gdzie kupiś antene satelitarną

baba

Member
Witam.Może ktoś podpowie gdzie kupiś dobrą antene satelitarną antracytową, ciemnoszarą itp 100 cm lub ciut większą.(tak mi radzili forumowicze z tą wielkością do oglądania HD) Najważniejszy jest kolor no i oczywiście wielkość do dobrego odbioru
 

anad13

New member
Witaj,
z jakiego miasta jesteś? Bo jeżeli masz przedstawicielstwo firmy Dipol na swoim terenie to powinieneś u nich to znaleźć. Zaopatrują oni wiele firm i zajmują się szeroko zakrojono tematyką sat.

Pozdr
 

baba

Member
Ze Szczecina.Szukałem na ellegro ale kicha.Mam tu producenta MABO ale robi bardzo dobre o dużem uzyskudb ale jasno szare.
 

Gie

Member
Bez reklam
baba napisał:
Witam.Może ktoś podpowie gdzie kupiś dobrą antene satelitarną antracytową, ciemnoszarą itp 100 cm lub ciut większą.(tak mi radzili forumowicze z tą wielkością do oglądania HD) Najważniejszy jest kolor no i oczywiście wielkość do dobrego odbioru
Szukaj anten Triax TD100 lub 110. Te pierwsze napewno są dostępne w kolorze szarym, tych drugich nie widziałem.
Spróbuj poszukać na Allegro. Jesli nie będzie szarych to może sprzedawca będzie mógł sprowadzić.
W googlach też coś powinieneś znaleźć
http://www.google.pl/search?q=Triax...&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a
 

gbates

New member
Mam Triax TD78 i polecam, a jak chcesz większą to nawet lepiej.
Dystrybutorem jest Wisat (www.wisat.pl). Na pewno prowadzą sprzedaż detaliczną, ale nie wiem czy wysyłkową również...
 

baba

Member
znalazlem na ellegro triax 100 td ale dostepny dopiero od 22.11. w sprzedazy.Czy tak malo jest tych producentow? a jasny kolor chyba nie ma wpływu na jakość?Więc szukam cierpliwie dalej.
 
Do góry