Rtv Euro Agd

zydok0kr

Member
Wykupił ktoś i może korzystał z dodatkowego ubezpieczenia sprzętu :confused:
Sprzedawcy oferują jako dodatkową gwarancję do 5-ciu lat, z ubezpieczeniem w Ergo-Hestia.

Witaj kolego.

Ja właśnie korzystam z ubezpieczeń w Ergo-Hestia. Mam u nich ubezpieczone kilkanaście rzeczy.
Między innymi TV, płytę indukcyjną, lodówkę, laptopy i kilka innych sprzętów.
Do tej pory dzięki właśnie ubezpieczeniu u nich, wymieniłem płytę na nową (na starą spadła metalowa pokrywka i pękło szkło płyty, bez problemu mogłem odzyskać pieniądze za płytę, wybrałem nową płytę, potem rozszczelnił się system chłodzenia w lodówce, serwisant uznał że tego się nie da naprawić, otrzymałem z ubezpieczenia gotówkę. Ostatnio padła mi płyta główna w laptopie który był dwa miesiące po gwarancji producenta a nadal był na gwarancji plus z Ergo-Hestia, dostałem informację że będą naprawiać na ich koszt.

Dodam iż wszystkie gwarancje Ergo-Hestia mam w pełnym pakiecie ( GWARANCJA PLUS PEŁNA OCHRONA), choć na samym początku przygody z tym ubezpieczycielem byłem pełen obaw, a jak poczytałem opinie o nich w necie to się załamałem.
Uważam że warto dodać te kilka złotych na wykupienie gwarancji i mieć spokojną głowę.
AAAAAAA i nie jestem pracownikiem Ergo-Hestia tylko zwykłym konsumentem.
 

zydok0kr

Member

No cóż mogę na to powiedzieć (napisać), hmmm.......
Na siłę nikogo nie będę przekonywał. Każdy ma swój rozum, każdy robi to co uważa za słuszne.
Każdy wydaje i inwestuje swoje pieniądze według własnego uznania.
Ja opisałem tylko swoje doświadczenia z tym ubezpieczycielem.
Jak dotąd nie zawiodłem się a nich. I piszę tylko i wyłącznie w swoim imieniu.
Jeżeli ludzie nie umieją mądrze umotywować przyczyn szkody, to potem mogą mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie samego.
 

iT!T

Member
Przy okazji wymiany kuchni brałem w E-RTV cały sprzęt na raty i co się okazało, przy tych samych warunkach z dodatkowym ubezpieczeniem miesięczna rata będzie o 20zł niższa niż bez (przy tych samych warunkach), więc wziąłem. Mija drugi rok i póki co nie musiałem korzystać, ale miło jest być spokojnym, że ma się jeszcze 3 lata ochrony. ;)
 

didotom43

New member
niedawno znajomy starszy Pan, mówi, że rozbił s8, ale miał ubezpieczenie na rozbicie, pojechał oddać do euro, ale okazuje się że ubezpieczenie do 1000zł było :) i nie naprawili mu telefonu, jak dziś pamiętam jak kupowałem tam samsunga s7 to powidziała pani, że warto brać bo nawet przy niej mogę rzucić o podłogę i dostanę nowy telefon, odmówiłem mimo wszystko.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ja właśnie korzystam z ubezpieczeń w Ergo-Hestia. Mam u nich ubezpieczone kilkanaście rzeczy.
Między innymi TV, płytę indukcyjną, lodówkę, laptopy i kilka innych sprzętów.
Do tej pory dzięki właśnie ubezpieczeniu u nich, wymieniłem płytę na nową (na starą spadła metalowa pokrywka i pękło szkło płyty, bez problemu mogłem odzyskać pieniądze za płytę, wybrałem nową płytę, potem rozszczelnił się system chłodzenia w lodówce, serwisant uznał że tego się nie da naprawić, otrzymałem z ubezpieczenia gotówkę.

Takie bzdury to możesz pisać ....dzieciom
 

Rozi43

New member
Szczerze, wolę rtv euro od media expert. Ostatnio się urządzałam i w tym drugim transakcja i dostawa przebiegała problemowo, reklamacje też.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ja miałem z rtv agd tez problem . Teraz mam kolegę kierownika wszystko załatwia bez problemu i zero procent mam na raty splacam tyle ile towar kosztuje. Co do wyposażenia sklepu najlepszy wybór ma dla mnie media markt pozdro
 
Do góry