Rtv Euro Agd

żona

Banned
W RTV EURO AGD można odbierać i płacić za towar zamówiony w sklepie internetowym(jedna z opcji),we wskazanym sklepie tej sieci.Pozdrawiam.
 

pinio3

New member
rtv agd

Witam cen nie mają najniższych ale raty 0 procent to rekompensuja.Najniższe ceny w Ceneo to chłam,najcześciej za polską gwarancje dopłacasz i niema rat,a prawie napewno 0 procent.Niby drożej a jednak taniej.;)
 

Eskimos

New member
żona napisał:
W RTV EURO AGD można odbierać i płacić za towar zamówiony w sklepie internetowym(jedna z opcji),we wskazanym sklepie tej sieci.
Owszem. Ponadto ceny w sklepie internetowym są (przynajmniej w Poznaniu) nieco nizsze niz w normalnym sklepie. Tydzień temu kupowałem w Euro telewizor i przy zamowieniu przez internet (z odbiorem w sklepie) kosztował 250zł mniej , niz przy normalnym zakupie w tym samym sklepie.

Raty dostalem w 15 minut, przedstawiając jedynie dowod osobisty. Zadnego wciskania ubezpieczenia, ukrytych kosztów itp. Kwota każdej z 10 rat to dokładnie 1/10 ceny calosci. Tak więc wrazenia jak najlepsze ;)
 

pawis

New member
Witam. Kupowałem u nich swoja pv80, też ze względu na raty i promocję ( w momencie zakupu różnica pomiędzy ceną sklepową a internetową wynosiła 700 zł). Wszystko odbywało się sprawnie do momentu załatwiania w sklepie formalności ratalnych. Po wklepaniu przez obsługę wszystkich danych,wysłaniu ich do banku i odczekaniu 20 minut na pozytwywną akceptacje, okazło się po wydrukowaniu dokumentów, że pani pomyliła się w danych osobowych. Cały proces akceptacji trzeba było przeprowadzić jeszcze raz od początku ( pani stwierdziła że nie może dokonać korety) i to niestety spowodowało, że ze względu iż bank (Cetelem Bank) udzielał akceptacji do godziny 18.00 a była 18.05 musiałem poczekać na swój upragniony tv do następnego dnia. Nie wiem czy to jest reguła i czy dotyczy wszystich ich sklepów (sytuacja dotyczy Euro RTV AGD w Łodzi w Manufakturze) więc jeżeli kupujecie na raty to lepiej załatwiajcie formalności przed 18.00.
Co do wciskania dodaktowego ubezpieczenia w Hestii, też usłyszałem od pani bajeczkę o dziecku uszkadzającym ekran ( widocznie tak są przeszkoleni ). W moim przypadku gadka nie zadziałała ( a dziecko mam raczej ruchliwe ), bo nie lubię jak mi ktoś wciska coś na siłę.
Mimo wszystko sklep jest konkurencyjny (zawłaszcza przy zakupach na raty) ale raczej w momencie promocji na dany towar.
 

żona

Banned
Pawis,nie wiem jak Tobie,ale mnie nikt nachalnie nie namawiał do dodatkowego ubezpieczenia (LCD).Info o takiej możliwości było przy opisach towarów,a sprzedawca przy finalizowaniu zakupu zapytał czy chcę z tego skorzystać,(wyjaśniając czego dotyczy to ubezpieczenie ,po mojej prośbie o to) .Pozdrawiam.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Ubezpieczenie, o którym wspominasz, nie jest ubezpieczeniem obowiązkowym, a jedynie dobrowolną formą przedłużenia gwarancji. Na stronie Euro można zapoznać się ze szczegółowymi warunkami takiej gwarancji. Pani pewnie namawiała Cię na zasadzie, że może się uda. Mnie na przykład nikt nie namawiał, a akurat zastanawiałem się nad taką formą ubezpieczenia. Kwestia obsługi? Ludzie są tylko ludźmi. Nie dziwię się, że obsługa kredytowa może trwać tylko do 18 z bardzo prostego powodu. Po 18 banki już nie pracują, więc Euro nie miałoby gdzie weryfikować wniosków kredytowych. Przynajmniej tak podejrzewam.

