Czy TV powinien być fabrycznie zapakowany?

origrim

New member
Dzień dobry,
Przymierzam się do kupna TV, czy LED czy OLED to jeszcze się zastanawiam, czytam, oglądam, itd.
Nurtuje mnie jednak inne pytanie. Zadzwoniłem do dwóch potencjalnych sprzedających przez internet (przez A..o), z uwagi na lepsze ceny niż w marketach i na pytanie czy otwierają pudełka po otrzymaniu przez nich TV, powiedziano mi że tak, ale tylko na tyle, żeby sprawdzić czy nie jest pęknięta matryca.
Czy to normalne zjawisko? Jak rozumiem nie mogę mieć wtedy pewności (poza dobrymi opiniami o sprzedającym), że nie pracował gdzieś na wystawie? Ostatnio jak kupowałem nowy amplituner kina domowego (fakt, że stacjonarnie) to dostałem w nienaruszonym kartonie. Jak Wy mieliście przy zakupach TV przez internet. Ostatnią jak kupowałem plasmę przez internet to było wiele lat temu i nie pamiętam, a poza tym może zmieniły się zasady?
Dziękuję.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie kombinuj, bo pewności żadnej nie masz. Cała masa przykładów na forum.
Jeżeli już masz wątpliwości, to szkoda by się było faktycznie naciąć.

Masz naturalnie prawo zwracać i się z tym bawić, ale w Twoim przypadku proponuje Ci napisać do Kiki tutaj z forum i przynajmniej wiesz od kogo kupujesz i masz spokój.

http://www.hdtv.com.pl/forum/gdzie-kupic-opinie-o-sklepach/24034-zakupy-w-loco-to-przyjemnosc.html
Ja kupowałem i byłe zadowolony, a wierz mi, miałem już przejścia ze "sprzedawcami".
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dostajesz nowe, sprawdzone, skalibrowane.
I dostajesz opiekę na czas korzystania.
Napisz na PW dostaniesz szczegóły.
A jaki model wybierasz ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oledy będą 873, 973, 803.
Wszystkie nowe modele są zawsze oryginalnie zapakowane.
 

Duch87

New member
Bez reklam
Czyli Philipsowi musi się mocno opłacać wprowadzać kolejne oledy na rynek. Może za niedługo same oledy będą :).
 

agunka

New member
Zdarzało mi się sprzęt elektroniczny kupować z tzw wystawki. Brakowało już pakowanych oryginalnie. Nigdy nie miałam z takim sprzętem problemu.
 
Do góry