sklep z lcd w irlandii

skamilos

New member
Hej poszukuje jakiegoś sklepiku online na terenie zielonej wyspy...

myślałęm żeby zciągnąć sprzęt z Polski(jadę autem w listopadzie) ale nie wiem jak tą będzie z gwarancją ??? czy sharp i sony działają na międzynarodowych gwarancjach??:hmm:
 

kini0

New member
Bez reklam
Witam.
Nie ma potrzeby kupować w Polsce. Od ponad dwu lat mieszkam w Belfaście, kilkakrotnie byłem w Dublinie i muszę stwierdzić że ceny są takie same- tylko wybór w porównaniu z Lodzią jest fatalny..... Oni znają tylko Sony, Panasonic i Samsung- ale nie jest tak żle....:D
Sharpa też znają..i Pioneera!!!
Popularne sieci sklepów RTV to Currys i Lazer- mowa o UK (Belfast), ale Republika prawie na pewno ma takie same sklepy...
 
Ostatnia edycja:

skamilos

New member
kini0 napisał:
Witam.
Nie ma potrzeby kupować w Polsce. Od ponad dwu lat mieszkam w Belfaście, kilkakrotnie byłem w Dublinie i muszę stwierdzić że ceny są takie same- tylko wybór w porównaniu z Lodzią jest fatalny..... Oni znają tylko Sony, Panasonic i Samsung- ale nie jest tak żle....:D
Sharpa też znają..i Pioneera!!!
Popularne sieci sklepów RTV to Currys i Lazer- mowa o UK (Belfast), ale Republika prawie na pewno ma takie same sklepy...
tak owszem mają sony i samsungi ...ale sharpa szuakć ze świecą:)
poza tym szukam jakiegoś sklepu online, Currys tutaj to lipa ...
 

kini0

New member
Bez reklam
U nas jest niezły wybór Sharpa w Lazer'ze. Jeśli masz blisko do Belfastu to zapraszam- centrum handlowe Connswater.
 

tokland

New member
Gdzie kupić?

Panowie jest inny aspekt kupowania na Wyspach Brytyjskich jesli ma sie nip europejski to nie płaci się vatu i jest taniej i to dosyć nawet tak kupiłem eizo 2441 u nas to 6400zł tam mnie wyniosło 4400zł pozdrawiam zakupu dokonałem przez sklep internetowy Angielski który ma siedzibę w Polsce
 

johanek

New member
To nic nowego, taka jest istota unii. Dodaj tylko ze trzeba prowadzić działalność gospodarczą przynajmniej 1 rok i otrzymać VAT UE. Tylko po co cudować, skoro kupując w Polsce na firmę, podatek VAT można również odzyskać. Chyba że się mylę , niech mnie jakiś księgowy oświeci???
 
Do góry