Nowy gracz?

shat

New member
Hello

Mysle, ze na poczatku wystawia bardzo atrakcyjne ceny by do siebie przyciagnac i walczyc o miano najtanszych na rynku. Potem mysle, ze i tak nie bedzie tak tanio jak w necie. W sumie to dobrze, ze powstaje nowy supermarket, konkurencja dla innych, ceny spadaja a jest gdzie testowac sprzet przed zakupem. :) Z drugiej strony dzieki zakupom w necie ludzie traca prace bo eliminuje sie posrednikow i kanaly dystrybucji, krotsza jest droga do odbiorcy koncowego. Nie wszyscy na szczescie o tym wiedza i Ci "wygodniccy & nie poinformowani & nie ufni" kupuja w supermarketach srednio 20% drozej dzieki czemu ludzie maja prace.

All da best
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dixon to tosamo co MM, poza gazetką wszystko droższe o 20-30%


@shat Z drugiej strony dzieki zakupom w necie ludzie traca prace bo eliminuje sie posrednikow i kanaly dystrybucji, krotsza jest droga do odbiorcy koncowego.

O ile wiem to sklep internetowy internetowy to teżzatrudnieni pracownicy i pośrednicy także pisanie, że ludzie tracą prace to trochę dziwne stwierdzenie.
 

sewan

New member
Warszawa, Centrum M1 Targówek. Otwarcie 1.10.

Tyle oficjalnie.

Nieoficjalnie ode mnie:
Jeżdżę do M1 regularnie - robię tam zakupy. Od dłuższego czasu zastanawiałem się, co będzie w nowo budowanym pawilonie. Wczoraj wieczorem pojawił się nad wejściem ogromny napis: ELECTRO WORLD.
Sporo ludzi się kręciło, coś montowali, wnosili. Podszedłem do faceta wyglądającego na szefa. Nie chciał mi zdradzić kim jest, ale po dłuższej chwili zagadywania, udało mi się wciągnąć go w rozmowę.
Konkluzja krótka - nie należy spodziewać się żadnych oszałamiających promocji "na wejściu". Boją się sytuacji jak w MM w Łodzi dwa lata temu. Polityka firmy jest taka, żeby być ciut lepszym od konkurencji, bez żadnych wyskoków. Asortyment ma być poza tym "bardziej dostępny" dla przeciętnego klienta. Co to oznacza - domyślcie się sami.

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie ma takiej firmy na świecie która sprzedawałaby wszystko poniżej kosztów zakupu.
Zobaczymy ???
pozdrawiam
 

TOmeKK

New member
Sygnal

Niestety Kiki nie zgadzam się z tobą.

Sprzedaż poniżej kosztów nie jest legalna w Polsce, ale nikt sobie z tego nic nie robi.

Rozbite nosy i krew w wiadomościach, są darmową reklamą TV, wiecej wartą, niż kilkadziesiąt odtwarzaczy DVD po 99 czy 59 złotych.

Jezeli tylko ludzie dopiszą, to będzie spektakl. W Łodzi w MM był, w Wawie było może 500 osób.

Nie liczyłbym na sprzęt który ciebie i nas interesuje, dostawcy mogą go sprzedać po normalnej cenie, to po co się pchać tam na otwarcie?

Słyszałem, że ma byc pralka za 300, pewnie jakiś TV też, ale to mogą być wynalazki.


Pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
TOmekk - nie dokładnie doczytałeś.
Napisałem ,że nie mogą mieć wszystkich cen na sklepie niższych /niż kupowali towar /przez okres 10 lat np. bo splajtują .
pozdrawiam
 
Do góry