Jaki sklep?

szary

New member
Kategoria "Gdzie kupić?" a tu same tematy gdzie nie kupować. Był bym wdzięczny drodzy forumowicze gdybyście polecili jakiś dobry sklep internetowy w którym nie będzie problemów przy ewentualnych reklamacjach itp. - solidny i w miare tani. :confused:
 

timbot

New member
Bez reklam
ja dokonalem zakupu w elektro market http://www.electromarket.pl,
dla mieszkancow warszawy i okolic jest mozliwosc transportu firmy, i dopiero jak odpalimy sprzet płacimy i podbijamy gwarancje (polska)
generalnie poelecam dla warszawiakow i okolic
 

rojo_pajo

New member
komputronik, hoopla i agito chyba wchodzą na giełdę (agito na pewno złożyło prospekt emisyjny) - moim zdaniem to jest gwarancja jakości usług!
 

zajec71

New member
odpowiadam

rojo_pajo napisał:
no właśnie a czy któreś sklepy mają preferencyjne ceny dla członków tego forum? wiecie o jakichś rabatach?
sklepy chyba nie, ale czytaj dokładnie co piszą na tym foum

cytat z postu kiki:
"prezentacje@audiovideo.com.pl
Pytaj o ceny dla członków forum."

Więc wyślij do niego zapytanie na priva a pewnie we dwóch coś wymyślicie.:niewiem:
Ciekawa jest opcja z demonstracją w domu zainteresowanego, tu dopiero zobaczyć można w realnych warunkach, czy nasze wyśnione kilka tysięcy PLN się sprawdzi i czy jest to to czego oczekujemy. Ja dojrzewam do zakupu plazmy - bo obecnia na ten typ TV mnie stać będzie - czytam to forum, jestem po wstępnej rozmowie z kiki, chodzę po sklepach, rozmawiam z posiadaczami TV różnej maści i marki itd itd... ideału NIE MA . Mam swoje typy i kiedy nadejdzie ten dzień decyzji KUPUJĘ (a jest on tuż tuż), to pewnie sklep przyjedzie do mnie, a ja zapadnę w fotelu :popcorn: i zobaczę jak te moje typy sprawdzają się w moich warunkach i napewno coś kupię.
Mój ojciec (a jest on już starszym człowiekiem) jak ma coś kupić to zawsze mówi, że jest on biednym emerytem i na kupowanie bubli go nie stać, niech więc oszczędzają bogaci i kupują kota w worku - NIC PROSZĘ Z TYCH SŁÓW NIE BRAĆ DO SIEBIE I NIE SKAKAĆ MI DO GARDŁA:krol: - TO TAKŻE NIE JEST KRYPTOREKLAMA CZY REKLAMA CZEGOKOLWIEK LUB KOGOKOLWIEK ja tylko zamierzam skorzystać z przysługującej mi możliwości rozsądnego wydania kilu tysięcy PLN i kupienia czegoś co w tej kwocie najlepiej sprawdzi się w moich realiach mieszkaniowych i nie powiem ze czegoś nie wiedziałem (a to żyły wodne żle płyną, a to sąsiad(ka) ma złą aurę, a to zła konstelacja gwiazd nadeszłai, nikt mi nie wmówi, że białe jest białe , czarne jest czarne, a to kurier nie poczekał, a w sklepie było inaczej, a u kolegi lepiej odbiera:x, pixele, duchy itp.!!!:D )

Więc pytajcie blackninja i kiki o konkrety na priv. Ja po kinie domowym widzę, że warto!!!:)
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Dla mnie post napisany tak ; kolorowo ; wygląda jak REKLAMA.Wszyscy chyba potrafią odczytac normalną czciąnkę którą są pisane posty na tym forum.
Pozdrawiam
 

zajec71

New member
diana napisał:
Witam
Dla mnie post napisany tak ; kolorowo ; wygląda jak REKLAMA.Wszyscy chyba potrafią odczytac normalną czciąnkę którą są pisane posty na tym forum.
Pozdrawiam
Czytałeś więc świetnie
A KTO MI ZABRONI W TEN SPOSÓB PISAĆ - WOLNOŚĆ SŁOWA I WYZNANIA MI NA TO POZWALA A TY SOBIE MYŚL CO CHCESZ JEZELI UWAŻASZ ZE TO REKLAMA I TO CIĘ USZCZĘŚLIWI TO NA ZDROWIE!!! ach ta polska podejrzliwość:p :spam:

a tak na koniec to napisz coś sensownego jaki sklep, gdzie i dlaczego bo to jest tutaj tematem przewodnim:-D

Gorąco pozdrawiam ;-)
 

autorus

New member
A ja kupowałem u Blackninja harman kardon i byłem bardzo zadowolony. Z ceny też. I jak płaciłem kartą to nie brali żadnej prowizji co jest nagminne.
Więc nie mam absolutnie nic przeciw.

