Kupował ktoś w Ole Ole!?

Furty

New member
Kupowałem kilka razy zawsze, bez większych przygód, jeżeli pominąć to, że raz dałem się naciąć na sprzęt no-name w dość wygórowanej cenie.
 

hemp35

New member
Ja kupowałem ale małą rzecz, odtwarzacz mp3/mp4. Nie mam uwag, zamówienie złożyłem telefonicznie, przyszło po dwóch dniach do paczkomatu.
 

Denon84

New member
Zmywarka Bosh około 2000tys jakis czas temu. Bez kłopotów nawet wniesli bo mialem do klatki tylko ale ze reka zlamana bylo do mieszkania... poprawka jeden koles sam wniosl:)
 

perlalei75

New member
Witam Wszystkich Użytkowników

Proszę o pomoc, ewentualnie o przydatne informacje.

Zamówiłem PS4 PRO ze sklepu OleOle 10 rat 0%. Bardzo przyjemna i szybka obsługa. W środę 18.10 złożyłem zamówienie, w piątek 20.10 konsolę miałem już w domu. Przy kurierze otworzyłem przesyłkę wszystko było w porządku, sprzęt nie był obity. Po uruchomieniu konsoli standardowo pobrałem aktualizacje i po restarcie .... konsola już się nie uruchomiła. Wada nazywa się Blue Light of Dead, miga niebieskie światło konsoli, ale w żaden sposób nie łączy się z tv.

Po zaznajomieniu się ze swoimi prawami napisałem maila na sklep@oleole.pl z informacją, że odstępuję od umowy oraz, że wysłałem dnia 25.10 sprzęt wraz ze skanem potwierdzenia wysyłki, z dokumentem odstąpienia ze strony OleOle, z dodatkowym dokumentem odstąpienia na polecenie rzecznika praw konsumenta powołując się na możliwość zwrotu sprzętu niezgodnego z umową w ciągu 14 dni, z zaznaczeniem także, zaakceptuję wymianę sprzętu na nowy (oczywiście napisałem, że żądam korekty faktury lub wystawienie nowej).

Okazało się, że OleOle ma 2 druki do pobrania na stronie i oba z innym adresem wysyłki ! Pan z infolinii był zdziwiony i przyjął zgłoszenie, natomiast nie był***w stanie stwierdzić czy przesyłka zostanie przekazana z magazynu na który wysłałem do tego właściwego czy wróci do mnie z powrotem (koszt wysyłki 42 zł, gdyż zadbałem by była w pełni ubezpieczona). Masakra.

Pytanie w jakiej sytuacji jestem ? Czy coś jeszcze powinienem zrobić i jak zachowa się w tym przypadku OleOle ? Miał ktoś z nimi do czynienia w takiej sytuacji w ostatnim czasie. Liczę, że dostanę nową konsolę, niech to będzie choćby miesiąc, ale boję się, że będą kombinować.
 
Do góry