Zakupy w LOCO to przyjemność

rojek35

New member
Ale wg mnie wyczynem na in plus jest tak jak w moim przypadku wgranie na moją prośbę Kodi z odpowiednimi dodatkami i innych przydatnych aplikacji np. Cleanera do android tv... Cała operacja trwała ok. 2 godziny. Pytam w którym sklepie coś takiego dostaniesz?
 

omot

Member
Potwierdzam, zakupy w LOCO to przyjemność.
Tv przyszedł sprawdzony, skalibrowany i dobrej cenie.
(Chętnie bym kupił kolejnego, aczkolwiek thomsonik spełnia moje potrzeby, więc zmieniać nie chce )
 

Medions

New member
Również zostałem zadowolonym klientem LOCO, szybkość odpowiedzi, termin realizacji oraz dobra cena powoduje, że zakupy u kolegów to czysta przyjemność!
Jeszcze raz bardzo dziękuje i zdecydowanie polecam !
 

zeno 127

New member
Też jestem zadowolonym klientem , polecam ten sklep,profesjonalna obsługa oraz kontakt- czegoś nie rozumie to wytłumaczą
 

hadi2

New member
Reklama ? I dobrze.
Potwierdzam profesjonalizm sklepu. Zakupiłem tam zestaw kina domowego Cambridge Audio, zestaw głośników, oraz 3 telewizory-:).
Trochę tego jest. Zawsze sprawnie, jest nakierowanie na zakup sprzętu itp.
Oczywiście Kiki ma swoje ulubione marki, ale każdy ma prawo do subiektywnych odczuć i sympati do marki.
Polecam.
 

kobylo

New member
Też polecam dwokrutny zakup kolumn, profesjonalnie miło i szybko a co najważniejsze 100% zadowolenia że sprzętu.
 

fnx10

New member
Również polecam ten sklep. Kupiłem już w nim TV i amplituner i teraz jestem na kupnie kolejnego TV i wszystko wskazuje na to ,że znów udam się do Loco z zakupem. Tomek - Blackninja istna kopalnia wiedzy na temat Audio Kiki na temat TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo idzie on line.
Pytaj to dostaniesz wyczerpującą ofertę.
O szerokość asortymentu też nie musisz się obawiać.
 

Dżej Dżej

New member
Dołączam się do pochlebnych opinii o sklepie! Bardzo dobry kontakt, konkretne porady i kuszące ceny! Takie zakupy to przyjemność i 100% satysfakcji z zakupionego telewizora! Polecam - zadowolona posiadaczka Philipsa 55PUS8804
 

P1otr

New member
To i ja się dołączę... Sub SVS PB-1000 też kupiony w Loco. Kontakt i cała reszta- perfekcja. Myślę teraz o budżetowym TV. Jak ktoś (wiadomo kto- kiki) to czyta- niech ze swej łaski wyśle mi propozycję programu "piątka" i ofertę na najlepszego i taniego Sharpa, TCL lub Philipsa w rozmiarach 55 lub 65.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podaj proszę maila do siebie i określ warunki i potrzeby.
Możemy zrealizować sprzęt jeszcze w tym roku.
 

Rayu93

New member
Ja również dołożę swoją cegiełkę. Bardzo polecam sklep LOCO i użytkownika kiki. Obsługa na najwyższym poziomie, cena niższa niż w marketach RTV, kalibracja TV, a o batalii o cashback z TCL można by książki pisać (a wiem, że nie jestem jedyną osobą której pomógł). Pełen profesjonalizm i 100% zadowolenie klienta. Oby wszystkie sklepy z różnych branż tak działały :eek:k:
 

wiesiol

New member
Witam po latach ! Czy sklep w Uranii dalej działa ? Minęło 14 lat od ostatnich zakupów. Nadszedł czas na wymianę sprzętu rtv, mam na wydanie 20 tys. Chcę kupić tv i przyzwoite kino domowe, można liczyć na jakieś rabaty, jestem z Olsztyna .
 
Do góry