Autorus
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
W moim przypadku sensowne było zakupienie LCD w sklepie internetowym www.digitalo.pl . Sklep polecił mi kolega , który zakupił tam trochę sprzętu rtv.Drugą rzeczą była cena .Po odpowiedzi którą otrzymałem od Kikiego w której cena (dla niebieskiego chyba była zniżka) była o 600zl. wyższa od ceny którą oferował Digitalo+darmowy transport, więc wybrałem ten sklep.
Cieszę się że tak się stało ponieważ w pewnej chwili nastąpiła przerwa w dostawie Toshiby 47Z3030 i Pan Adam zaproponował mi po cenie preferencyjnej Toshibę 46ZF335DG .Transakcja profesjonalna, cały czas kontakt , miła obsługa personelu sklepu.Tak więc zamiast Z3030 zakupiłem ZF46 335DG i jestem bardzo zadowolony zarówno z przebiegu zakupu i LCD .
Pozdrawiam
 

PersiL

New member
Kupno za granicą

A ja mam do was pytanie, gdzie najlepiej kupić TV na terenie Unii?

Czy znacie jakieś sklepy internetowe, które oferują wysyłkę na teren Polski?
 

Patuś1

Banned
mirecore napisał:
z dzisiejszych postów wynika, że napewno nie KOMPUTRONIK a już napewno nie PLAZMA CITY

Naprawde zalosne jest to z jaka zajadloscia kilka osob na tym forum probuje w kazdym watku - mimo ze najczesciej nie na temat - wtracic chocby dwa negatywne zdania na temat Plazma City....zalosne z dwoch powodow.
Po pierwsze
-dlatego ze kilka negatywnych opinii jakie powstaly,nie mialo podloza ani w oszustwach ala Agito ani w jakichs przewalach z reklamacjami o jakich czytamy w odniesieniu do innych sklepow....nie,po prostu internet daje duza sile,mozna wyzyc sie zarowno pozytywnie jak i negatywnie,a ze w sklepie Plazma City bardzo nie lubimy nerwusow i czasami dochodzi do scysji-to pozniej czytam sobie na smiesznych forach jak np.wlasnie to, takie "nu zajac nu pagadi" od kilku internautow...rozumiem ze ktos moze poczuc sie zly bo dostawa sie opoznila czy cena zmienila - ale to nie sa OSZUSTWA i prosze redagujac swoje opinie - wydawac je zgodnie z prawda i starac sie opisywac rzeczywistosc a nie bawic sie w Lema.
Nie przypominam sobie aby ktokolwiek mial problem z reklamacja w naszym sklepie i zebysmy nie wymienili np. niesprawnego urzadzenia na sprawne.Nie przypominam tez sobie abysmy wyslali inny sprzet niz powinnismy.Albo zebysmy zainkasowali wplate a nie wyslali sprzetu.
Jedyne potkniecia jakie mamy-przyznaje sie do nich zawsze-to czasami przedluzajaca sie dostawa lub zmiana ceny Z WINY DYSTRYBUTORA a mimo to staramy sie ja brac na siebie.
Po drugie
-dlatego ze sprzet tzw masowy jest tylko jedna z galezi funkcjonowania Plazma City...malo kto wie - a zapewne zaden z tych zajadlych pieniaczy,no bo skad - ze Plazma City angazuje sie w wiele ciekawych projektow [ jakich-nie czas na to bo to nie reklama] , ze sponsoruje mlode druzyny sportowe,ze pomaga niepelnosprawnym,ze promuje muzyke przez duze M i kinematografie przez duze K,ze jestesmy milosnikami HIFI i mozna u nas i z nami zawsze podyskutowac na temat MUZYKI i sprzetu sluzacego do jej wiernego odtwarzania....
I szczerze mowiac,wole posiedziec,napic sie herbaty i posluchac ulubionych plyt i podyskutowac z normalnym klientem na temat sztuki niz mam sie uzerac z jakims pieniaczem na temat ceny telewizora bo on znalazl o 50pln taniej...dlatego ciesze sie ze nie wszyscy ludzie jeszcze dali sie oglupic internetowi i sa ciagle tacy ktorzy zamiast spedzac noce przy Ceneo i miesiace na polowaniu na promocje-wola spedzic ten czas na rozwijaniu duszy np sluchajac muzyki.
I mimo iz jednym z naszych celow zawsze bedzie zaoferowanie jak najlepszej ceny na atrakcyjne produkty,to taki sam jesli nie wiekszy nacisk bedziemy kladli na galaz hi-endu ktorego jestem wielkim fanem i upatruje w nim ciekawszy i spokojniejszy obszar,zarowno w stereo jak i w wielokanalowym.
Przepraszam ze sie tak rozpisalem ale czytanie durnych postow mnie do tego zmusilo:)
Mam nadzieje ze ktos po przeczytaniu mojego laboratu zamiast gnic przed monitorem czytajac HD Forum,wyjdzie na spacer albo poslucha muzyki-dla wlasnego dobra i zdrowia:)
Pozdrawiam Noworocznie.
 