ArtS :)
 

Alwin

New member
Zamówiłem swój TV 42PY80 w tym sklepie ze względu na raty 30x0%.
Wizyta nie należała do przyjemnych, ponieważ miła Pani chciała mi na siłe wcisnąć ubezpieczenie lub dodatkową gwarancję co by ratę powiekszyło o ok. 30 PLN (po 30 ratach 900 zł w plecy).
Ale jakoś się udało, następne zdziwienie nastąpiło przy kasie chcąc otrzymać Fakturę Vat na firmę , że takiej faktury nie otrzymam ewentualnie wystawią na osobę fizyczną.
No i wystawili tylko nie wiedzieli ze moja firma to jednoosobowa działalność gdzie nazwa firmy to Imię i nazwisko :twisted:

Ogólnie polecam ten sklep jeżeli chodzi o zakup na raty ...
 

paveu

New member
Witam,

ja tez jestem wlasnie po zakupie upragnionego TV w promocji "30x0%" w RTV EURO AGD. Mila Pani probowala mi wcisnac zarowno ubezpieczenie kredytu (na wypadek utraty pracy i niemoznosci splaty rat) oraz przedluzenie gwarancji o rok, dwa lub 3 lata. Jesli chodzi o to pierwsze to z miejsca powiedzialem, ze "nie dziekuje" i mimo sugestii ze strony Pani, ze bank moze odrzucic wniosek jesli nie wykupie tego ubezpieczenia "bo oni tak czasem robia" nie zdecydowalem sie na nie. Oczywiscie kredyt dostalem bez problemu zwlaszcza, ze byl to nie pierwszy moj kredyt w Cetelem a wszystkie splacalem w terminie. Na przedluzenie gwarancji sie nie zdecydowalem tylko z jednego powodu - cena. 770 zl za 2 lata dodatkowo i 950 zl za 3 lata dodatkowo. Ta ostatnia opcja stanowila 25% wartosci TV wiec stwierdzilem, ze to lekka przesada. Wole za to kupic jakis wypasiony odtwarzacz albo dorzucic do kina domowego.
Dodatkowo poniewaz mam taka fobie, ze nie lubie splacac kredytu za sprzet, na ktory nie mam juz gwarancji zapytalem pania czy nie mozna by z tego 30x0% zrobic 24x0%? Pani uprzejmie mi odpowiedziala, ze oczywiscie ale to juz nie bedzie 24x0% tylko zwykly kredyt 24xN%. Ale jak ja jeszcze troche ponaciskalem okazalo sie, ze na identycznych zasadach moge wziac 20x0%. I tak tez sie stalo ;)

Mialem tez jedna niemila przygode z tym TV. Naczytalem sie duzo o przewozeniu tych wielkoekranowych cacek a zwlaszcza plazmy, wiec z gory darowalem sobie transport wlasnym samochodem. Pudlo moze by i weszlo ale tylko poziomo wiec odpada. Upewnilem sie tylko rozmawiajac ze sprzedawca w sklepie, ze dostawcy wiedza co woza i ze wiedza, ze plazmy nalezy wozic pionowo. Bardzo uprzejmy Pan zapewnil mnie ze naturalnie, ze wiedza i ze przewiezli juz mnostwo takich TV i sie na tym znaja.
Dzis rano przyjechal samochod dostawczy z wyczekiwanym telewizorkiem. Schodze do gosci, oni otwieraja pake a tam co widze? :shock: Moja plazma lezy sobie w kacie na pracle - NA PLASKO. Pytam sie wiec gosci czy wiedza, ze tak nie wolno przewozic plazm i czy zdaja sobie sprawe ze juz moze byc po tym TV. Na co oni beztrosko, ze mieli tyle rzeczy do zapakowania na bude ze inaczej ten TV by sie nie zmiescil a poza tym oni zawsze tak woza. No super sobie mysle, rece opadaja, nie ma to jak fachowcy na kazdym kroku - rownie dobrze sam moglem ten TV przewiezc, nie robic cyrkow i nie doplacac za transport :x Kazalem kolesiowi napisac w protkole odbioru, ze TV byl wieziony na plasko i dopiero podpisalem papiery.

