Okolice Katowic Krakowa i Częstochowy?

Crichton

New member
Witam. Czy ktos wie gdzie w w/w miastach lub ich okolicach znajde dobry i pewny (i oczywiscie najlepiej jesli tani ;)) sklep z telewizorami LCD. Mam upatrzony konkretny model Samsunga 32 calowy, zamowilbym przez internet ale jakos nie bardzo mi sie widzi zamawianie sprzetu za tyle pieniedzy wysylkowo.
 

wlod55

New member
Ja kupiłem Thomsona WB842S w Domarze Bydgoszcz i jestem zadowolony.Ceny atrakcyjne,dostawa gratis,a jak ktoś nie ma gotówki to dobry system ratalny.Wszystko załatwiane na telefon.Dzień wcześniej dzwonią aby poinformować,że będzie dostawa.Jedyna niedogodność,to to że trzeba im odesłać gwarancję do podbicia.I pamiętaj,że kupując w sklepie internetowym masz prawo zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 10 dni,więc małe ryzyko.Gość po dostarczeniu towaru do mnie jechał prosto do sklepu RTV,więc jeżeli chodzi o wiarygodność,to nie ma żadnych przeciwskazań.Jak na razie polecam.Też pochodzę z tych okolic,a wybrałem sklep internetowy.Tyle,że byłem już zdecydowany co chcę.Wcześniej objeżdziłem pare sklepów:)
Pozdrawiam.
P.S. Skontaktuj się też z Kiki.U niego mozesz zamówić pokaz w domu.To chyba najlepsza z możliwości.Przetestujesz sprzęt jak zechcesz:).A koszt pokazu w porównaniu z wartością sprzetu - niewielki.
 
Ostatnia edycja:

Ironmacko

New member
Ja kupiłem kilka rzeczy w sklepie www.jonczak.pl i powiem tak: jestem bardzo zadowolony. Masz możliwość zapłaty przy odbiorze (choć wtedy doliczają sobie 3%ceny) lub przelewem do ceny musisz doliczyć koszty przesyłki w zależności od wielkości paczki, sklep polecam, miła obsługa interesują sie klientem, brak owijania w bawełnę jeśli mają towar na stanie paczkę wysyłają od razu po dostaniu pieniędzy na konto ( a czasami nawet wcześniej) następnego dnia Pan z DHL przyjeżdża z paczką.
Ceny czasami wyższe niż w innych sklepach internetowych, ale za to są pewni (przynajmniej ja nie znalazłem negatywów na necie)

Pozdrawiam miłego zakupu
P.S.
Nie wiem czy mają ten telewizor w ofercie
 

HSV

New member
Przecież organizowane są pokazy w domu klienta i to bez problemu.

Zasada jest taka: dzwonisz i mówisz jaki sprzęt cię interesuje np. LCD 32 cale do 5000 pln. i przywiozą ci parę telewizorków w tej cenie a ty sam sobie wybierzesz najlepszy dla TWOJEGO SYGNAŁU !!!
Chcesz kupić kota w worku ???? Wiele razy temat wałkowany na tym forum - sprawdż telewizorek na swoim sygnale bo się zdziwisz - w sklepie to one najczęściej podłączone są do DVD i mają super obraz a w domu to wydaje się że masz super sygnał a tu ... i awantura od żonki.

Szukaj KIKIEGO - loco sklep, lub e-panasonic lub p. Krzysztofa Górskiego
kompetentna osoba, super doradztwo i bez nachalnego wciskania - nie chcesz to nie bierzesz.

jak będziesz mieć problem z namierzeniem ich (jego) to ci pomogę

Pozdrawiam
 

Crichton

New member
Panowie dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Mam nadzieje, ze nie tylko mnie sie przydadza przy wybieraniu odpowiedniego miejsca zakupu.

HSV masz racje, rzeczywiscie najlepiej bedzie zamowic ten pokaz, chociaz generalnie juz sie zdecydowalemna konkretny model to kto wie moze jeszcze zmienie zdanie.

Pozdrawiam.
 

Thomekk

New member
Ironmacko ale mnie zaskoczyles z tym sklpem www.jonczak.pl , wchodze na stronene ogladam sobie, i zajrzalem zeby sprawdzic skad oni sa. Okazalo sie ze z mojego miasta :D , kupowalem miesiac temu TV i objezdzilem polowe slaska a nie wiedzialem ze u mnie taki sklep :D jaki wstyd....
 
Do góry