Sprawdzony dostawca w Warszawie

akcent76

New member
Witam,

Szukam osoby/sklepu, gdzie mógłbym nabyć oczekiwany sprzęt (LCD, 100Hz, może być Full: XL2E, Z3030, Sony D3000, V80) w rozmiarze 40-43''.

Naciąłem się już na dwa sklepy internetowe oferujące wspomniany powyżej model Sony i po długim oczekiwaniu zero odpowiedzi. Summa summarum, model wycofany z PL. Ale nie o to chodzi, a o traktowanie klienta.

Oczywiście można iść do sklepu(marketu) i kupić tam, ale przebitka 1500 zł na egzemplarzu to trochę za dużo. Chętnie porównałbym ze dwa modele, ale powiedzmy, że ten etap mam już za sobą (co prawda na ustawieniach sklepowych-prezentacyjnych, ale wiem, czego szukam).

Przed zakupem chciałbym równiez obejrzeć konkretny model, za który płacę. To tak na wypadek dziwnych przypadków pikselowych ;)

Jeżeli możecie polecić jakiś punkt w Wawie będę wdzięczny. Oczywiście może być @-sklep, ale sprawdzony :D.
 

MarKo_wawa

New member
Witaj, sprobuj w firmie Polpak na www.koda.pl, co prawda zaopatruje sie u nich w sprzet innej firmy, ale z czystym sumieniem moge polecic obsluge, mila, fachowa i sympatyczna.
Pozdrawiam :cool:
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Kupiłem parę produktów w Digitalo , które nie jest chyba zbyt daleko od Ciebie (Piaseczno).Warto zadzwonic miła i fachowa obsługa.
 

timbot

New member
Bez reklam
dla warszawiaka to jesli chodzi o kompromis pomiedzy sprzedarza wysylkowa po niskich cenach i checia sprawdzenia tv przed odbiorem to ja skorzystalem z http://www.electromarket.pl/ i jestem zadowolony
ceny typowo internetowe, sprzet, ale dopiero po zamowieniu mozesz obejrzec u niech w firmie (ulica łopuszańska) i gdyby bylo cos nie tak (pikselki) to nie kupujesz
rowniez maja bardzo tani transport w wawie i okolicy - przywozą tv, rozpakujesz, szybko włączasz, jesli wszystko ok, to płacisz i kierowca podbija gwarancje (ja tak zrobilem)
 
Do góry