Polityka zwrotów sklepy internetowe.

SonGoku920

New member
Witam zamierzam kupić telewizor do 5 tysięcy złotych w którymś ze sklepów internetowych.
Orientuje się ktoś z Państwa które sklepy internetowe oferują tak atrakcyjną politykę zwrotów jeśli chodzi o telewizory jak xkom?


X kom ma taką politykę: Wypełnia się formularz i potem przyjeżdża kurier i zabiera telewizor za darmo.


Problem w tym że nie ma tego modelu co chcę kupić w sklepie x kom.


Wiem że każdy sklep ma politykę taką że można zwrócić towar w czasie 14 dni o zakupu ale w większości przypadków trzeba to robić na własną rękę i płacić dodatkowe pieniądze a jeśli chodzi o telewizory 50 cali i większe to trzeba się liczyć z tym że trzeba będzie zapłacić więcej za kuriera.


Jak jest z tymi telewizorami nie raz to każdy wie i lepiej sobie zaplanować ewentualny zwrot niż potem zostać z jakimś bublem który serwis uzna za w pełni sprawny.


Proszę o pomoc i pozdrawiam.
 

tiwimaniak

New member
Przy sprzedaży przez internet na pewno jest możliwość zwrotu w ciągu 14 dni, czasami sklepy przedłużają ten okres. Można kupić przez internet a odebrac osobiście. Najlepiej uszczegółowić temat u sprzedawcy.
 

sebagit

New member
Ale chcesz kupić tylko po to aby zwrócić ???

Nikt nie kupuje nic z zamiarem zwrotu ( poza moją żona, zamówiła cztery kiecki na wesele z założeniem, że zostawi jedna tą naj 😁). Ale ubrania to wiadomo.... Tam jest spory procent zwrotów. Taki biznes, ale sprzęt... Zwróciłem tylko dwa przedmioty laptopa, jak okazało się po uruchomieniu, że ma okropnej jakości matrycę i telefon( w innym sklepie pojawiła się promocjs gdzie kosztował nie 2000 zł a 1500 zł).

Kolega pewnie chce się zabezpieczyć, gdyby sprzęt miał jakieś wady. Np. wypalone piksele itd.
 
Do góry