Proszę o oferty na SAMSUNG LE 32 M 61 B

Poldek

New member
Witam !

Po długich porównaniach zdecydowałem się w końcu na zakup ;)
Zwycięzcą jest SAMSUNG LE 32 M 61 B !!!

Bardzo proszę odwiedzających grupę sprzedawców ( oczywiście
również KIKIEGO :))
o oferty , na adres

nled@wp.pl

Jestem z Warszawy , jeżeli to ma jakieś znaczenie.

pzdr
Paweł
 

Poldek

New member
Z przyjemnością się pochwalę i opiszę swoje wrażenia z użytkowania , jak tylko go kupię :roll:

Narazie odzew na moją prośbę jest prawie żaden :(

Dostałem 1 , słownie jedną ofertę , za 6400pln :!:
Za Odrą sprzedają go duuużo taniej !!!

To już wolę pójść do saturna , czy innego sklepu nie
dla idiotów i kupić na raty

:cry:


pzdr
Paweł
 

janunio

New member
Bez reklam
Test TV LCD 32" z A/V 11'2005

Jeszcze do jutra w Saturnie Arkadia W-wa jest wszysko o 22% taniej. NIc tylko tam zadzwoń doiedz się czy jest ( a był wczoraj) i napisz nam ile chcą.
 

efilo

New member
Ja kupiłam kilka dni temu w Łodzi w małym sklepiku handlującym tv lcd na Kilińskiego (bodajże110) za 6300.

Wszystko w największym porządku. Kontakt miałam z Allegro. W ogóle po moich doświadczeniach z zakupem tego TV stwierdzam, że warto założyć sobie na allegro subskrybcję z powiadomieniem o upatrzonym modelu i obdzwaniać wszystkich sprzedających.
Sprzedający na allegro (mowa oczywiście o handlujących elektroniką, a nie w ogóle) dzielą się na trzy typy:
- ściągający z berlina (brak polskiej gwarancji, instrukcji itd.) - cena wcale nieatrakcyjna (przynajmniej dla tego akurat modelu)
- dziwne typy, które chcą przedpłatę przelewem, a odebrać osobiście się nie da, a w ogóle to nie mają ich na stanie
- uczciwi sprzedawcy, posadowieni na ziemi, znaczy sklepy sprzedające "polski" produkt z gwarancją i wystawiający FV

Jak każdy się może domyśleć tych ostatnich jest najmniej. Ale się zdarzają!

P.S. Będzie krucho z tym modelem. Z wielu źródeł miałam informację, że nie ma go na magazynie. Sprzedawcy często zbierają zamówienia "na wyrost" a potem nie są w stanie im sprostać, bo nie mają skad wziąć towaru (zdarzyło mi się to z tym LCD trzykrotnie). Najlepiej więc wypytać się (tylko tak do bólu) czy aby na pewno jest on od ręki.
 

pasqctfo

New member
Poldek napisał:
Witam !

Po długich porównaniach zdecydowałem się w końcu na zakup ;)
Zwycięzcą jest SAMSUNG LE 32 M 61 B !!!

Bardzo proszę odwiedzających grupę sprzedawców ( oczywiście
również KIKIEGO :))
o oferty , na adres

nled@wp.pl

Jestem z Warszawy , jeżeli to ma jakieś znaczenie.

pzdr
Paweł


Też będziemy się na niego decydować.. cena: 4570 zł lub 4589 zł :D
gdzie? Zapraszam do Krakowa :)
 
Do góry