Prezentacja w domu - Kiki

fidon72

New member
Witam wszystkich.

Wczoraj miałem wielka przyjemnośc gościć w moim domu pracownika z firmy LOCO na prezentacji 3 telewizorów. Polecam wszystkim tą formę zkupu sprzętu a przede wszystkim polecam współpracę z Kiki'm.
Pracownik był punktualnie, sprzęt nowy, Polska gwarancja, prezentujący profesjonalnie przygotowany, bardzo kulturalny i niezwykle zaangażowany w swoja pracę. Brak mi słów. 110% satysfakcji.

Kiki - życzę wszystkiego najlepszego w biznesie jak i w życiu prywatnym. Jestem pewien, że nie był to ostatni zakup u Was. :) :) :)

Grzegorz Fidyk
 

km1963

New member
Bez reklam
fidon72 napisał:
Witam wszystkich.

Wczoraj miałem wielka przyjemnośc gościć w moim domu pracownika z firmy LOCO na prezentacji 3 telewizorów.

Kiki - życzę wszystkiego najlepszego w biznesie jak i w życiu prywatnym. Jestem pewien, że nie był to ostatni zakup u Was. :) :) :)

Grzegorz Fidyk

Kilka słów o wrażeniach z porównań byłoby fajnie poczytać

Ta forma ostatecznego wyboru jest w wielu przypadkach ( braku możliwości lub końcowych decyzji ) najlepsza

Pozdrawiam
 

fidon72

New member
Pioneer

Witam.
Wybierałem pomiędzy 3 telewizorami:
plazma Pioneer 427XA
LCD Sharp 46XD1
LCD JVC 46Z70

Wybrałem i kupiłem Pioneer'a. Na gorąco chciałbym przedstawić jego plusy:
- kryterium kobiece - żona była zachwycona wyglądem
- dzwięk - jak na telewizor to jestem zadowolony. Gra czysto. W tej kategorii bardzo dobry był też JVC. Sharp gra kiepsko
- obraz - moim zdaniem i wg. mojego, mojej żony i córki wzroku: Pioneer i długo długo nic. Ze zwykłej anteny świetnie (LCD porażka), z DVD świetnie (LCD zauważalnie gorzej), Cyfrowy Polsat super (JVC poprawnie, Sharp gorzej), Blu-Ray tutaj wynik porównywalny ze wskazaniem na plazme (ale to już mogła być sugestia).
- inne - dla audiofili - cichutko buczy, skwierczy czy coś takiego. Szczególnie przy jasnym obrazie. Moja żona tego nie słyszy. Ja tak. Ale odrazu wyjaśniam: to słychać przy całkowicie ściszonym odbiorniku i ciszy w domu (testowałem w nocy). W ciągu dnia słychać to po przyłożeniu ucha do telewizora od tyłu. Żaden problem.
Podsumowując: jestem pod wrażeniem możliwości plazmy Pioneer. W tej kategorii cenowej nie ma chyba nic lepszego do wybrania.

Polecam dla niezdecydowanych. Będę go mocno testował. W razie wątpliwości proszę pytać.

Grzegorz
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Dzięki za opis ! Czekamy na dalsze opinie na temat plazmy po dłuższym użytkowaniu ! Na jakiej antenie odbierasz sygnał / na prawdę jest aż tak dobry ? / Czy na poczatku miałeś zalecenia na docieranie plazmy i na jaki okres ? Czy taka prezentacja dużo kosztuje ? / podaj chociaż w przybliżeniu / Pozdrawiam :):):)
 

km1963

New member
Bez reklam
fidon72 napisał:
Witam.
Wybierałem pomiędzy 3 telewizorami:
plazma Pioneer 427XA
LCD Sharp 46XD1
LCD JVC 46Z70

Wybrałem i kupiłem Pioneer'a. Na gorąco chciałbym przedstawić jego plusy:
- kryterium kobiece - żona była zachwycona wyglądem
- dzwięk - jak na telewizor to jestem zadowolony. Gra czysto. W tej kategorii bardzo dobry był też JVC. Sharp gra kiepsko
- obraz - moim zdaniem i wg. mojego, mojej żony i córki wzroku: Pioneer i długo długo nic. Ze zwykłej anteny świetnie (LCD porażka), z DVD świetnie (LCD zauważalnie gorzej), Cyfrowy Polsat super (JVC poprawnie, Sharp gorzej), Blu-Ray tutaj wynik porównywalny ze wskazaniem na plazme (ale to już mogła być sugestia).
- inne - dla audiofili - cichutko buczy, skwierczy czy coś takiego. Szczególnie przy jasnym obrazie. Moja żona tego nie słyszy. Ja tak. Ale odrazu wyjaśniam: to słychać przy całkowicie ściszonym odbiorniku i ciszy w domu (testowałem w nocy). W ciągu dnia słychać to po przyłożeniu ucha do telewizora od tyłu. Żaden problem.
Podsumowując: jestem pod wrażeniem możliwości plazmy Pioneer. W tej kategorii cenowej nie ma chyba nic lepszego do wybrania.

