Szukam sklepu ( telewizor + kino domowe )

mr_wtyczka

New member
Witam

Zdecydowałem się na zakup telewizora plazmowego Samsung 42 Q91 + kino domowe Onkyo TX-SR604+DV-SP404+Quadral Quintas 500+SUB51DV ( kolumny to jeszcze możliwość zmiany ).

Czy moglibyście polecić sklep, gdzie taki zestawik mógłbym nabyć ( najlepiej to pasowąłoby Wrocław lub okolice )? Chodzi mi o rzetelność sprzedawcy no i oczywiście cenę. Sam szukałem w wyszukiwarkach, ale jest problem ze znalezieniem kompletu w jednym miejscu. Może macie doświadczenia z jakimś sklepem, gdzie można np. zamówić chociaż nie mają na stanie.

Pozdrawiam
 

Gucio50

New member
Bez reklam
mr_wtyczka napisał:
Witam

Zdecydowałem się na zakup telewizora plazmowego Samsung 42 Q91 + kino domowe Onkyo TX-SR604+DV-SP404+Quadral Quintas 500+SUB51DV ( kolumny to jeszcze możliwość zmiany ).

Czy moglibyście polecić sklep, gdzie taki zestawik mógłbym nabyć ( najlepiej to pasowąłoby Wrocław lub okolice )? Chodzi mi o rzetelność sprzedawcy no i oczywiście cenę. Sam szukałem w wyszukiwarkach, ale jest problem ze znalezieniem kompletu w jednym miejscu. Może macie doświadczenia z jakimś sklepem, gdzie można np. zamówić chociaż nie mają na stanie.

Pozdrawiam

1.
Sklep masz w domu. :krol:
skapiec.pl
Zamówisz i kurier przywiezie Ci do domu we Wrocławiu, tak jak mi ,też we Wrocławiu To co chcesz kupić, mało realne jest aby było w jednym sklepie.
Z Onkyo=604 zrezygmuj, 605 kosztuje tyle samo a co nowe to nowe. :grin:

2. Nie wiem czy warto kupować Tv plazmowy :p . Jakość LCD dzisiejszych Tv bije je na głowę, ale rozumiem że są różne gusta. :rolleyes:

Powodzenia, miłego ogladania.
 
Ostatnia edycja:

SCOTI

New member
Witam. Ja osobiście polecam sklep internetowy max24. Jak na razie wszystko co chciałem kupić dostałem właśnie w tym sklepie. Pozdrawiam.
 
Do góry