Czy ktoś kupował w Maximedia ??

grygiel

New member
Kupowałem tam kiedyś kamere jakieś 2 lata temu , nie było żadnych problemów, tyle że nie zawsze mają na stanie to co sprzedają i czasami trzeba czekać.
 

raulanto

New member
Ja kupowałem 2 razy (ampiltuner,kolumny) i w obu przypadkach byłem bardzo zadowolony (szybka realizacja zamówienia i bezporblemowy kontakt). Przed zamówieniem telefonicznie upewniałem się czy towar jest dostępny.
 

simont

New member
Ja Kupowałem Sharpa. Potem Reklamowałem. Decyzja Wymiana Na Nowy Lcd. Troche To Trwało Ok 1,5 Miesiąca, Ale Mam Nowy Samsung I Jestem Zadowolony.
 

brat

New member
Simont jak reklamowales ten tv?Ja mam podobny problem tez tam kupilem i jakis trefny mi sie trafil gdy tam zadzwonilem to mi sciemniali zebym do serwisu oddal,tylko ze ja zadzwonilem do federacji dowiedzialem sie paru rzeczy i zareklamowalem u nich(wyslalem poleconym reklamacje i napisalem ze chce nowy lub zwrot gotowki) jak to przebiegalo u ciebie? bo ja jak rozmawialem przez telefon to mi gosciu sciemnial ze szok!gdybym nie wiedzial jakie mam prawa(probowal mi wcisnac ze na reklamacje u nich jest 10 dni:) pomylilo sie biedakowi ze zwrotem towaru,potem sciemnial ze to juz 1,5 miesiaca ale jak mu powiedzialem ze moge w ciagu 2 miesiecy reklamowac to ucichl i powiedzial ze wysla mi na pismie odpowiedz a wogole to on nie jest kompetentny bo kolega od reklamacji jest na urlopie itd napisz jak ty sprawe zalatwiles. Z gory dzieki za odpowiedz! Dziwne wrazenie odnioslem z tej rozmowy wkurza mnie to tym bardziej ze jakies 3 lata temu kupilem tam sprzet za okolo 10tys a teraz taka dziwna sytuacja jak by chcieli zebym juz tam wiecej nie kupowal! O dalszych losach mojej reklamacji bede pisal na biezaca!
 

brat

New member
A wiec otrzymalem od nich pisemko ! W wyznaczonym terminie 14 tylko tyle ,ze te pisemko nie ma zadnej mocy prawnej:D Odpisali mi zebym sie do serwisu zglosil:Dtak jak by nie mieli obowiazku ustosunkowac sie do mojej reklamacji.Od milej pani z konfederacji dowiedzialem sie , ze to co wyslali nie ma zadnej mocy prawnej czyli moja reklamacja zostala przyjeta:p Nie wiem kto tam to pisemko sklecil ,ale wygladalo to przesmiesznie jak ktos chce to moge nawet przepisac i przeslac na priv! Takze z punktu widzenia prawa telewizor powinienem dostac nowy albo zwrot gotowki.Jak nie beda chcieli sprawy zalatwic pokojowo to zglaszam sprawe do sadu .Ogolnie sklepu nie polecam bo widac ,ze panuje tam zasada na raz sztuka! Nie jest to jakas profesjonalna siec sklepow ,pamietam rozmowe telefoniczna w ktorej sprzedawca mi wkrecal ,ze jestem pierwszym klientem ktory omija serwis a u nich to moglem reklamowac w ciagu 10 dni:,ale o tym chyba juz pisalem:p O dalszych losach mojej reklamacji bede informowal na biezaca!
 

grygiel

New member
Kurde ja też reklamowałem kamere ze dwa lata temu kupioną u nich , która chyba podczas transporu została uszkodzona , nie wiedziałem że można wymienić na nową oddałem do serwisu i naprawili ,ale niesmak pozostał ,tylko czy to przypadek z tymi usterkami...?
 

aquamarcin

New member
No witam zapomniałem odpisać na moje pytanie. 1 raz kupiłem takie duże urządzenie przez internet Philips 32PW9520. Przesyłka na 2 dzień od zamówienia i jeszcze 500 zł taniej niż w Słupsku dla mnie bomba. Osobiście polecam. Nie wiem jak z serwiem mam nadzieję ze nie bede musiał reklamować.
 

mikmister

New member
Witam, odświeżam wątek.
Zamierzam kupić w tym sklepie JVC LT 32X70 SU, ponieważ jest przeszło 1500 złoty tańszy niż w markecie w mojej miejscowości.
Stąd moje pytanko, czy przypadkiem ten sklep nie sprzedaje "bublowatych" rzeczy ? ( to tłumaczyło by niższą o tyle cenę ). Czy ktoś odbierał od nich towar osobiście ? ( mieszkam w okolicach Warszawy to na KEN gdzie mają oddział mogę dojechać w pół godziny i będę pewny co do warunków transportu telewizorka :) ).

