Promocja w MediaMarkt

Chris_M

New member
W MediaMarkt od 20 do 26 września jest promocja. Dają 5% bonifikaty na TV o przekątnej 55", a 7% na sprzęt 65".
Wygląda to dość atrakcyjnie, ale niepokoi mnie regulamin tej promocji - https://mediamarkt.pl/gfx/lp/gfx8548/MM_Wiekszy_oplaca_sie_bardziej.pdf
a konkretnie ten jego punkt:


§4
Zasady Akcji promocyjnej

[...]

8. Uczestnikom Akcji promocyjnej nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego w
wysokości Rabatu.
O co tu chodzi?

Czyżby tego rabatu udzielano "w naturze"?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ekwiwalent pieniężny, to kasa do ręki.
Kolega chyba chciał kupić taniej tv, a te 5% czy 7% różnicy w kasie dostać jeszcze do ręki.
No to by było dobre, ale tak dobrze nie ma ; )
 

Chris_M

New member
Ekwiwalent pieniężny, to kasa do ręki.
Kolega chyba chciał kupić taniej tv, a te 5% czy 7% różnicy w kasie dostać jeszcze do ręki.
No to by było dobre, ale tak dobrze nie ma ; )
Wręcz przeciwnie!

Rabat to jest rabat, a nie żaden ekwiwalent pieniężny i dlatego ten punkt jest dla mnie całkowicie niezrozumiały, a w przypadku udzielania normalnego rabatu, całkowicie zbędny i wręcz podejrzany.
Doświadczenie uczy, że jeśli prawnicy w umowie lub regulaminie umieszczają jakieś trudne do zrozumienia lub pozornie sprzeczne zapisy, to zazwyczaj oznaczają one pułapkę na łatwowiernego czytelnika. Przekonałem się o tym już wielokrotnie i dlatego gdy tylko przeczytałem ten punkt Regulaminu, to od razu w głowie odezwały mi się ostrzegawcze dzwonki.
 

slams1

New member
Niestety nie zdążyłem, dodatkowo był chyba zwrot na kartę do wydania w Media.
Nie wiecie czy będzie jakaś nowa promka i kiedy,
szukam dobrej ceny na Panasonica 55fx780.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wręcz przeciwnie!

Rabat to jest rabat, a nie żaden ekwiwalent pieniężny i dlatego ten punkt jest dla mnie całkowicie niezrozumiały, a w przypadku udzielania normalnego rabatu, całkowicie zbędny i wręcz podejrzany.
Doświadczenie uczy, że jeśli prawnicy w umowie lub regulaminie umieszczają jakieś trudne do zrozumienia lub pozornie sprzeczne zapisy, to zazwyczaj oznaczają one pułapkę na łatwowiernego czytelnika. Przekonałem się o tym już wielokrotnie i dlatego gdy tylko przeczytałem ten punkt Regulaminu, to od razu w głowie odezwały mi się ostrzegawcze dzwonki.

Teraz przeczytałem, ależ bzdury wypisujesz, szukanie dziury w całym.
Po pierwsze, to było wyrażne info, że NIE przysługuje ekw. pięniężny - co jest oczywiste.
Po drugie, wszystko jest ok. Czy tamta, czy ostatnia promocja, działa tak jak powinna.
Sam skorzystałem i za 1000zł na karcie podarunkowej którą dostałem przy kupnie tv, mogłem sobie kupić co chciałem, akurat wziąłem Xboxa X i dopłaciłem jedynie różnice w cenie (był droższy).

Oczywistym jest, że nikt mi tego 1000zł nie dał do ręki po zakupie i właśnie o tym mowa.

Nie komplikuj prostych rzeczy, to nie bank, czy umowa kredytowa u lichwiarza.
MM nie jest nastawiony na lichwy, zasady z natury są proste.
W razie wątpliwości, zawsze możesz dopytać w sklepie kilku osób dla pewności.
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
MM spuszcza z tonu ,w Przemyślu zlikwidowali salon

Panowie możecie mi wytłumaczyć jedną rzecz - Kiki podwiesił link z porównywarką cen hdtv.com.pl po kliknięciu na ten link jest się przenoszonym do ... Medii Markt czyli jak rozumiem tam należy kupować
 
Ostatnia edycja:

slams1

New member
MM spuszcza z tonu ,w Przemyślu zlikwidowali salon

Panowie możecie mi wytłumaczyć jedną rzecz - Kiki podwiesił link z porównywarką cen hdtv.com.pl po kliknięciu na ten link jest się przenoszonym do ... Medii Markt czyli jak rozumiem tam należy kupować

A gdzie ten link? bo nie mogę namierzyć
 

tomek_cz

New member
Promocja w MM na Samsunga ue55nu8042t.. Za 3299 zł jest i do tego 300 zł na karcie podarunkowej (50 za każde wydane 500zł)
 

tomek_cz

New member
Hmm dzisiaj byłem odebrać zamówionego Samsunga i.... Przy sprawdzaniu w sklepie wypalony piksel w lewym górnym rogu ...
 
Do góry