TOSHIBA

marmizg

New member
Czy wiecie gdzie mozna dostac LCD tego producenta ?

Odpada DIGITALO.PL oraz pare sklepikow znajdujacych sie faktycznie we francji.

pozdrawiam
marmizg
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ostra lista świateczna

witam
chyba jest juz kontakt z Toshiba
Zmienił sie importer . Więc próbuj jutro na infolinię
bedzie juz wiadomość.
pozdrawiam
 

marmizg

New member
Jest to jeden ze sklepow, cos ala panowie z allegro,
ktorzy sprzedaja towar ktorego nie maja
i za bardzo nie sa w stanie stwierdzic czy benda go mieli.

Choc ida w zaparte, mailem i telefonicznie ze jest.

Wplata owszem... natychmiast, bo niby towar maja
lub za 1-2 dni bedzie, a po tym czasie sie okazuje,
ze nie ma, ze byl, ze pan ziutek zawinil.

Ot dlatego.
Swoja opinie wyciagam na podstawie osobistego
doswiadczenia z tym sklepem.
 

krytyk

New member
a ja mam odmienne zdanie:
otóz przed swietami jeszcze gosciłem panów z digitalo.pl, bo chciałem zapoznać sie z produktami Toshiby, i otóz dostarczyli mi do domu 32" i 37" WL56 oraz 32" i 37 WL58,
jednak stwierdzili ze maja ostatnie egzemplarze na magazynie u siebie,
seria 58 grała super, po podłaczeniu tunera motorolki DVB-C , np HBO, canal+, rewelacja, byłem mile zaskoczony, jednak szukam czegos wiekszego, o tym ze mialem stycznosc z Toshiba pisałm juz tu w innym watku,
z tego co wiem w digitalo mieli dostac z toshiby z niemiec kilka sztuk na swieta, byc moze faktycznie nie dostali, ale wiem ze maja potwierdzona dostawe na 26.01 i maja miec 32" i 37 Wl58

i zdaje sie bardzo szybko realizuja dostawy, co mozna poczytac w komentarzach na allegro,
poza tym maja dostep do magazynów jednego z najwiekszych dystrybutorów niemieckich,
ja bylem bardzo zadowolony, szukam Thomsona 46" z nowej serii, mają już w ofercie , znan jest cena, ale dostawa od producenta na poczatku lutego
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sygnał cyfrowy z kablówki Aster

witam
oficjalne rozmowy z wejsciem na Polskę Toshiba - w marcu
obecnie tylko jako dorywczo dostawy umów realizowanie w Niemczech
pozdrawiam
 

Plastek

New member
Jestem w stanie pomoc jezeli chodzi o Toshibe.Obecnie sa dostepne w prawie całym asortymencie w MM i Saturnie. Jakby cos to dajcie znac to postaram sie pomoc w tym zakresie.
 

RoMi

New member
Witam, ciekawe gdzie jest serwis tv Toshiby. Z tego co mi wiadomo w Polsce go nie ma. Tak, tak - jest gwarancja - ale co będzie po gwarancji gdy "odpukać" coś nawali ? Takie pytanie warto zadać w MM lub Saturnie. pozdr
 

angostura

New member
Dziś kupiłem 32WL66Z w plazma city. Wczoraj zamówiłewm dzisiaj odebrałem. Gwarancja 24 m w plazma city. Cena 3999 zł w tej cenie nic lepszego nie kupicie.
 
Do góry