Amazon.de po polsku

Alf2

New member
Zawsze podobało mi się na Amazonie (amerykański, niemiecki, angielski-bez znaczenia) , że jak napisali, że przesyłka będzie np za 3 dni, to była za 3 dni...

P. S domagaj się jakiejś rekompensaty- nie mają z tym problemu...
 

Frog_PL

New member
Ja czesto kupuje na Amazon i nigdy zadnych problemow nie bylo. Obsluga klienta bez zastrzezen.

Mam podobnie...Ostatnio sluchawke bluetooth Jabra 45 za 175zl mnie wyszla :> Ceneo najtaniej wolalo 270 wiec stowka do przodu :> A takich stowek juz wiele dzieki amazonowi zostalo w kieszeni :> W tym roku prawdopodobnie kupie tam projektor i ekran do niego...Zaczekam tylko na Prime Day :>>>
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Raczej wątpliwe.

Podobne mam zdanie, ile by to kosztowało aby taka wysyłka była w 3 dni z USA.. Jak Gość sprowadza mi płyty z USA to wiem po ile płaci i ile czasu idą .. To jak ktoś kupuje popierdułkę to taka wysyłka by była droższa jak ten przedmiot zakupiony. Albo nie duzo mniej...
 

Alf2

New member
Wiele lat temu kupowałem czytniki Kindla, były dostępne tylko w amerykańskim amazonie, przychodziły w 3 dni. Oczywiście teraz się nie opłaca z USA, bo doliczają za przesyłkę i cło, dlatego kupuję w Niemczech-dawniej inaczej się nie dało..

p.s ostatnio kupiłem żonie na niemieckim Amazonię smartfon xiaomi mi mix 2s kilkaset złotych taniej niż gdziekolwiek indziej ...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś coś kupiłem w amerykanckim sklepie, nie Amazon. Przyszło po tygodniu, Byłem mile zaskoczony. Jeszcze mailowo przepraszali, że tak długo... :)
 
Do góry