Media Markt - paragraf 22

Tanhauser

New member
Krótka lekcja historii zakupów w tej sieci:

Jeżeli zamawiasz u nich sprzęt w sklepie internetowym i widzisz napis "Wysyłamy z magazynu w ciągu 24h", to oznacza, że mają 30 dni na wysyłkę.

"Wysyłka z magazynu" - oznacza, że może z magazynu a może ze sklepu, który akurat ma sprzęt na stanie.

"Ze sklepu" - oznacza, że sprzęt może będzie nowy, a może z ekspozycji.

Jeżeli sklep nie ma sprzętu i nie wysyła towaru, to najpewniej dowiesz się o tym po którymś telefonie na infolinię, bo ze sklepu nikt nie zadzwoni.

I tak sobie będą sklepy jeden po drugim przekazywać zamówienie, a ty będziesz czekał na realizację.

A jak masz pecha, to zamówienie będzie wisiało w twoim koncie nie podjęte przez żaden ze sklepów.

Do sklepów nie zadzwonisz, z infolinii nikt do ciebie nie oddzwoni, możesz czekać do usr... śmierci.

Słowem: OMIJAĆ SZEROKI ŁUKIEM!
 

SDman

Banned
Potwierdzam, są ok ale czekałem na 39" Blaupunkta czekałem i czekałem, aż anulowałem.
Kasa za 3 dni na kącie.
Drugie zamówienie zrobiłem z płatnością u kuriera i za 2dni stał pod drzwiami -przypadek ?
 

Tanhauser

New member
Ja czekam na soundbar, który kupiłem w promocji Samsunga razem z TV.

TV przyjechał w piątek z magazynu, a od tygodnia zamówienie na soundbar wędruje między sklepami.

I teraz mam problem, bo w salonie stoi w kartonie 75" i nie wiem co mam zarobić? Czekać dalej czy odsyłać?

W salonie Samsunga taki zestaw jest dostępny od ręki. Niestety dowiedziałem się o tym po fakcie.

Co więcej Media Markt dalej sprzedaje te soundbary z dostępnością 24h mimo, ze ich nie ma na stanie w większości sklepów.

To jest handel po polsku, a nie daj Boże zapłacisz z góry, to jesteś ugotowany.

To moje ostatnie zakupy w tej sieci.
 

todarek12

New member
Aż tak się pogorszyło? Dawno nic nie kupowałem w Media, ale dotychczas był to podstawowy punkt podróży, gdy potrzebowałem czegoś z elektroniki...
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Nie żebym hejtował, ale obejrzyjcie na ich stronie internetowej dzisiejszą gazetkę reklamową Media Markt pt. "Black Friday XXXL". Dosłownie wszystkie towary można kupić u konkurencji w porównywalnej cenie (i bez żadnej łaski o nazwie "Black Friday"). A w przypadku jakiejś golarki męskiej Braun to w Media Markt jest po 199 PLN, a u konkurencji nawet za 149 PLN. Prawdziwe Black Fridaye są tylko tam gdzie Afroamerykanie walczą ze sobą. Wszystko do obejrzenia na Youtube.
 

radioaktywny

New member
Ale to normalna sytuacja w polskiej rzeczywistości. Tak robi zdecydowana większość sklepów, żeby nie powiedzieć, iż wszystkie.
Oczywiście zdarzają się perełki ale to rzadkość i towar znika momentalnie.
 
Do góry