Ostatni post był prawie rok temu, to może się coś zmieniło w solidności sklepu na plus lub minus, bardzo proszę o opinię :)
Dzięki i pozdrawiam.
 

buba

New member
hej ja mam dwa doświadczenia z filią w katowicach

1. sony bravia - z dwa tygodnie sprowadzali ale wszystko jest ok i działa bez zarzutów, cena była super z tym ze sam sobie odbierałem

2. pralka bosch - jak po dwóch tygodniach gdy ściemnali że kurier już jest pod domem zadzwoniła panienka z centarli czy się decyduję zamówić to mi ręce opadły i kupiłem w sklepie dla idiotów (bo miałem popsutą)

Podsumowując - jesli masz cierpliwość to sklep jest ok
 

fx25

Klub HDTV.com.pl
VIP
witam
ja kupilem u nich sporo: pralkę, lodówkę. zmywarkę, płytę, piekarnik. okap, odkurzacz - jednorazowa transakcja i wszystko było OK.
Dostawa w umówionym terminie bez żadnej ściemy.
Jak narazie wszystko "pracuje" bez awari więc kolejne OK.

wszystko załatwiałem ok 2 lata temu w Gostyniu (chyba centrala)
 

gon

New member
Witam,
Miałem zamiar kupić lcd samsunga 32`, poszukałem na necie i mieli (maximedia) od reki w dobrej cenie. Z uwagi na niewielką odległość, stwierdziłem, że odbiore osobiście. W samym sklepie postanowiłem odpakowac sprzęt ale od razu usłyszałem, że nie maja nawet do czego podłączyć (tylko 220 V :-( ) dlatego oglądając niedziwiedzie polarne w czasie sniezycy :D skupiłem sie na wyglądzie zewnętrznym. Okazało sie że matryca ma rysę o długości ok 6-8 cm, byłem zaskoczony i zażyczyłem sobie drugiego lcd-ka, był jeszcze gorszy bo miął dodatkowo porysowana obudowę. Opakowania były zapakowane orginalnie, wszystko niby dobrze ale rysy? dałem spokuj i wytargowałem w avansie dość dobrą cenę - przepłaciłem 150 zł ale mogłem podłaczyć to anteny, dvd itp.
Zastanawia mnie jedno, gdybym odebrał taki lcd od kuriera i po rozpakowaniu w domu stwierdzam rysy, co wtedy ? szarpanina ze sklepem, z producentem ? kto i komu udowodni, że rysy były a może sam zrobiłem, wszak towar przy zwrocie można uznać za wadliwy i uznac winę kupującego.
 

bond007

New member
Kuppiłem tam telewizor dla mnie i szwagra, oraz zmywarkę i kuchnie gazową. Niby wszystko ok. ale zawsze jest ryzyko co jeżeli...?
 

Alex44

New member
A ja prawie dwa tygodnie temu złożyłem zamówienie na LCD SHARP 46X20 (Plus osprzęt). Najpierw "nie dostali zamówienia". Na życzenie pana z obsługi klienta wysłałem je ponownie mailem. ZERO reakcji. Po kolejnym telefonie do nich dowiaduję się, że pan wysłał do mnie maila i dzwonił. Maila żadnego nie dostałem (mam kontrolę na serwerze poczty - bo za to płacę - i nawet w spamie go nie było. Połączeń nieodebranych na komórce też nie miałem...)
Pan przyjął zamówienie przez telefon (chociaż moje maile już miał i czytał - co przyznał) i miał się odezwać dzisiaj z informacją o dostępności towaru oraz czasie realizacji.... NIE odezwał się. Zrezygnowałem z zakupów w tej firmie, chociaż ceny rzeczywiście mają bardzo niskie.
Zamówiłem ten sam towar w innym sklepie, gdzie po 10 minutach mam potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Dołożę 100 złotych, ale przynajmniej nie będę musiał się co drugi dzień przypominać...

Może po prostu miałem pecha, a może... osobiście nie polecam...
 

_fresh_

New member
Kupiłem u nich plazmę Panasonic PV80 - mogę z całą pewnością polecic sklep - wszystko w jak najlepszym porzadku - w niektórych miastach możliwy odbiór osobisty ...;)
 

J_K

Member
Witam (to mój pierwszy wpis),

3 lata temu kupowałem u nich DVD Panasonic S49 oraz odkurzacz kilka innych drobnych sprzętów AGD. Odbierałem osobiście w sklepie w Gostyninie. Wtedy nie mieli jeszcze żadnych filii, dostarczali jednak bezpłatnie własnym transportem powyżej jakiejś kwoty na teren Łodzi. Zamówiłem towar, uzgodniłem termin odbioru i upust :) telefonicznie. Byłem bardzo zadowolony z poczynionych zakupów.

Pozdrawiam wszystkich

J_K
 

PaweleS

New member
Witam wszystkich.To mój pierwszy wpis.Czytałem,czytałem aż się zdecydowałem na 42PV80.Zamówiłem mailowo w środę rano w Maximedia.W piątek po 14 Tv był u mnie w domu.Jak na razie wszystko OK.Tak więc na dziś polecam.Mam nadzieję ,że nie będę musiał sprawdzać kontaktu związanego z reklamacją.
 

angelika11

New member
ja kupowałam

2 lata temu kupiłam aparat cyfrowy bez żadnych problemów a na wiosnę cała zabudowę siemens, co prawda trwało to ok 10 dni ale podobno producent nie miał okapu na stanie . Bardzo polecam tymbardziej że nie żądają zapłaty przed dostarczeniem sprzętu .
 
Do góry