ElectroWorld / MM

RoMi

New member
Otwarcie 20.X. godz. 6:00 czynny do 22:00. Dzisiaj do dziennika Metro dodana jest pierwsza gazetka. Z ciekawostek nas interesujacych w gazetce podają : plasma 42` philips 42pf3320 - 3.999 zł, hitachi 26lcd6200 - 2.499 zł, panasonic tx32lx50f - 3.999 zł, crt philips 32pw9319 - 1.999 zł i nic szczególnego więcej. Podają że te ceny do 23.X. Oczywiście ilość produktów ograniczona.

Dla nas najbardziej interesujące jest to - jak ceny tv ustawią się w przyszłym tygodniu w MM i EW. Jeżeli zobaczycie jakieś dobre obniżki na omawiane najczęsciej na forum modele to wpisujcie w tym temacie. pozdr
 

irzi

Member
Ktoś juz dzisiaj był w Electro World ? Jakie wrażenia a przede wszystkim jakie ceny jeśli chodzi o plazmy lub LCD lub odtwarzacze HD DVD ?
 

mistrz

New member
Rozdzielczosc odbiornikow tv - ja to dziala w praktyce?

Ja bylem i...nawet nie stanalem w kolejce bo jej dlugosc byla chyba dluzsza od dystansu jaki przebylem do samego centrum:].Masakra.A dojechac i wyjechac z parkingu graniczylo z cudem.Takze wszystko pieknie ale ja tam pojade za pare dni dopiero.
 

sewan

New member
Taaaaa.....

A ja jakieś dwa lata temu bez łaski kupiłem w Euro pralkę za 899.

I jakież było moje zdziwienie, gdy dwa tygodnie później wpadła mi w ręce gazetka z Euro - tez organizowali promocję "sprzedaż bez VAT "- moja pralka niby bez vatu kosztowała 999!!!

Obśmiałem się jak norka. Od tej pory do tego typu 'promocji' podchodzę jak do jeża.... :lol:
 

TOmeKK

New member
Nikt nie napisał, że lecimy, pralka jest jakimś przykladem.

Niektóre ceny to minus 18% z ceny rekomendowanej, czyli wysokiej. Ale inne to 100-200 euro tylko więcej niż ceny w Niemczech co jest jakimś postępem. chciałem zaznaczyć, że podałem informację, że byłem tam przed chwilą, nic więcej.

Dlaczego jesteś taki zadęty, może kogoś to zainteresuje poprostu, bo chce dzisiaj już wymienić TV a nie w następnej promocji.

Zawsze będzie kiedyś drożej lub taniej, będzie nowy model, to się nazywa pies ogrodnika.

Pozdr.
 

musti

Banned
Kamera HDV

To jest oferta otwarciowa aby dokopać MM i Euro; za chwilę się nieco uspokoi, chociaż będzie jeszcze drugie otwarcie w Jankach...

Zajrzyjcie na strony www.electroworld.cz lub ww.electroworld.hu
nic specjalnego...

Z drugiej strony rentowność chcą osiągnąć za 5 lat, więc będą ciąć ceny...
 

wiesiol

New member
TV projekcyjny

Witam!Promocje promocjami i wiadomo o co wnich chodzi ale przegladajac stronke electroworld jest tych promocji bardzo duzo.Mieszkam w miescie oddalonym 200 kilosow od sklepu ale chetnie bym sie do tego sklepu udal tylko odstraszaja mnie te kolejki brak tez informacji na stronie sklepowej czy wszystkie towary sa do nabycia bylbym wdzieczny jakby ktorys z forumowiczow mogl zapodac jak przedstawia sie sytuacja w sklepie.
 

RoMi

New member
Dzisiaj bylem w MM - W-wa Al.Krakowska. W sektorze tv po ostatnich promocjach wymiotło większość towaru. Po prostu miejsca po tv lcd i plasmach stoją puste. Nie było co oglądać. Towar ma byc po 01.11 - ciekawe w jakich cenach - promocyjnych? pozdr :p
 
Do góry