Ceny OLED ów

Tom_ek1979

New member
Witam. Możecie mi powiedzieć dlaczego jest taka różnica w cenie oledów w marketach i zwykłych sklepach rtv? Różnica wynosi około 3000zl. Powariowali
 

janunio

New member
Bez reklam
Chciwość !
A jak myślicie: kiedy to sieć handlowa płaci za towar ?
- dostaje za darmo na kredyt kupiecki ?
- płaci/kupuje i próbuje sprzedać ?
- rozlicza się po sprzedaniu ?

HANDEL to od setek lat bardzo trudna ale prosta profesja.
KOWALSKI myśli tak: kupę na przecenie w Markecie i wystawię na Allegro ... Będę zarobiony. To tak nie pracuje.
Liczy się obieg kapitału z zwłaszcza koszt pozyskania w/w kapitału.
 

Tom_ek1979

New member
Chciwość. Ale w dzisiejszych czasach i dostępu do internetu gdzie w każdej chwili można sprawdzić cenę towaru u innych to głupota sprzedawać z taką przebitka.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli ktoś porównuje cenę towaru po refreshingu z ceną nowego telewizora - to nie ma o czym rozmawiać.
Wystarczy sprawdzić w LG Polska z jakiej dystrybucji .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na stronie LG Polska przy cashback są podane firmy które sprzedają modele z polskiej dystrybucji. Informacja ze źródla..
 

jarswi

New member
Kiki nie generalizuj - tv z dystrybucji z poza polskiej nie znaczy, że są to tv po refreshingu.
Odrębną sprawą jest polska gwarancja gdzie lg polska ma lepsze warunki niż ogólna gwarancja UE - ja osobiście bałbym się kupić OLED-a z dystrybucji europejskiej, ale przy lcd to jeżeli kupię u Ciebie to z uwagi na możliwość sprawdzenia tv a nie z uwagi na to, że ma on PLA a nie P w końcówce nazwy.
 

jarswi

New member
Prawie w dokładnie to samo o refarbishingu powołując się na info od LG powiedział mi pan z Saturna w Poznaniu - z tym, że pytałem go o różnice cen w oficjalnych sklepach. Generalizując to ty i np Mediaexpert też wg. niego macie tv z refarbishingu.
 
Do góry