Polecam dla niezdecydowanych. Będę go mocno testował. W razie wątpliwości proszę pytać.

Grzegorz

Gratuluję udanego wyboru:)

I pozwolę sobie zauważyć ( broniąc posiadanego przeze mnie Sharpa XD1 ) iż potrzebuje on dobrego lub b.dobrego czyli cyfrowego sygnału i wtedy dopiero pokazuje swoje pazurki a jego polepszacze elektroniczne po scarcie ( w następnych modelach 100Hz ) dają bardzo dobry obraz w SD ( bo w HD jest trzeci wymiar :p ) a plazma i jej technologia wyrównuje niedoskonałości przekazu ze zwykłej anteny

Osobną sprawą jest czy ktoś lubi miekki obraz czy ostry bo to już indywidualne gusta;)

W tej kategorii cenowej jest to moim zdaniem naj TV LCD :D
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Oczywiście że Sharp XD1 jest dobrym modelem i swoje " pazurki " pokazuje przy bardzo dobrym sygnale! W tym przedziale cenowym bardzo dobry zakup ale tylko do telewizji cyfrowej, plazma lepiej działa przy sygnale SD co potwierdziły testy ! :):):)
 

fidon72

New member
Pioneer, Sharp, JVC

W chwili obecnej wykorzystuję: Polsat Cyfrowy (podłączenie po SCART bo takie tylko jest), odtwarzacz DVD (leciwy - tylko SCART. Wymiana będzie błyskawiczna.). No i jeszcze rozbudowany zestaw anten do telewizji tradycyjnej. Gościnnie występuje Play Station 3 w roli zabawowej i BR.
Bez wątpienia Sharp gra bardzo dobrze ale... Miałem te telewizorki przed oczami, z takim samym obrazem. Dla mnie (na podstawie obrazu z posiadych źródeł) wygrał Pioneer / technologia plazmowa.
Porównując JVC i Sharp. Tutaj różnice są mniej widoczne. Tak jak pisałem: dzwięk lepszy w JVC. Kąty boczne: wyraźnie lepsze w JVC (zaskakujące bo maja podobno te same matryce). Wygląd: dla mnie Sharp jest bardzo ładny. Z PS3 obraz na obu był imponujący ale to mnie nie zaskoczyło. Gdybym miał wybrać z tych dwóch to byłaby kłótnia moja żona i córka jednoznacznie wskazywały Sharp'a ja kierowałem się w stronę JVC. No cóż życie jest piękne :)
PS. Wczoraj mój teść przyszedł obejrzeć nowy nabytek. Po 30 sekundach stwierdził, że jego Funai 32" z Macro za 1800 zł gra lepiej. Miałem ochotę wygonić go z domu :twisted: . Jak widać oceny mogą być skrajne.

Pozdrawiam
Grzegorz
 

Hawkmoon

New member
z tego co mi kiki pisał to prezentacja kosztuje 200 zł + 200 za dojazd. Jeśli dokonasz zakupu to płacisz tylko za dojazd (nie wiem tylko czy to było liczone za dojazd do mnie, czy to stawka na całą Polskę). Moim zdaniem warto, i jak tylko pojawią się xl2, jeśli pozostaną jeszcze w kręgu moich zainteresowań na pewno zamówię prezentację (heh, zawsze to taka lepsza forma kuriera - bo wie co przewozi i bez podłączenia nie odjedzie :p:p:p)

PS: zdaje się faktycznie xd1 nie radziły sobie najlepiej z sygnałem sd, ale w wersjach powyżej xl1 jest już znacznie lepiej
 
Ostatnia edycja:

fidon72

New member
Hawkmoon napisał:
z tego co mi kiki pisał to prezentacja kosztuje 200 zł + 200 za dojazd. Jeśli dokonasz zakupu to płacisz tylko za dojazd (nie wiem tylko czy to było liczone za dojazd do mnie, czy to stawka na całą Polskę). Moim zdaniem warto, i jak tylko pojawią się xl2, jeśli pozostaną jeszcze w kręgu moich zainteresowań na pewno zamówię prezentację (heh, zawsze to taka lepsza forma kuriera - bo wie co przewozi i bez podłączenia nie odjedzie :p:p:p)

Masz rację. Cena 200 zł dojazd i 200 zł prezentacja. Jak kupujesz płacisz tylko 200 zł za dojazd. Z tego co wiem cena obejmuje całą Polskę Ale najlepiej spytać Kiki'ego. Warto wydać to 200 zł.
 

km1963

New member
Bez reklam
fidon72 napisał:
wygrał Pioneer / technologia plazmowa.

