Byłem w ElecroWorld....

sewan

New member
..... i moje odczucia są straszne.... :?

Bród, smród i ubóstwo.....

Kupa no-name'ów, z przewagą kupy, wybór towarów żaden, ekspozycja rodem ze sklepu GS - słowem - porażka.

Nie czegoś takiego się spodziewałem, przyzwyczajony do bogactwa wyboru MM czy Saturna.

Ceny - na te towary, które znałem, bądź szukałem - może nieco niższe niż u konkurencji, ale ciągle za wysokie....

Ściana z plazmami tak zakurzona, jakby miała rok, a nie tydzień.... (czy tam w ogóle ktoś sprząta...??)

Byłem tak zniesmaczony, że dla poprawy percepcji świata musiałem zajrzeć aż do MM - i o dziwo, poprawiło mi to nastrój.... :lol:

Ciekaw jestem Waszych opinii...
 

TOmeKK

New member
Ile stałeś w kolejce?
Chciałem wejść już dwa razy, ale było po 1 godz stania i odpuściłem.

Za to MM wygląda znacznie lepiej po rozbudowie, tylko nie ma z kim porozmawiać - szkolenia nie są ich najmocniejszą stroną.
Zresztą chyba to jest powodem popularności tego forum.


Pozdr.
 

janunio

New member
Bez reklam
[1] niesprzątają w trosce EndUsera to obniża koszty (sprzątaczka + ZUS to min. 1 500 pln)
[2] Noname też dla Nas bo odpada opłata za markę.
Już ustaliliśmy, że EW idzie w LowEnd i nie stanowi zagrożenia dla S i MM. Inny klient.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Pisałem tu swego czasu o tym jak wygląda Electro World w Irlandii (wrzesień) i czego należy oczekiwać w Polsce. Chłodziłem gorące głowy podnieconych i spoconych od myślenia forumowiczów.
I co ? Tak jak tu piszecie "nawóz" w końcu trafił do naszego kraju.
Na Targówku nie byłem i nie wybieram się.
To sklep w tym samym setgmencie co Lidl i Leader-Szajs.

Wolę forum, Kikiego, Janunia i pozostałych rozsądnych ludzi poczytać oraz... zajrzeć do MM-NDI from time to time, żeby nacieszyć oko (pozdrawiam załogę z MM-NDI Okęcie).
Wyboru LCD nadal nie dokonałem.

I pamiętaj: Płyn do mycia naczyń już za 99 groszy !
Lidl jest tani !!! (melodyjki nie umiem niestety tu zapisać)
:)
 

TOmeKK

New member
Panowie z MM Okęcie.

Jesteście najlepsi i pochwaleni tutaj już któryś raz.

P R O P O Z Y C J A

Opublikujcie na forum jakieś hasło lub kod, po powołaniu sie na który, uczestnicy forum dostaną powiedzmy 5-10% extra rabatu.

Robimy wam reklamę!

Pozdr.
 

sewan

New member
Kolejki nie było wcale, żadnych tłumów też nie, a co do docelowego segmentu klientów - absolutna racja, sądząc po twarzach i zachowaniach.... :D

Ale nawet dla nich przydałoby się posprzątać, naprawdę, takiego syfu nie widziałem w sklepie chyba nigdy....
 

TOmeKK

New member
sewan napisał:
Ciekaw jestem Waszych opinii...

Można już rzeczywiście wejść z marszu.

Ceny widziałem wyższe niz w MM obok- np. 37P50 i 37 Phil 9830, były plazmy Pioneera, ale nie znam cen na pamięć. Na pewno też drożej Braun-oralB.
Towar jest z Czech i Węgier na bank jak popatrzysz na kartony, zobaczymy co będzie dalej.
Kurzu nie barakuje.

Pozdr.
 

hawk70

New member
Jezu, czemu uparliście się na MM i inne dziwactwa. Za dużo kasy macie?. Ja od 2 lat kupuje w necie płacąc naprawdę sporo niżej. Telewizor tylkoprojekcyjny 50" Sony Bravia - MM cena 8700 do 7990 (zależnie od MM) ja kupiłem za 6500 (z fakturą gwarancją itp.) nie rozumiem o co Wam chodzi. (I zaznaczam, nie chwalę swojego, nie mam sklepu, po prostu polecam coś z czego jestem zadowolony a odradzam coś czego nie lubię - MM się nadaje jedynie do tego aby w nim dokonać wyboru)
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
hawk wiesz co mówisz. mogę dodać, że są też sklepy nie należące do żadnych sieci, które oferują obsługę na zdecydowanie wyższym poziomie a i ceny najczęściej są dużo lepsze niż w tego rodzaju (jak to określiłeś) dziwactwach ;)
 
Do góry