Na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze i narazie plazma gra jak ta lala :D A cieszy oczka oj cieszy - zwlaszcza materialy w Full HD. A i zwykle SD tez pieknie pokazuje. Mam nadzieje, ze ta przygoda z transportem na plasko jej nie zaszkodzila i w przyszlosci wszystko bedzie OK.

Pozdrawiam!

PS: TV byl u nich w sklepie drozszy tylko o 300 zl niz w najtanszych sklepach internetowych. Jesli bym chcial wziac raty gdzies indziej to kosztowaloby mnie to grubo ponad 300 zl. Wiec oferta pod tym wzgledem rewelacja! Nie mowiac juz o tym, ze mieli ten TV o 24% taniej niz np w Saturnie (!)
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Podejrzewam, że osoby obsługujące kredyty mogą mieć prowizje od ubezpieczeń, więc trudno się dziwić, że próbują je sprzedać. A może są po prostu rozliczane z ilości sprzedanych ubezpieczeń. Tak, czy siak, mają motywację.

Przewożenie plazmy na płasko nie jest pogwałceniem reguł. Jednak ryzyko pęknięcia ekranu jest z pewnością większe. Myślę jednak że niejedna z naszym plazm jeździła w różnych pozycjach i grają sobie przyjemnie w domciu. Dlatego, jeśli jest sprawna, to znaczy że taki transport jej nie zaszkodził.

Sens ubezpieczeń nie jest taki zły. Nikomu nie życzę utraty pracy, ale wówczas ileś tam razt z ubezpieczenia może się przydać. Dlatego nie warto myśleć ubezpieczeniach, jak o złu koniecznym. Co innego przedłużenie gwarancji. Zakres tego ubezpieczenia wydaje się szeroki, ciekawe jednak jak wygląda realizacja likwidacji szkody. Hestia jest chyba wiarygodna pod tym względem. Ale kto to może wiedzieć. Muszę znaleźć trochę wolnego czasu i poczytać warunki tego ubezpieczenia. Np. na nagrywarkę Sony mam przedłużoną gwarancję (producenta) do 5 lat i śpię spokojnie.

Nie pochwaliłeś się, co to za telewizor.

ArtS :)
 

mobor

Banned
Ja kupiłem kamerę na raty 30x0% - mieli swietna ofertę cenową
Zadnych problemów
Branie na siłę kredytu 20x0% zamiast 30x0% jest wg mnie bezsensowne
Mozna sobie spokojnie splacac po 1-2 raty a w czasie wiekszych wydatkow finansowych - spokojnie splacac po jednej. Nic nie stoi na przeszkodzie by zamknac kredyt szybciej.
 

M68

New member
Również skorzystałem z 30x0% przy zakupie TV i bardzo sobie chwalę bo dzięki temu jest o kilka cali większy ;) Wszystko sprawnie i szybko przeprowadzone.
 

nowytj

New member
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z kupowaniem TV przez stronkę euro.com.pl z dostawą do domu, chodzi mi o to czy sklep robi jakieś problemy ze zwrotem sprzętu bez podania przyczyny w ciągu 10 dni.
 

Tom0000

New member
Kiedys jak o playerach mp3 nikt nawet nie slyszal w Euro AGD kupilem mikro radio panasonika z synteza czestotliwosci. Zakup wieczorny przed jakims swietem. Dopiero w ciszy domowej okazalo sie , ze radio szumi tak , ze poza ulica nie da sie go uzywac normalnie.
Euro AGD nie przyjelo zwrotu w kolejnym pierwszym dniu ich pracy. Nie mialo znaczenia , ze przez szum urzadzenia nie daje sie uzywac.
Odeslali do serwisu, ktory nic nie poradzil - wszystko scalone i nic tam nie daja rady zrobic.

