Best store - proszę o info.

jarswi

New member
BEST STORE
Biuro - ul. Leona Berensona 55H lok. 108
03-287 Warszawa
Sklep - ul. Josepha Conrada 30 lok. 101
01-922 Warszawa



Spotkaliście się z opiniami o tym sklepie?
 

jarswi

New member
Kolego
To jest dział z prośbami o opiniach o konkretnych sklepach.
Mam pisać co sądzicie o sklepie ....?
Rozumiem że masz może powiązania z inną firmą ale trochę się zastanów co piszesz.
Nie zachwalam sklepu - pytam się o opinię o nim - adres podaję bo zdarza się, że oszuści podają znaną nazwę a adresy nie są związane z nią.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie możesz pisać o każdym sklepie .. :) lotto mi... ja kiedyś dostałem punkty karne za chwalenie sklepu po zrobieniu zakupów, bo zostało potraktowane jako reklama... zresztą nie ja jeden.. ale nieistotne...
 

jarswi

New member
Może w tym problem, że hwaliłeś. Ja mam mocno podejrzliwy stosunek do tego typu sklepów, nie jestem z Wa-wy i nie znam tego sklepu. Zastanawia brak opinii z 2 miesięcy na ceneo. Na moje pytanie o gwarancje i stan to na tenat tv nie dali odp. A gwarancja producenta czyli z rynku eu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem , ale ja chyba chyba kawałek czasu temu kupowałem folie na tel. i jeśli to jest ten sam sklep to dla mnie obsługa itp ...średnio , że tak powiem.. i sklep ten ma,lo co ma wspólnego z elektroniką , a bardziej smartfonowy itp.. Ja z elektroniki nic bym tam nie kupił..
 

jarswi

New member
Prośba do moderatora - dajcie wreszcie możliwość edycji postu (w zasadach postępowania mam info, że mogę edytować swoje posty a przy poście nie ma takiej możliwości) albo jak widzicie literówki i błędy ort to poprawcie - aż mnie boli brak ch w moim poście z 1.09 o godz. 07.21
 
Do góry