Premium Kody - czy ktoś już korzystał z tego sklepu ?

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli mam być szczery , ten sklep nie wzbudza mojego zaufania .Po pierwsze forma płatności ,a po drugie ceny - jak to jest, jeżeli premium kosztuje 52zł (nawet ta cena jest podana na Netflixie ) a ten sklep sprzedaje to znacznie taniej? - czyli ,co - resztę dokłada ze swojej kieszeni ,czy może ma spisane tak dobre mowy, że może zaoferować dostęp w takiej cenie
Może się mylę ale ja dałbym sobie spokój z tym sklepem
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Jeżeli mam być szczery , ten sklep nie wzbudza mojego zaufania .Po pierwsze forma płatności ,a po drugie ceny - jak to jest, jeżeli premium kosztuje 52zł (nawet ta cena jest podana na Netflixie ) a ten sklep sprzedaje to znacznie taniej? - czyli ,co - resztę dokłada ze swojej kieszeni ,czy może ma spisane tak dobre mowy, że może zaoferować dostęp w takiej cenie
Może się mylę ale ja dałbym sobie spokój z tym sklepem

Dlatego wkleiłem ten temat i link tutaj aby może osoby które miały do czynienia z tym sklepem wypowiedziały się , Mi ceny też się nie podobają ? Tanio jak .....
 

reeev

New member
...

Zwykli oszuści, dadzą Ci konto które działa 10 minut, po czym zwalą na Ciebie że źle aktywowałeś i gwarancja nie obowiązuje. Poszukaj innego portalu, bo ten to naciąganie.
 

Ano-2013

New member
Ej, nigdy nie kupowaliscie kont uploaded, fileshark itp. Na allegro sprzedają je znacznie taniej niż logując się bezpośrednio na daną stronę. Kupuje konto i dzieli je na kilka osob, niestety dosc szybko sa blokowane, sprzedawcy zaraz wysylaja kolejne. Tu podobnie ktoś zrobił że strumieniami, dzielone na X kont.
 

Danek221

New member
Jest wiele stron z tańszymi netflixami wiem na swoim przykładzie. Niestety wymieniona tutaj to zwykły scam. Dostajemy niedziałające konto a w reklamacji odpisuje nam bot, który zwala na nas winę lecz oferuje rabat w wysokości ok. 1.5zł na następny zakup niedziałającego konta. Nie polecam.
 

ernestooooo

New member
https://premiumkody.com/

to przekręt !!!!
jak przedmówca napisał
żadne konto nie działa to tylko podpuch. wypełniłem dokładnie instrukcję przed zalogowaniem się na stronie i .... po zareklamowaniu konta dostałem rabat na następne 1,6 zł ....
unikajcie tej strony a już pod żadnych pozorem nie płaćcie im żadnych pieniędzy !!!!!!!!!
 

siwek102

New member
Podbijam! Pod zadnym pozorem nie kupować kont z tej strony!!! Konta nie działają od samego początku zero odpowiedzi po złożeniu reklamacji !

Przestrzegam!
 

Marcobor

New member
Zlodzieje!!

Szerokim łukiem omijajcie tych złodziei. Zwykli oszuście i naciągacze. Biorą kasę a zakupiony u nich produkt zwyczajnie nie działa. Ukradli mi kilkadziesiąt złoty!!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obadaj Accountempi...
Co prawda nie biorę na bieżąco (raz na 100 lat) ale nigdy nie miałem zgrzytów.
 
Do góry