zakup w sklepie internetowym?

slawek05

New member
witam wszystkich na forum
od 2 miesięcy usiłuje dociec czy warto kupić w sklepie internetowym
myśle o tv plasma panasonic 42pv8
i różnica w cenie między sklepem naziemnnym a internetowym jest
600 zł czy to możliwe???
dla tych co posiadają ten model czy polecacie go
z góry dziękuje za podpowiedz czy za tą kase może co innego
sygnał będzie z C+
pozdrawiam
 

blejdd

New member
Hm... wątpie zeby az taka była różnica... ale wiesz, zalezy na jaki sklep patrzysz... jest w internecie pełno roznego rodzaju chłamu i ja osobiscie od takich firm nie kupiłbym nawet kabla za 10 zl.

Ja cały mój zestawik kupiłem od Kikiego, czyli sklep: audiovideo.com.pl

Szczerze ich polecam bo sprzęt kupiłem z 4 miesiące temu i do dzis jestem z niego zadowolony, a jesli mam jakieś pytanie itd. to naprawde cierpliwie służą pomocą telefoniczną i na gg ;]


Na zakonczenie dodam, ze lepiej dopłać pare złotych ale kup od sprawdzonego sprzedawcy, jednak nie mówie tu o sklepie typu Media Markt itd. Mozesz smialo kupic sprzęt ze sklepu internetowego, ale wczesniej dokladnie sprawdz wiarygodność sklepu i sprzętu jaki zamawiasz. No i obowiazkowo wybierz rodzaj przesyłki, ze przed odbiorem masz mozliwość sprawdzenia odbieranego towaru, zaznaczam tu również, ze nie sugeruj się firmą np. wezme DHL bo oni starannie w całości mi dowiozą towar. Moge z całą odpowiedzialnoscia powiedziec, ze DHL to najgorsza firma z jaka sie spotkalem, ponieważ wysylalem u nich quada, ktory wrocil do mnie bez koła, paleta cala rozwalona, ponadto quad byl ubezpieczony w DHLU jako przesylka a mimo wszystko ubezpieczenia nie dostalem , bo stwierdzili, ze to nie z ich winy itd. Zatem jesli chodzi o firme to wszystko byle DHL i nie poczta polska, chociaz... na kazdym magazynie tak samo rzucaja paczkami, a poczta polska przynajmniej wyplaca odszkodowania z ubezpieczen.
 
Do góry