kabel HDMI/DVI- GZIE KUPIĆ

awujotka

New member
Bez reklam
Jeżeli w W-wie to są w Saturnie w Arkadii. 5 m - 149 zł. Sama tam kupiłam. Były jeszcze 10-metrowe, tylko ceny nie pamiętam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wszystkie sprawy info - załatwia infolinia
gg 2868228

tam dostaniesz namiary
pozdrawiam
 

chocio

New member
Powinieneś dostać też w większości EURO i MediaMarkt. Najtaniej - giełda komputerowa w Warszawie (sobota/niedziela) - ok. 30/40 zł za 5m (ale wykonanie nie tej klasy co firmowych)
 

machu

New member
Nie kupuj kabli na giełdzie. To tylko pozorna oszczędność - jakość może być fatalna (ja zrobiłem ten błąd tylko raz)

W większych sklepach kupisz przyzwoitej jakości kable DVI za około 100zł.

Jeśli cena nie gra roli, polecam kable: Wireworld - Ultra-Violet DVi za około 1000zł (warto tylko wtedy gdy chesz wycisnąć ten extra procent jakości obrazu).
 

fitrus

New member
ma ktos doswiadczenie z roznymi kablam hdmi ?

czyli taki ultraviolet - cena 4 razy wieksza a jakosc tylko 1% ? w stosunku do kabla np za 250zl ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
kup i umów się co do zmiany, jeśli nie będzie Ci odpowiadał.
To najprostrzy sposób.
podrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
duza ilość nowych przewodów /pełen wybór/
na gg 2868228
extra nowe ceny - z nowych dostaw
pozdrawiam
 

bildex

New member
Fazi1234..... co ty za kable chcesz nam shandlowac one sa do dupy a nie do kina.Lepiej jest kupic dobry kabel za jakies 200 pln niz ten kicz za 40 zł
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Dobre kable widziałem oststnio w mix-elektronik w Krakowie a konkretnie w sklepie koło "Jubilata" ale oni mają sklepy wszędzie. Nie wiem bildex skąd jesteś.
 

Qcz

New member
bildex napisał:
Fazi1234..... co ty za kable chcesz nam shandlowac one sa do dupy a nie do kina.Lepiej jest kupic dobry kabel za jakies 200 pln niz ten kicz za 40 zł

hmm a wiec nie warto kupowac kabla DVI-HDMI 5m za ok 65PLN? A 1m HDMI-HDMI za ok 45PLN? ktos kupil i jest zawiedziony?
 

superdan

New member
Witam, a ten kabelek hdmi podlanczacie moze do pc? bo ja sie zastanawiam przez co najlepiej podlaczyć przez hdmi czy to zlacze do vga?
 

Qcz

New member
superdan napisał:
Witam, a ten kabelek hdmi podlanczacie moze do pc? bo ja sie zastanawiam przez co najlepiej podlaczyć przez hdmi czy to zlacze do vga?
TV-PC to HDMI-DVI najlepiej)
czy nikt nie odpowie na pytanie czy kable za ok 50pln hdmi-hdmi 1m to "badziewie"? trzeba kupowac za setki zlotych by byla dobra jakosc?
 
Do góry