Uwaga na euroagd.net

skillzor

New member
Jakiś czas temu pojawił się kolejny sklep prawdopodobnie tej/tych samych osób, które okradają ludzi arendt-24.pl, elektro-studio24.pl itp itd.
NIP i REGON z jakiejś firmy handlowo-usługowej zajmującej się sprzedażą materiałów metalowych.
Ceny albo bardzo niskie, albo bardzo wysokie. Możliwość płatności jedynie przelewem - przedpłata.
Telefony podobno również nie są odbierane.
Uważajcie, nie dajcie się oszukać jak ja.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Skoro ktoś się podszywa pod kogoś innego to sam sobie jesteś winien, że chciałeś dać im zarobić. Nie żal mi ciebie.
 

skillzor

New member
Skoro ktoś się podszywa pod kogoś innego to sam sobie jesteś winien, że chciałeś dać im zarobić. Nie żal mi ciebie.
Gdzie napisałem, że dałem się oszukać na tej stronie?
To było prawie rok temu na zupełnie innej stronie. A temat nie jest dla TAKICH ludzi jak ty w celu wzbudzenia żalu, tylko w ramach ostrzeżenia. Pozdrawiam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie bo chodzi właśnie o ostrzeżenie, a indywidualna sprawa każdego z nas jest czy kogoś jest nam żal czy też nie.. generalnie złodziejstwo i oszustwo trzeba tępić.
 

skosiu

New member
Coraz więcej tych oszustów i to nie tylko takich jak ci o których pisze skillzor. Coraz bardziej trzeba mieć się na baczności bo niska cena może przytępić zdrowy rozsądek.
 
Do góry