Od tego czasu , omijam ta siec dalekim lukiem. Nigdy tam nic nie kupie.
 

szadoky

New member
Witam dokonałem dziś zakupu Sony KDL-40W4710 w sieci tych sklepów . Zamówienie złożyłem w ich sklepie internetowym ze względu na niższą cenę 4498 a w ich sklepie stacjonarnym 5099 tak że różnica spora , przy składaniu zamówienia wybrałem opcję z dostawą do domu (na piątek jestem umówiony na dostawę , dziś jest środa ) gdybym wybrał opcję odbiór osobisty w sklepie mógłbym odebrać go w dniu dzisiejszym . Oczywiście nie obeszło się bez próby wcisnięcia mi ubezpieczenia , nie pytając czy chcę , pani zrobiła to z własnej inicjatywy , ale grzecznie podziękowałem nie próbowano mnie namawiać że niby jest to dobre , albo że bank może mi nie przyjąć wniosku ratalnego . Ogólnie jestem zadwolony . Warto kupować w ich sklepie internetowym , ceny czesto się zmieniają i sa o wiele niższe niz w ich slepie stacjonarnym , a pozatym kupując w sklepie internetowym możemy zwrócić towar w ciągu 10 dni .
 

szadoky

New member
Musze jeszcze coś dodać . Przywieźli mi dzisiaj telewizor transportem firmowym panowie wnieśli TV na górę zapytali gdzie postawić pudło i czy rozpakować , rozpakowali kazali obejrzeć czy nie ma uszkodzeń i dopiero wtedy podpisać odbiór tak że dla mnie to bomba
 

spex

New member
ArtS007 napisał:
Ludzie są tylko ludźmi. Nie dziwię się, że obsługa kredytowa może trwać tylko do 18 z bardzo prostego powodu. Po 18 banki już nie pracują, więc Euro nie miałoby gdzie weryfikować wniosków kredytowych. Przynajmniej tak podejrzewam.
Dokładnie, np "filie" banków przy hipermarketach ( a dokładniej to Polbank przy Realu w M1 Kraków) również nie otworzy konta po 18, bo niema kto tego w centrali autoryzować :/
 

rem223

New member
Witam!!!
Zamówiłem LCD Sony 40W4710 przez sklep internetowy, bo cena była atrakcyjna i jeszcze dodatkowo w ratach 30x0% (152.3zł 1 rata w tym oczywiście i transport).
Kredyt załatwiałem w pobliskim sklepie , troche to trwało 3 dni od momentu złozenia zamówienia (sam nie bardzo wierzyłem w ten kredyt 0%, ale przy podpisaniu umowy kredytowej byłem pozytywnie zaskoczony, że to jest naprawde 0% !!!!!) ale przy tym trzeba być stanowczym i nie dać się omotać w ubezpieczenie kredytu,bo do tego namawiają. Na drugi dzień o wskazanej przezemnie godz. (mieli być w godz 10-13 spisali sie na medal bo zapukali o 10.30)- panowie wnieśli do domu,rozpakowali obejrzałem żadnych usterek nie było podpisałem odbiór. I teraz sie cieszę z udanego zakupu.;)
 

gyny

New member
ostatnio rozglądam się za nową kamerą dziś zauważyłem że euro agd(internet) zmienia ceny na weekend nawet o 500 zł a w poniedziałki wskakuje promocja ;).co do zakupów nie mam zadnych negatywnych sytuacji .pozdro
 

pejotpe

New member
Bez reklam
rem223 napisał:
sam nie bardzo wierzyłem w ten kredyt 0%
Nie ma kredytów 0%, bo bank bierze swoje - po prostu można ten sam towar gdzie indziej kupić taniej (albo ostro się targować płacąc gotówką - od jakiegoś czasu jest to w Polsce oficjalnie możliwe).
 

koszale

New member
Czy jeśli coś jest na ich stronie to znaczy że jest dostępne? Informacji na ten temat sie nie doszukałem. Czy jest tak że zamówie coś i później sie okaże że jednak tego nie ma?
 
Do góry