Patuś1

Banned
mirecore napisał:
z dzisiejszych postów wynika, że napewno nie KOMPUTRONIK a już napewno nie PLAZMA CITY

Naprawde zalosne jest to z jaka zajadloscia kilka osob na tym forum probuje w kazdym watku - mimo ze najczesciej nie na temat - wtracic chocby dwa negatywne zdania na temat Plazma City....zalosne z dwoch powodow.
Po pierwsze
-dlatego ze kilka negatywnych opinii jakie powstaly,nie mialo podloza ani w oszustwach ala Agito ani w jakichs przewalach z reklamacjami o jakich czytamy w odniesieniu do innych sklepow....nie,po prostu internet daje duza sile,mozna wyzyc sie zarowno pozytywnie jak i negatywnie,a ze w sklepie Plazma City bardzo nie lubimy nerwusow i czasami dochodzi do scysji-to pozniej czytam sobie na smiesznych forach jak np.wlasnie to, takie "nu zajac nu pagadi" od kilku internautow...rozumiem ze ktos moze poczuc sie zly bo dostawa sie opoznila czy cena zmienila - ale to nie sa OSZUSTWA i prosze redagujac swoje opinie - wydawac je zgodnie z prawda i starac sie opisywac rzeczywistosc a nie bawic sie w Lema.
Nie przypominam sobie aby ktokolwiek mial problem z reklamacja w naszym sklepie i zebysmy nie wymienili np. niesprawnego urzadzenia na sprawne.Nie przypominam tez sobie abysmy wyslali inny sprzet niz powinnismy.Albo zebysmy zainkasowali wplate a nie wyslali sprzetu.
Jedyne potkniecia jakie mamy-przyznaje sie do nich zawsze-to czasami przedluzajaca sie dostawa lub zmiana ceny Z WINY DYSTRYBUTORA a mimo to staramy sie ja brac na siebie.
Po drugie
-dlatego ze sprzet tzw masowy jest tylko jedna z galezi funkcjonowania Plazma City...malo kto wie - a zapewne zaden z tych zajadlych pieniaczy,no bo skad - ze Plazma City angazuje sie w wiele ciekawych projektow [ jakich-nie czas na to bo to nie reklama] , ze sponsoruje mlode druzyny sportowe,ze pomaga niepelnosprawnym,ze promuje muzyke przez duze M i kinematografie przez duze K,ze jestesmy milosnikami HIFI i mozna u nas i z nami zawsze podyskutowac na temat MUZYKI i sprzetu sluzacego do jej wiernego odtwarzania....
I szczerze mowiac,wole posiedziec,napic sie herbaty i posluchac ulubionych plyt i podyskutowac z normalnym klientem na temat sztuki niz mam sie uzerac z jakims pieniaczem na temat ceny telewizora bo on znalazl o 50pln taniej...dlatego ciesze sie ze nie wszyscy ludzie jeszcze dali sie oglupic internetowi i sa ciagle tacy ktorzy zamiast spedzac noce przy Ceneo i miesiace na polowaniu na promocje-wola spedzic ten czas na rozwijaniu duszy np sluchajac muzyki.
I mimo iz jednym z naszych celow zawsze bedzie zaoferowanie jak najlepszej ceny na atrakcyjne produkty,to taki sam jesli nie wiekszy nacisk bedziemy kladli na galaz hi-endu ktorego jestem wielkim fanem i upatruje w nim ciekawszy i spokojniejszy obszar,zarowno w stereo jak i w wielokanalowym.
Przepraszam ze sie tak rozpisalem ale czytanie durnych postow mnie do tego zmusilo:)
Mam nadzieje ze ktos po przeczytaniu mojego laboratu zamiast gnic przed monitorem czytajac HD Forum,wyjdzie na spacer albo poslucha muzyki-dla wlasnego dobra i zdrowia:)
Pozdrawiam Noworocznie.
 

