Zakupy we Fraknfurcie i Berlinie

xroma

New member
Witam !

Zupełnie przez przypadek trafiłem wczoraj do sklepu Max Media we Frankfurcie nad Odrą , i trafiłem na całkiem niezłe wyprzedaze. Niestety nie moge rzucac symbolami sprzetow ( zero czasu ) ale co zdązylem zauwazyc to np:
LCDki Samsunga czy Sharpa 32" już od 1000 eurosow, Moj model Samsunga LE32-R4 byl za 1050 Euro. Kino Panasonica ktore kilka dni wczesniej widzialem w MM Poznan za 1900 zł., stało za 299 Euro. Plazma Pioneera 46" za 3300 Euro ( nie wiem czy to okazja czy nie )

Pozatym dla kogos kto planuje większy zakup to bylem wczoraj rowniez w "zaglebiu allegro" :) czyli na KANT STRASSE w Berlinie. SZOK ! Normalnie pierwszy raz widzialem cos takiego. Łebki braly Plasmy Pioneera 50" po kilka sztuk niezagladajac nawet do środka ! :) Wogóle cały sprzęt to zobaczyc można tylko w katalogu a to co znajduje sie na sklepie jest zapakowane i tylko brać ..... Widząc tych polaczków jak łykali co szło to nawet nie pytałem o cenu bo widok mówil sam za siebie. Wogóle cała w/w ulica kwitnie całkiem niezlym handlem. Mozna zabrac zone to sie w ciuszki okupi :) Aha no i najwazniejsze - w sklepach na Kant Strasse dogadacie sie po polsku i mozna sie targowac :)
 

Marecki

New member
Witam. Spadl mi pan z nieba, wlasnie wybieram sie po plazme do Niemiec gdyby mogl mi pan podac telefon albo maila do jakiegos sklepu RTV na Kant Strase to bede bardzo wdzieczny.
 

xroma

New member
Nie posiadam ani adresu ani telefonu, ale jak się już dojedzie na KantStrasse to ciężko nie trafić. Dla pełniejżego obrazu podam, ze sklep w ktorym jest polska obsluga znajduje sie visa-vis olbrzymiego sklepu z jeansami. Na wystawie wisi jakas plasma a w samym sklepie znajduja sie same kartony ( pelne ) . Pani ekspedientka bardzo mila i "znająca temat"
 

Marecki

New member
Chodzi mi o to ze chcialem tam zadzwonic i spytac sie czy maja konkretny typ plazmy zeby nie jechac na darmo ale dzieki.
 

Darek

New member
Może i jest coś na googlu ale wszystko po niemiecku. Może jednak możesz podać jakiś namiar na ten sklep w Berlinie. Będę wdzięczny bo mnie też to zainteresowało.
 

Marecki

New member
Plazma LG 42PX4RV na Kant kosztuje tylko 500zł taniej niz w Polsce moze macie jeszcze jakis linki do sklepow internetowych w Niemczech(Frankfurt nad Odra, Dresno) najlepij blisko granicy gdzie mowia po Polsku
 

xroma

New member
Marecki napisał:
Plazma LG 42PX4RV na Kant kosztuje tylko 500zł taniej niz w Polsce moze macie jeszcze jakis linki do sklepow internetowych w Niemczech(Frankfurt nad Odra, Dresno) najlepij blisko granicy gdzie mowia po Polsku

cena internetowa a cena faktyczna ( zwłaszcza po targowaniu ) jest znacząco inna. Gdyby faktycznie sprzęt byl tylko nieco tanszy nie widzialbym tylu polakow biorących tyle sprzętu. Qrde zaluje ze nie gadalem ze sprzedawczynia, ale i ona byla zajeta i ja nie mialem zbyt wiele czasu. :(
 

mirco

New member
Czy ktoś już robił zakupy w Berlinie?

[
Witam, mam pyatnko, czy ktoś już robił zakupy w Berlinie?
Jak to faktycznie wygląda czy ceny są niższe czy porównywalne?
Bo przecież sklepy internetowe jak plazma city i inne pewnie się gdzieś tam zaopatrują iallegrowicze także, z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestje.
Pozdrawiam
Mirco
 
Do góry