PS. Wczoraj mój teść przyszedł obejrzeć nowy nabytek. Po 30 sekundach stwierdził, że jego Funai 32" z Macro za 1800 zł gra lepiej. Miałem ochotę wygonić go z domu :twisted: . Jak widać oceny mogą być skrajne.

Pozdrawiam
Grzegorz

Nie znam kwoty ale nie rozważałeś KURO ( nie Full ) ?

Ocena obrazu , obrazów , obrazków i wszystkiego co oceniamy wzrokiem jest subiektywna a jeszcze jak do tego włączymy głowę to dopiero :D :D :D

pozdr
 

fidon72

New member
Kuro

Rozważałem 428XA KURO, Sharp XL ale moja ładniejsza połowa postawiła pewne warunki i niestety nie starczyło pieniędzy. Dodatkowo muszę zmienić DVD i chcę kupić na włsność PS3 albo inne żródło HD i postanowiłem ograniczyć budżet.

Grzegorz
 

km1963

New member
Bez reklam
fidon72 napisał:
Rozważałem 428XA KURO, Sharp XL ale moja ładniejsza połowa postawiła pewne warunki i niestety nie starczyło pieniędzy. Dodatkowo muszę zmienić DVD i chcę kupić na włsność PS3 albo inne żródło HD i postanowiłem ograniczyć budżet.

Grzegorz

Lepsza (nie tylko ładniejsza ) połowa ( i premier ) ma zawsze rację :D :D :D

pozdr
 

SCOTI

New member
A jak nie dokonasz żadnego wyboru bo np. stwierdzisz że mój obecny tv gra jednak lepiej. Rozumiem że tracisz wtedy 400zł.
Pozdrawiam.
 

arosek22

New member
Masz całkowita rację.
Niemniej jednak jeżeli dojdziesz do takiego wniosku to znak, ze:
nie przemyslales sprawy i niepotrzebnie zamowiles prezentacje (tak wyglada moj tok rozumowania, ktory opiera sie na tym, ze ogladam tv tylko z anteny dachowej i nie widze na tym etapie godnego nastepcy CTR do tego sygnalu, w przystepnej cenie).
W innym wypadku wydaje mi sie, ze nie ma takiej mozliwości by zapłacić 400 zeta - no chyba, ze nie ustaliles wczesniej budzetu np. z żoną ;)
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Oczywiście lepiej wydać 400 złotych i być zadowolonym z zakupu niż " w topić " 8 lub 10 " kafli " i żałować zakupu przez następne kilka lat. Przecież to inwestycja w przyszłość i szkoda rozczarowań !!! :):):)
 

jack71

New member
Musio1968 napisał:
Oczywiście lepiej wydać 400 złotych i być zadowolonym z zakupu niż " w topić " 8 lub 10 " kafli " i żałować zakupu przez następne kilka lat. Przecież to inwestycja w przyszłość i szkoda rozczarowań !!! :):):)

Zgadzam sie calkowicie,ja zamowilem prezentacje,odbyla sie,wybralem xd1 lecz zaplacilem 200 pokaz + 250 za dojazd do Poznania.Tv jednak kupilem gdzie indziej bo byl 1200 zl tanszy(po odliczeniu takze 450zl) niz ten na pokazie i tez z gwarancja Sharp Polska 24m.
Polecem prezentacje jak najbardziej, obsluga faktycznie fachowa a troche im krwi napsulem (ok 2,5h)
 

szynas222

Member
Jaka cena

no hd1, a już niedługo (ktoś ostatnio wspomniał o październiku) będzie i xl2


Jaka jest atkualna prezentacja cena dojazdu i prezentacji w Kutnie woj. łodzkie. Mam rozumiec to prezentacji mozna wybrac maks 3 telewizory. Jakie sa ceny tych modeli:?

-sharp 52 700le
-sharp 46 700le
-philips 46 8404h
 
Do góry