STOLIKI

king3000

New member
ja tam kupowałem bo szukalem stolikow ze srednica nogi 80 mm a nie 60 mm jak maja wszyscy a tam takie znalazlem. szklo tez ok, wytrzymale, cena to niech kazdy sam oceni, szybka dostawa i towar dobrze zapakowany. ogolnie polecam.
 

wlodek1956

New member
Witam ! pozwolę sobie Wam poradzić inne rozwiązanie rozrysować co chcielibyście kupiś : wysokość , szerokość kolor okleiny ...itd a potem dowiedzieć się w " zakładzie " meble na zlecenie a efekt będzie godny Waszej plazmy czy lcd. Sam to przechodziłem i poradzę - kółka! są konieczne . Ja za swoją " szfkę" 45cm gł. i 1,2m dł. zapłaciłem 350 ,-. Jakość super i mam co chciałem a nie co było. Pozdrawiam wlodek.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Kudi74 ten stolik jest całkiem ładny, tylko rodzi się pytanie, jeżeli ktoś planuje umieszczenie np: dvd, ampa, głośnika centralnego i dekodera to jak to wszystko na tym stoliku umieścić ?
 

LukaszeQ

New member
Jeśli chodzi o umieszczenie wszystkieg na jednym stoliku to żeczywiscie nie bardzo to widze. Sam powiesilem sobei glosniki na scianach i szczeze mowiac dopiero wtedy mozna powiedziec ze kozysta sie z efektow np DTS. Widzialem fajne stojaki i uchwyty na linku ktory zostal umieszczony przez "IZA27"
..calkiem calkiem. Spoczko sklepik z gadzetami do RTV.:cool:
 
Do góry