domyślnie oleole

no na tyle ile mogłem to sprawdziłem,nie pomyślałbym że taki numer może być.Kupiłem od nich aparat przy kurierze odpaliłem i działa a nie włożyłem karty w domu jak włożyłem karte też od nich pokazywało mi error card myslałem że cos z kartą , poszedłem do sklepu żeby sprawdzic inną i to samo,ten koles w sklepie mi ko tam obejrzał i dojrzał że są piny zagięte czy też brakuje.No wałek straszny.jak do nich zadzwoniłem to mnie odesłali do serwisu,nie poto kupiłem nowe żeby mieć naprawiane ale i tak mnie zmyli,a jak im wystawiłem negatywa to go podważyli i teraz sie z nimi kłóce na opineo bo twierdza że z ich strony wszystko ok u jeszcze mi teraz wkrecają że to ja niby popsółem nie czytałem instrukcji i karte żle włożyłem,żenada .zresztą sam jestem sobie winien bo najpierw kupiłem a póżniej dopiero przeczytałem opinie o nich ,gdybym to zrobił wcześniej na pewno bym od nich nic nie kupił, mondry Polak po szkodzie.
Odpowiedź z Cytatem
oszukany jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Banned

Meldunek: Feb 2009

04-12-2010, 00:21
Domyślnie

Cytat:
Napisał oszukany Zobacz post
no na tyle ile mogłem to sprawdziłem,nie pomyślałbym że taki numer może być.Kupiłem od nich aparat przy kurierze odpaliłem i działa a nie włożyłem karty w domu jak włożyłem karte też od nich pokazywało mi error card myslałem że cos z kartą , poszedłem do sklepu żeby sprawdzic inną i to samo,ten koles w sklepie mi ko tam obejrzał i dojrzał że są piny zagięte czy też brakuje.No wałek straszny.jak do nich zadzwoniłem to mnie odesłali do serwisu,nie poto kupiłem nowe żeby mieć naprawiane ale i tak mnie zmyli,a jak im wystawiłem negatywa to go podważyli i teraz sie z nimi kłóce na opineo bo twierdza że z ich strony wszystko ok u jeszcze mi teraz wkrecają że to ja niby popsółem nie czytałem instrukcji i karte żle włożyłem,żenada .zresztą sam jestem sobie winien bo najpierw kupiłem a póżniej dopiero przeczytałem opinie o nich ,gdybym to zrobił wcześniej na pewno bym od nich nic nie kupił, mondry Polak po szkodzie.
doczytaj jakie dokładnie karty aparat obsługuje i jaką ty wkładasz? co to za aparat,jaki model? i gdzie te opinie wystawiłeś bo szczerze nie mogę znaleźć na opineo,z resztą na ceneo też nie

Ostatnio edytowane przez LUPO78 ; 04-12-2010 o 00:37
Odpowiedź z Cytatem
LUPO78 jest offline
Junior Member

05-12-2010, 19:48
Domyślnie

Cytat:
Napisał LUPO78 Zobacz post
doczytaj jakie dokładnie karty aparat obsługuje i jaką ty wkładasz? co to za aparat,jaki model? i gdzie te opinie wystawiłeś bo szczerze nie mogę znaleźć na opineo,z resztą na ceneo też nie

Kolego karta jest ok,i od tego aparatu,tu jest wszystko dobrze,aparat był od nowego uszkodzony i nie ma pod tym względem żadnych wątpliwości.A moją opinie narazie podważyli i dla tego jej nnie widać bo twierdza że moja opinia jest krzywdząca i ze swojej strony udzielili mi wystarczającej pomocy co jest bzdurą,kłamią w żywe oczy.wcisneli mi popsutą żecz ,może nie z ich winy nie wiem ale sposób i ich zachowanie w momencie reklamacji jest poniżej krytyki.
Odpowiedź z Cytatem
oszukany jest offline
reklama

Wspiera forum

Meldunek: Sep 2007
05-12-2010, 19:59
Domyślnie

Szczerze współczuję, ale nie neguj od razu zakupów przez internet!
Powiem Ci, że kupiłem kiedyś TV w sklepie stacjonarnym ( znany duży sklep - był to już ładnych kilka lat temu) za który zapłaciłem bardzo dużo. Oczywiście w sklepie TV sprawdziłem a wada uwidoczniła się dopiero w domu. I co tak samo mnie olali! Ba nawet pomylili numery seryjne i wmawiali, że u nich nie kupowałem! Ile ja się z nimi nawalczyłem...
Ale to już przeszłość. Teraz kupuję w Internecie i nie narzekam. Oczywiście nie wykluczam, że też mogę mieć problem, ale nie generalizuję....samo życie.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytatem
marciniozo jest offline
Junior Member

06-12-2010, 14:55
Domyślnie

ja niestety nie . ;/
Odpowiedź z Cytatem
chudeq jest offline
Junior Member

09-12-2010, 23:46
Domyślnie raz zyskasz a dwa razy stracisz z ole ole

zakupiłem już pare żeczy przez internet i tak naprawde tylko z jedna było wszystko dobrze,sklep ole ole mi wyjaśnił że nie warto od nich kupować i wogóle przez ten internet . Ja już nigdy nic nie kupie przez internet. Raz na jakis czas jak coś kupuje to już ide do sklepu i wiem gdzie moge wrócić jak jest coś nie tak a często jest nie tak,.. a przez ten internet to same wałki już idą,wszystko zależy ile masz szczęścia.
Odpowiedź z Cytatem
oszukany jest offline
Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
09-12-2010, 23:52
Domyślnie

a tak bardziej konkretnie ? Co oznacza wałek ? i jak Cię oszukali ?
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania