Zakupy w LOCO to przyjemność

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do mnie tv przyjechal wlasnym transportem, cena najnisza, wiem od kogo kupuje, do tego milo i ultraszybyko. W porownaniu do innych z ktorymi mialem "przyjemnosc" pertraktowac warunki zakupu, to niebo a ziemia.
Tym ktorzy bladza, szukaja ofert w sieci, nie wiedza od kogo kupuja, z kim rozmawiaja, proponuje sie dobrze zastanowic.
Ja bynajmniej w 100% polecam, szczegolnie po przejsciach jakie mialem z innymi sprzedawcami.
 

Orzeł3

Banned
Potwierdzam , 100 % rekomendacji . Zwlekałem z zakupami około 2-3 miesięcy , a oferta była cały czas aktualna :) Mam nadzieję , że już wkrótce uderzę po następny sprzęt .
Pozdrowienia dla Blackninja i jego ekipy .

Maciej
 

Dlugin2

New member
Też kupiłem u Kikiego i jestem bardzo zadowolony. Przesyłka do Irlandii zapakowana super profesjonalnie.Kurier był pod wrażeniem. Cena za tv super, najtaniej na rynku.Obsługa na najwyższym poziome.Nic dodać nic ująć.Polecam
 

Robek1

New member
Polecam szybko sprawnie ceny dobre :) Ponadto blackninja to cierpliwy człowiek a ja do łatwych i zdecydowanych klientów nie należę. F109 prezentuje się ładnie i gra też fajnie. Dzieki :)
 
D

Deleted member 121090

Guest
No ja dwa razy próbowałem kupić w tym sklepie. Raz niestety cena była wyższa od konkurencji, a w ubiegłym tygodniu dostałem propozycję, a jak zapytałem czy można liczyć na cenę taką jak o konkurencji z Allegro, to niestety już odpowiedzi żadnej nie było. Zlewka totalna.
A wystarczyło napisać grzecznie że niestety nie.
 

stingerek

New member
Ja równiez dołączyłem do grona zadowolonych klientów Kikiego - oprócz ceny która oczywiście była najniższa dostałem fachowe doradztwo modelu ( wybór super ) , telewizor dostałem skonfigurowany i jeszcze poczekali na mnie w sklepie godzinkę :) Nie ma co szukac dlaej tylko po tv do Kikiego od razu walic.
 

woytaski

New member
Bez reklam
No to muszę pochwalić...
Po raz kolejny zresztą... Tym razem kupowałem ampli i cd-ka.
Rewelacyjny kontakt, ceny. Szybkość dostawy wzorcowa. Co prawda nie wiem w jaki sposób załatwiliście tego samego kuriera co poprzednio pół roku temu ;) ale to nie istotne. Było wesoło, bo już w drzwiach rzucił tekstem: "dalej Pan kompletuje denona?" Niepotrzebny był dowód - gość poznał mnie od razu :D
blackninja - raz jeszcze dzięki; wszystko podłączone, hula i naprawdę świetnie gra!!
polecam zakupy w LOCO.
 

2ancar

New member
Ja równiez polecam zakupy w LOCO. Towar wysyłany jest błyskawicznie, żadne maile z pytaniami nie pozostają bez odpowiedzi. Krótko mówiąc pełen PROFESJONALIZM sprzedającego i mega ZADOWOLENIE kupującego :eek:k:.
Polecam również zakupy w LOCO bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa. Otrzymałem uszkodzony sprzęt , natychmiast został podstawiony kurier , który odebrał telewizor i za dwa dni otrzymałem inny dobry , telewizor być może został uszkodzony podczas transportu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Polecam również zakupy w LOCO bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa. Otrzymałem uszkodzony sprzęt , natychmiast został podstawiony kurier , który odebrał telewizor i za dwa dni otrzymałem inny dobry , telewizor być może został uszkodzony podczas transportu.

To jest normalne zachowanie sklepu... nie jest to nic specjalnego.. ale nie zmienia to rzeczy, że zachowanie jak najbardziej na plus.. ale nie zachwalajmy ze to jakiś wyczyn.. bo dlatego, że pewne rzeczy przewartościowujemy to niektóre sklepy jak coś zrobią normalnego to nagle się im wydaje, że wielkie halo wykonali w stosunku klienta.. a to jest norma.
 
Do góry