Opinie na temat sklepu internetowego

asek22

New member
Dowcip

Witam wszystkich. :D

Czy ktos kupowal moze TV w e-panasonic? Chodzi mi oto czy jest to pewna firma? czy sprzet doszedł w calosci (nie uszkodzony)?
Bo nieche wywalic tyle kasy w bloto :)

Prosze o opinie


Pozdraw
 

castor

New member
hehehehe
zapytaj kikiego na PW :D on ci odpowie. a tak na serio to jakbym miał już kupić coś z rtv to chyba tylko u nich /zawsze można się potargować/ i nie myśleć ze robię komuś reklamę. :lol:
 

asek22

New member
castor napisał:
hehehehe
zapytaj kikiego na PW :D on ci odpowie.
OK zapytam :D

ale chodzi mi jeszcze oto czy sprzet jest dobrze zabezpieczony , zeby nic sie nie uszkodzilo przyprzesylce. widzialem kiedys jak kurier obchodzil sie z paczka to az mnie ciarki przeszly :wink:
 

braavoo

New member
sprzet

Ja kupowalem u Kikiego osobiście. Przejechalem pół Polski, ale miałem okazję na miejscu sam wybrać ten model, który dla mnie był najlepszy.
 

aras1

New member
iiYama ProLite C320WT

Ja w tym sklepie zkupiłem plazmę, zamówiłem pokaz w domu.
Sprzęt nowiutki, zpakowany oryginalnie.
Polecam bardzo. :)
 

janunio

New member
Bez reklam
Zawsze kupuję u KIKI !!
Sprzdał mi już 34 telewizory.

Ukrywałem sie pod innymi klientami.

Jest doskonałym sporzedawcą ! Mimo że się na HD w ogóle nie zna.
Gdyby to było mydło w HD to przez to forum też by poszło.

Miły !!!

Bardzo proszę żeby kupować tylko u Kiki !

Czy cały LOEWE i JVCP50 seria to wpycprzedaż stanów magazynowycych gniotów ?
 

asek22

New member
janunio napisał:
Zawsze kupuję u KIKI !!
Sprzdał mi już 34 telewizory.

Ukrywałem sie pod innymi klientami.

Jest doskonałym sporzedawcą ! Mimo że się na HD w ogóle nie zna.
Gdyby to było mydło w HD to przez to forum też by poszło.

Miły !!!

Bardzo proszę żeby kupować tylko u Kiki !

Czy cały LOEWE i JVCP50 seria to wpycprzedaż stanów magazynowycych gniotów ?

He troche dziwny post :roll:
 

mystic

New member
Re: Snazzio 1350 już tu jest

Kupowałem, u Kiki Pioneera 436XDE. Wszystko oki sprzęcik pokompletowany i zapakowany starannie, szybka wysyłka w dniu zamówienia, także następnego był u mnie. Przesyłkę sprawdzałem w obecności kuriera, a ten się ciieszył bo takie cacka żadko się zdarzają do oglądnięcia. Załączona polska instrukcja obsługi z gwarancją DSV na ostatniej stronie + faktura Vat. Ogólnie super kontakt i profesjonalna obsługa. Aha, radzę się potargowac, bo naprawdę warto, dostałem super cenę, przebiła większość ofert z netu.

Ogólnie jestem sceptyczny do kupowania przez www, korzystam tylko z wiarygodnych, sprawdzonych i polecanych przez znajomych źródeł. Szykuję się do zakupu DVD-recordera po nowym roku i pewnie też kupię u niego.
 
Do góry