wojti12

New member
kiki napisał:
prezentacje@audiovideo.com.pl
Pytaj o ceny dla członków forum.

chcialem sie tyko odsniesc do cen

planuje kupic lcd samsunga le40M87BD
cena na audiovideo jest 7299pln

ja chyba wybiore sklep electromarket.pl (ten sobie upatrzylem) a takze ktory poleca TIMBOT w tym watku
tam ten sam kosztyje 5080pln
akurat jestem z wawy i pasuje mi by podjechac , zobaczyc, wlaczyc, zobaczyc czy dziala :) i kupic



pytanie czy KIKI moze zejsc z tej kosmicznej ceny dla czlonkow forum jak pisze bo roznica dosc konkretna przyznacie??:D
 

Holt_

New member
Bez reklam
wojti12 napisał:
pytanie czy KIKI moze zejsc z tej kosmicznej ceny dla czlonkow forum jak pisze bo roznica dosc konkretna przyznacie??:D

może i kosmiczna......

Ale jest zasadnicze "ale".

Kiedy sam byłem na kupnie LCD i zastanawiałem się poważnie nad zakupem Panasa LX700P, szukałem go w wielu sklepach internetowych, gdzie figurował jako dostępny.

W większosci był dostępny....jako niedostępny.

W części był dostępny do.....3 miesięcy czekania.

W części był dostępny w wersji F.

U Kikiego był po prostu dostepny od ręki.


Może warto dopłacić trochę za brak wirtualności oferty? Ja akurat koniec końców kupiłem gdzie indziej LX70P, ale.......
 

darcun

New member
Bez reklam
Witam!

O!raty...Ten sklep internetowy reklamuje się,że jego towary są zapakowane fabrycznie i nie były nigdy rozpakowywane.
Zwracam się z prośbą o opinie o tym sklepie,zrówno dobre jak i te trochę gorsze.
Powyższe informacje są mi niezbędne,ponieważ zamierzam dokonać zakupu sprzętu RTV.
Z góry dziękuję za informacje.:eek:k:
 

maretzki

New member
O!raty..

Miałem zamiar kupic u nich 42" LCD ale jak mi zaśpiewali koszt przesyłki (wg zamówienia 69 zł) powiększony ot tak sobie o 99 zł za niby przesyłkę LARGE to mi się odechciało. Ciekawe że w konkurencyjnych dużych sklepach internetowych przesyłka jest na normalnym pozimie.
Sami zniechęcają do innych sklepów tłumacząc to tak:
  • Niektóre sklepy podają świadomie mocno obniżone ceny, aby zająć lepszą pozycję w wyszukiwarkach cenowych. Kiedy składasz zamówienie - dzwonią do Ciebie, że towaru w tamtej cenie właśnie zabrakło i jest nowa dostawa o 200 zł droższa.
Ciekawe jak nazwać ich praktyki?
Poza tym mają bardzo ubogi regulamin, a to daje do myślenia. Ja bym się zastanawiał nad zakupami u nich.

A polecam www.electro.pl Cenowo są ok, przesyłki od chwili zamówienia dostarczają w ok 48h (małe są dodatkowo owijane w ich folię). Kupowałem u nich już 2 razy i kupiłbym następny raz, ale akurat tego tv LCD który chcę nie mają.
 
Ostatnia edycja:
Do góry