Centrum Sony Radom - Odradzam

kwiatus19

New member
Kiedyś zakupiłem w tymże sklepie radioodtwarzacz samochodowy z MP3, finalnie towar Ok lecz z zakupu zadowolony nie byłem. Radio kupione drożej niz w innych sklepach, obsługa jak na salon firmowy - ŻADNA.
Czara goryczy przelała sie kilka dni temu, gdy poszukując TV KLD - 32S3000 zadzwoniłem do tejże "ekskluzywnej placówki". Zapytałem o ten konkretny model. Padła odpowiedź:
"-Jest."
Na pytanie o cenę usłyszałem:
"-Katalogowa cena wynosi 4000 PLN"
Na pytanie o rabat usłyszałem ze na miejscu sie cos da zrobić, no ale ja mam kawałek drogi do tego sklepu i wciemno jechac nie chcę. Wspomniałem jeszcze, ze przegladając oferty na internecie spotkałem sie z cenami o parę stówek niższymi. Więc miły sprzedawca stwierdził:
"- To prosze sobie kupić TV przez internet."
Żenada. Sam prowadzę interes, działaność handlową i niewyobrażalne jest dla mnie takie zachowanie sprzedawcy.

Odradzam

P.S. W zwykłym małomiejskim AVANS-ie po przeforsowaniu mądrości sprzedawcy na temat nowinek i trendów w LCD uzyskałem oferte na tenże model SONY - 3290 PLN(średnia realna cena w necie 3100-3200). Jak dla mnie najlepsze wyjście.
 

TOMEK0306

New member
dziwi mnie tez polityka sony raz ze caly cas reklamuja w telewizji tv seri X to niemozna go jeszcze nigdzie kupic poza wybranymi sklepami z Centrum Sonego i to tez nie wszedzie gdzie ceny maja z kosmosu reszta sklepow czeka na dostawy a kiedy beda niewiedza bo Sony niepotwierdza kiedy beda dostawy brak na magazynach towaru tylko po co leca te reklamy jak niemozna kupic ich towaru.
 

MZKS1929

New member
Sma sie zastanawiam czy niekupic z tego salonu Sony poniewaz w Gdynii w identycznym zlotym sklepie Sony ceny o wiele wieksze za te same modele
 

mirecore

New member
W Warszawie w Centrum Sony pan był też taki "miły", zadałem pytanie o wysokie ceny skoro mozna kupić taniej, odpowiedź
- taka jest polityka naszego salonu, to jest luksusowy salon.
No i jest luksusowy cały w kamieniu, bufonada - śmieszne jest to że taki sprzedawca czuje się jak Rokefeller... a raptem zarabia najwyzej średnią krajową...
 

kwiatus19

New member
Ja finalnie dokonałem zakupu SONY KDL 32S3010 i zakup ten odbył się z uczestnictwem tegoż Centrum Sony. Ale zakupu dokonałem na Allegro z firmy BEIKO (Radom) i w tymże centrum odebrałem swój towar osobiście. Śmieszna sprawa, ale odebrałem TV i zapłaciłem za niego 3200zł, a taki sam model stał na półce za 4000 i można było po ostrej negocjacji zerwać z 400zł. :)
No ale są to już prawa handlu internetowego. Brak kosztów związanych z utrzymaniem "super salonu" i jeszcze barzdziej "super sprzedawców". No i przez Allegro BEIKO sprzedaje tylko wybrane modele.

Ogólnie polecam zakupy w BEIKO, odbiór osobisty w Centrum Sony zalecam wykonać szybko i bez wdawnia się w polemikę ze sprzedawcami. Bo to oni są mądrzy a my jesteśmy głupi. A zachwalanie towaru jest na poziomie bułgarskiego sprzedawcy podrabianych dresów na bazarze.
 

fastlopez

New member
kwiatus19 napisał:
Ogólnie polecam zakupy w BEIKO, odbiór osobisty w Centrum Sony zalecam wykonać szybko i bez wdawnia się w polemikę ze sprzedawcami. Bo to oni są mądrzy a my jesteśmy głupi. A zachwalanie towaru jest na poziomie bułgarskiego sprzedawcy podrabianych dresów na bazarze.

czegoś tu nie rozumiem , najpierw płaczesz że CEntrum Sony be , sprzedawcy , be , i wogóle żenada , że jakiś avans cacy, ze dupki ,a potem jedziesz i dajesz im kase za towar , z ich sklepu ...:) jak dla mnie niezła jazda koleś:D ,co do tego że przez fona nie powiedzieli Ci jaki rabat to sie nie dziwie , jak ktos wie gdzie szukać to znajdzie pare stówek taniej ( sam to napisałeś ) a nie od razu dadzą Ci bóg wie jaki rabat... piszesz że sam prowadzisz działalność więc pewnie jak byle jaki klient zadzwoni to od razu włazisz mu w pupe i oddajesz swoje prowizje rabaty marże czy takie tam , bedę przechodzil do merritum:
otóż nie wiele brakowało abym przez TWOJEGO subiektywnego posta sam dał ciala i u nich nie kupił , ja pojechałem jak piszesz w ciemno 67 km bo tyle mam z Puław do Radomia!!!! przez fona też usłyszałem ze o takich sprawach rozmawiaja na miejscu , ale cóż ruszyłem tyłek i co sie okazało :
1. dali cenę netowa ale po cichu i dyskretnie
2. gwaraqancje 5 letnią dali na paierze od ręki
3. koleś pomógł mi upakować moją 40 calową bravie do mojego hatchbacka( prawie jak copperfield , jak to wlazło???? ) :)
4. dresów nie widzialem:cool:


nie mam pojęcia jak mogłeś sie z nimi nie dogadać?????? pozdrawiam i dla odmiany polecam w/w Centrum sony
 
Do góry