gdzie sklep pełen plazm w Łodzi? :)

marlowe

Member
Pytanie kieruje raczej do Łodzian, gdzie w tym miescie znajdę sklep z duża iloscia telewizorów? Chodzi mi o adres. Duzo sie naczytalem w necie, sporo obrazkow poogladalem a teraz chce sie wybrac na ogladanie na żywo, tylko wlasnie gdzie? Narazie bylem w marketach typu tesco,media markt. Na Zachodniej podobno jest jakis super sklep - maxmedia czy cos w tym stylu, slyszal ktos o nim?
 

marlowe

Member
fajnie, ale ja wolalbym opinie i polecenia sklepów godnych uwagi przez ludzi ktorzy byli w danych sklepach, nie zawsze to co google mowia potwierdz sie z tym co sie widzi
 

SpeedyM1

New member
Proszę nie cytować poprzednika. ArtS :)

Byłem i mają tylko jeden TV. "Przecież całą ofertę można zobaczyć na allegro" - hmm...
Sporo mówią czasami wydaje się jakby się rozmawiało ze specjalistą, ale w sklepie brak TV. Totalna lipa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArtS007

New member
Bez reklam
Ale dowcip. Liczba modeli plazmowych jest zdecydowanie mniejsza od oferty LCD, ale to nie znaczy, że się nie sprzedają.

ArtS :)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
swego czasu kupowalwm zestaw kolumn do kina domowego 5.1, wybor padl na Kode, bylem na ul. Zachodniej w sklepie, ktory jest ponoc autoryzowanym sprzedawca, i co.... lipa!!!!!! odradzam zakup. porazka jesli chodzi o obslugge!!!!!1
 

ArtS007

New member
Bez reklam
SpeedyM1 napisał:
To po co jest opcja cytuj?????????
Opcja cytat służy do cytowania, nie zaś do dodawania własnej wypowiedzi.

Opcja Cytuj jest opcjonalna, czyli można z niej skorzystać, gdy chcesz nawiązać do cudzej wypowiedzi występującej sporo wcześniej. Przydaje się szczególnie wówczas, gdy wątek staje się wielotematyczny (kilka dyskusji naraz). Cytowanie ostatniej wypowiedzi jest zbędnym powtórzeniem tego, co jest napisane przez poprzednika i widoczne tuż nad Twoją wypowiedzią. Niemal wszyscy ignorują przycisk Odpowiedz, znajdujący się na końcu każdego wątku, a to on właśnie służy do dodawania własnych wypowiedzi. Dlatego bardzo proszę o rozsądne korzystanie z opcji Cytuj.

Na forach, gdzie nikt nie pilnuje pod tym względem dyscypliny zdarzają się wątki fotoreporterskie, zawierające mnóstwo zdjęć. A dalej kolejne wypowiedzi z cytowaniem wypowiedzi z np. 20. zdjęciami. Jak się to przegląda, nie muszę chyba mówić.

ArtS :)
 

SpeedyM1

New member
[FONT=&quot]Co do sklepów to jeżeli zdecydujesz się na Sony to polecam dwa sklepy firmowe ul. Piotrkowska 69 oraz ten w manufakturze - profesjonalna obsługa. Rozmawiałem ze sprzedawcami w obu sklepach (1 - 2 godzin), sporo się dowiedziałem. Dla sprzedawców nie stanowiło problemu to że tyle czasu rozmawiamy pomimo innych klientów, dodatkowo nie było również problemu z pokazem wybranych TV.
Zajrzyj również do Euro AGD na Kasprzaka lub manufaktura - jest tam sporo TV, ale co do obsługi to - ?. Jest jeszcze Elecrto World w manufakturze.
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Skoro pytasz publicznie, to odpowiedziałem publicznie. Wielu użytkowników tego forum wie, że takie rzeczy załatwiam wyłącznie poprzez PW zostawiając jedynie uwagę w oryginalnej wypowiedzi dla innych. Ale w tym wypadku na zadane publicznie pytanie, odpowiedziałem publicznie. Mogłeś napisać to w PW.

Ponieważ cytowałeś ostatnią wypowiedź, więc każdy wie, że odpowiadasz właśnie na nią i cytat jest zbędny. Chyba, że chcesz nawiązać do istotnego fragmentu ostatniej wypowiedzi, wówczas wystarczy zacytować taki fragment. Bywa to jak najbardziej uzasadnione.

Dziękuję i pozdrawiam

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry